Sisley

Ár:   £62   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Ár:   £62
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok

3 az 1-ben bőrápoló folyadék:

• Csökkenti a tökéletlenségeket és a bőr fényességét benzoin és java tea kivonat tartalmának köszönhetően.
  • Javítja a bőr minőségét, összehúzza a pórusokat, a bőr friss és sugárzó lesz a szalicilsavnak és a palástfű kivonatnak köszönhetően.
  • A D-panthenol, tömjén és mirha kombinációja enyhíti a bőr pirosságát.

evamamoka

2018. december 27.

Tanácsadónő ajánlására szemezgettem vele. Amiért hezitáltam az az, hogy erőteljesen kiszúrt belőle az alkohol szaga, amit én magam nem érzek akkora problémának, szemben a ma elfogadott véleményekkel. Ami gáz, hogy totál letagadták, neeeeem-neeeeem ebben nincs mondta a tanácsadónő. Miért nem reklamáltam később, miután az összetevők között megtaláltam a kis bűnöst? Mert tulajdonképpen nagyon jól kijön ő és a bőröm. Megmutatja, hogy más lemosók mit hagynak fent a bőrön és még lemosás után is van még mit leszedni. A kevert bőröm imádja azt a nem kevés időt, amíg matt lehet, illetve szépen feszesít és a pórusokat is jól kezeli. Nekem egyáltalán nem szárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 27.

szeliger

2018. szeptember 13.

15 ml kisebb flakonnyit volt alkalmam kipróbálni. Ez egy nagyon jó tonik, szívesen használtam még akkor is, ha inkább zsíros-vegyes bőrre ajánlják a használatát. A nyári melegebb időszakban a száraz bőrömmel sem tapasztaltam semmi kellemetlenséget.
A tonik enyhe, édes virágos illatú, nem annyira sárga, mint a képen, de nem is teljesen átlátszó, inkább halványsárga. A tisztító hatása nagyon jó, amikor már minden más után azt érezné az ember, hogy már tökéletesen tiszta a bőre, akkor ezzel a tonikkal áttörölve azt rájön, hogy bizony még mindig maradt rajta ez-az. Én a reggeli rutinban használtam, klasszul felfrissíti, tisztítja a bőrt, utána aztán már tényleg tiszta, mégsem húzódik, szép tónusos marad. Az az igazság, hogy nagy kedvvel törölgetném még vele az arcomat tovább, csak az ára az, ami visszatart, ennyit egy tonikért mégsem. Ettől természetesen még ötöst érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.