Sisley

Ár:   36 490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tarzicia, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 18.

Ár:   36 490 Ft
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Éjszakai ápoló, regeneráló arcmaszk száraz bőrre. Ápoló, bőrszerkezet javító éjszakai bársonymaszk sáfrányvirág kivonattal, mely az arcbőrt az éjszaka folyamán megújult erővel tölti fel.

Sisley Velvet Sleeping Mask With Saffron Flowers
Ár: 4.900,- , Eladó: Tarzicia
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: Utalást követően Foxpost

szeliger

2021. április 4.

Minta formájában találkoztam vele először, de megtetszett, úgyhogy nagy tubusos formájában is beszereztem, lassan a tubus végére jutok. Az ajánlás szerint csak heti 1-2 alkalommal javasolják a használtatát, ezért én a "sz" betűs napokon használom, mint szerda és szombat, így könnyen meg tudom jegyezni.
Alapos bőrtisztítást követően csak magában használom, semmiféle kiegészítőt nem rakok mellé (a szemkörnyékápolót leszámítva, mert arra a területre ebből nem rakok). A krém maga fehér színű, állagát tekintve inkább balzsamszerű, nem az a klasszikus krém. Ahogy kinyomom a tubusból, szép borsónyi mennyiség magában is megáll a kézfejemen. Az illat finom, virágos, pici kesernyés aromával, az arc bőrén is jól érezni. Az arc bőrét kiválóan hidratálja, már a felvitelt követően is puha és bársonyos lesz a bőr és az eredmény reggel is meggyőző. A beszívódását azért nem mondanám villámgyorsnak, zsíros érzetet ugyan nem hagy, de ha közvetlenül lefekvés előtt használom, akkor a párnahuzat veszélyben van, jobb egy kicsit olvasgatni elalvás előtt az ágyban.
Összességében jó kis arcápoló, de az igazi ütős csodaszer a Sisley fekete rózsás maszkja, úgyhogy ha csak az egyiket választhatnám, akkor inkább a rózsásra tenném a voksomat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 4.

Tarzicia

2019. október 3.

Kis tasakos minta alapján írok véleményt, és ezt azért bátorkodom megtenni, mert éjszakai maszkról van szó, nem hosszabb távon ható arckrémről vagy szérumról.
Először úgy gondoltam, hogy felesleges most kipróbálnom, a közeljövőben úgysem fogom beszerezni, eléggé betáraztam krémekből és szérumokból, ráérek az újdonságok felé kacsintgatni, ha azokat elhasználtam.
De persze győzött a kíváncsiság, kéznél volt, hát kinyitottam.
A leírás szerint csak heti 1-2 alkalommal kell használni, vékony rétegben, önmagában, a szokásos esti rutin helyett. Eddig 2 nap szünettel 2 este használtam, a 4 ml-es tasak még pár alkalomra elég lesz, tényleg elég egy vékony réteg. Vízhiányos, száraz és eléggé érzékeny bőröm van, borzasztóan húzódik, szinte ég, ha nem hidratálom eléggé. A maszk alá a javaslat szerint nem tettem semmit, csak tonikot, és mégsem húzódott utána a bőröm. Az illata nagyon finom, visszafogott, nem gyógynövényes. Állaga krémszerű, nem vastag és nem zsíros. Szépen, vékonyan eloszlatható, jól beszívódik, nem ragad, és nem kell félni, hogy a párnán nyomot hagy.
A lényeg pedig: reggel maximálisan hidratáltnak, feltöltöttnek láttam az arcbőrömet, tapintásra pedig olyan volt, mint a babapopsi.
Mivel nem napi használatra való, a normál 60 ml-es kiszerelés nagyon sokáig elég lehet. Annak, akinek a bőre igényli, megéri megvenni, szerintem ez egy klassz termék, maximális csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 3.

De persze győzött a kíváncsiság, kéznél volt, hát kinyitottam.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Saccharide Isomerate, Honey, Propanediol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.