Skin 79

Ár:   1400-5500Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5 g, 15 g és 40 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Katica3, Módosítva: 2015. január 21.

Ár:   1400-5500Ft
Kiszerelés:   5 g, 15 g és 40 g

Védi a bőrt az UVA és UVB sugarak ellen. A tri-funkcionális csiga BB krém világosítja a sötét és fakó bőr tónusát, és fenntartja a bőr rugalmasságát és ránctalanító hatása is van. 45%-ban tartalmazza a koreai csiga váladék szűrletet, ami sima és fényes textúrát ad a bőrnek és megakadályozza bőrkárosodásokat, továbbá megtartja a bőr nedvességét egy nedves védőréteg kialakításával. Lágy és hidratáló textúra, mely könnyen felszívódik és jól keveredik a bőrrel.

Snail Secretion Filtrate Titanium Dioxide f 0 0Phenyl Trimethicone szil Dimethicone eo I szil 1 0Zinc Oxide f 1 0Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate eo Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil eo 1 0Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Butylene Glycol h 1 0Arbutin a Cyclopentasiloxane eo I szil Cyclohexasiloxane eo I szil Magnesium Sulfate Trimethylsiloxysilicate eo I szil Aluminum Hydroxide sz I eo I h Stearic Acid eo I eu 2 0Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Sorbitan Isostearate eu 1 0Calcium Stearate sz Quaternium-18 Bentonite Polyglyceryl-4 Isostearate eu Hexyl Laurate eo Triethoxycaprylylsilane szil Water / Aqua Adenosine gy Tocopheryl Acetate a I v 0 0Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water gy Linaria Japonica ExtractAnthemis Nobilis Flower Water Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract eo I h I gy Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Copper Tripeptide-1 pep Betula Platyphylla Japonica Juice Beta-Glucan a I gy Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Imperata Cylindrica Root Extract Sodium Hyaluronate h 0 0Glycine Soja (Soybean) Sprout Extract eo Magnolia Kobus Bark Extract Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract Malva Sylvestris (Common Mallow) Extract eo Melissa Officinalis (Lemon Balm) Extract Primula Veris Extract Achillea Millefolium (Common Yarrow) Extract Alchemilla Vulgaris (Lady's Mantle) Extract Veronica Officinalis (Speedwell) Extract Disodium EDTA Caprylyl Glycol eo I h Ethylhexylglycerin 1,2-Hexanediol ta Parfum / Fragrance i CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

necra

2016. június 9.

Ma megérkezett. Még elegánsabb, mint a rózsaszín. (Imádlak Cosmeticmarket2012). Kicsit hígabb és világosabb, mint a pink, de nagyon jól teljesített ma. Remélem a pattik is elmúlnak tőle

Ma újra kipróbáltam. A kóreai trendhez híven eléggé csillog, aminek köszönhetően üde és fiatalos lett a bőröm..viszont magyar szemmel nem túl szép a homlok csillogása, így púdereznem kellett.Továbbra is úgy érzem, hogy világosabb és könnyebb, mint a skin 79, de csodás viselni

u. Már egy ideje használom. Rettenetesen kiszáradt a bőröm. Nem tudom, hogy ettől, vagy az oxygen skin 79 lemosótól, amit este használok. Az biztos, hogy ez a BB krém, csak nevet, ha víz éri. Ilyet még nem láttam, konkrétan lepereg róla a víz. (A kezemről próbáltam lemosni). Még a szappan sem segített. Nagyon durva.

Amúgy nekem egy picit fakó szürke színe van

Amire nagyon kell figyelni, hogy csak picit nyomjuk meg a pumpát, ekkor ugyan zavaróan kevés jön belőle, de ha jó erősen megnyomod, akkor ömlik belőle a krém. Inkább többször kevesebbet :D
up. Minden nap használom, a Skin 79 csillogó gyöngyökkel. Fiatalos, friss tőle az arcom. Imádom!!!
up. sajnos nagyon felment az ára ebayen, pedig szeretném újra megrendelni
up. Cosmeticmarket2012 lehet a kedvemért, de pár darabot leárazott! isteeeeeneeeem! jeeeeeeeeeee! Mióta elfogyott kb 10 különböző alapozót és BB krémet próbáltam ki, de feladtam. Ez maga a tökély!!!

up. Annyira sajnálom :( Vagy megváltoztatták az összetevőket, vagy nem tudom, de teljesen más az állaga. Korábban csúszós volt és lerobbanthatatlan, most sima BB és kb 2 óra múlva botrányosan néz ki :((( Teljesen ki vagyok borulva

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 9.

Amúgy nekem egy picit fakó szürke színe van

up. sajnos nagyon felment az ára ebayen, pedig szeretném újra megrendelni

bereni4

2016. április 1.

Itt vettem zsiben -köszi Svivko!- és elégedett vagyok vele. :-)
Nagyon száraz a bőröm de ezzel szép bőrfénye van (persze aláhidratálok, anélkül meg se próbálok semmit), nekem már ezzel főnyeremény. Hát még a sok jó cucc benne! Nyakamra is teszem, olyan mintha krémezném és nem sminkelném, olyan érzés. Hosszú távú tapasztalataim még nincsenek de eddig 5ös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

Itt vettem zsiben -köszi Svivko!- és elégedett vagyok vele. :-)

svivko

2015. március 24.

Minta után döntöttem úgy, hogy nekem ez kell!
Gyönyörű bőrképet csinál, komolyan, a Missha Perfect Coverekkel vetekszik, amit ez a kis arany csiga BB művel Évi drágám, átértékelhetnéd a csiganyákot :D .
Sajnos csak egy színben kapni, és az elég világos és szürke, így az én kreol és sárgás bőrömön önmagában nem szép látvány. Már kb egy éve használom, szeretem ezzel keverni a nyári alapozóimat, amiket hiányolok ilyenkor, kifakult időben. Így feltuningolja az összetevőivel a sima alapozót, és még szuperül világosít is.
Akinek problémás a bőre annak meleg szívvel ajánlom, keverve alapozóval akár, de miközben sminket viselünk is gyógyítja, táplálja, egységessé teszi a bőrt, anélkül, hogy bármi rossz mellékhatással járna.
A mostani árai (eBay)
5g 1400
15g 3600
40g 5200 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

Minta után döntöttem úgy, hogy nekem ez kell!
A mostani árai (eBay)
5g 1400
15g 3600
40g 5200 Ft.

Winger

2014. szeptember 24.

Én is mintákat kaptam belőle. Amikor elfogyott a Misshám és későn kapcsoltam, hogy rendelnem kellene, addig ezeket kenegettem/tesztelgettem.
A krém maga egy nagyon kellemes textúrájú, könnyen kenhető krém. Érezhetően hidratál és gyakorlatilag azonnal rugalmasabb lett a bőröm. Viszont nem vicceltek amikor a fehérítő hatást írták. Sajnos amikor valamelyest igazodott a bőröm színéhez, még akkor is túl világosnak bizonyult, csak a természetellenes hatás szűnt meg. Ha csak egy árnyalattal lenne sötétebb, tökéletes lenne számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

nta2

2014. augusztus 26.

Kedvezményesen jutottam hozzá itt a Krémmánián, és nekem bevált. Felkenéskor valóban fakó a színe, de 10-15 perc alatt szépen illeszkedik a bőrhöz és szinte láthatatlan, mégis gyönyörűen egységesíti a bőrképet. Picit fényes, ami az arcomon nem, homlokomon zavaró, frufru-t szoktam igazítani néha, ettől meg is látszik hogy az ujjam helyén összetorlódott, igazítani kell. Viszont valóban másnap és harmadnap is egészen más a bőröm tőle, tehát napközben nemcsak fed, de táplál is, amiért viszont nagyon szeretem, és hogy fényvédős. Teljes áron viszont nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

edditke

2014. április 2.

Mintát kaptam, felkentem az arcomra, meglepődve tapasztaltam, hogy fehér porcelán lettem. Itthon voltam, figyeltem a hatást. Estére teljesen összehúzta a tág pórusaimat, leszárította a patikat, és szép lett a bőröm. Napokig semmit nem kellett használnom. Nagyon jó, de elég drága. Majd egyszer megveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 2.

Orsyna

2013. október 6.

Mintát kaptam a cosmeticmarket-től ilyen drága mintát adtak csak úgy ingyen.:)
Szerintem finom illata van.Szegény csigák..De azért jó kis krém nem nehéz nem maszkszerű 1x próbáltam és hál isten nincsenek benne csillámok.Nem tudom mennyire tartós mert csak most kentem a szemem alá.
Update:Ma is teszteltem vásárolni voltunk és egész délután nem fénylett át a bőröm.Mitha eltűntek volna a pórusaim(tág pórusaim vannak) szép egységes lett a bőröm hihetetlen. It's skin pore powder púderrel együtt használtam.Nem maszk szerű belesimult a bőrömbe.Először furcsa szürkés fehér hulla színem lett majd átalakult igazodott a bőröm színéhez frissebb világosabb lett.Nem hittem volna hogy kevert bőrre is beválik.Az állaga nem túl sűrű inkább lágy.Ez kis mintácska meggyőzött engem.:)5+++++

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 6.

Mintát kaptam a cosmeticmarket-től ilyen drága mintát adtak csak úgy ingyen.:)

Katica3

2013. június 2.

Megrendeltem egy e-shopról :D és nagyon jó döntésnek bizonyult.Ennyire pihe puha,hibátlan még nem volt a bőröm,pedig kiprobáltam már nagyon sok kenceficét.Rendbehozta a pattanásos bőrömet,éreztem hogy picit csipdesi a pattanások környékét.Gyönyörűen hidratál egész nap.Az arcomon olyan érzetet kelt,mintha nem volna rajta semmi,nem is látszik,szépen fed,nagyon természetes.Csak ajánlani tudom,akár zsiros bőrre is :) Az illata számomra kellemes,szó sem lehet büdösről.Szeretem és valószinűleg újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

electropanic99

2013. június 2.

Rendeltem pár SKIN79 tesztert és nekem az összes közül ő jött be a legjobban. Gyönyörű lett tőle a bőröm és egész nap tartott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

LisaH

2013. május 9.

Nekem sokkal, de sokkal jobban bevált mint a népszerű Hot Pink. Az olyan szürke volt hogy hihetetlen, szinte betegnek tűntem a felkenések után :\ Rózsaszín-sárga keverék az arcom, és persze száraz-zsíros is, közös kedvencünk o.O
Sajna 2 hete masszív náthám van, az illatról nem igazán tudok nyilatkozni.
Elég jól kenhető, krémes, picit sűrű textúrája van, és végre nem emeli ki a pici szőröket(pihéket?szakállat? jaj ne o.O) és nem csíkoz.
Viszont ez a krém egész jól kiegyenlítette a különbségeket, nem fénylett utána vészesen az arcom (a Missha Sign.-el ez volt a legnagyobb gondom), minimális púderezés elég volt.
A fedése lehetne jobb is (pl. az Oriental Gold Plus illetve Vital leveri, és a Missha PC is jobban tetszik ilyen szempontból) de egész korrekt.
Elég tartós, egy erős félnapot(edzés, közepesen meleg tavaszi nap) vagy egy lágy háromnegyedet kibír. Talán 1x kellett után púdereznem (ez meg lehet hogy a 3W Dodo érdeme, óóó az az illat :))
És hát hogy csiganyál? Hát igen, sok hülyeséget belegyömöszöltek már a krémekbe, én már meg sem lepődök, főleg hogy mellé egy igazán korrekt kis krémecskét kapunk.
Nagyban - egyenlőre - nem vásárolom meg, sok minitubusos BB-t használok most, egyenlőre fogyjon el készlet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Sajna 2 hete masszív náthám van, az illatról nem igazán tudok nyilatkozni.

Antioxidánsok: Arbutin, Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Beta-Glucan, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Copper Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Dimethicone, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Hexyl Laurate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycine Soja (Soybean) Sprout Extract, Malva Sylvestris (Common Mallow) Extract, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Stearic Acid, Sorbitan Isostearate, Polyglyceryl-4 Isostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Calcium Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

Szójababcsíra kivonat a szójabab fiatal hajtásaiból. Emolliens, bőrkondicionáló hatású összetevő. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.