KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   13 900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   BENU gyógyszertárak, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a BENU Gyógyszertárak-n 13 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: benu, Módosítva: 2018. február 5.

Ár:   13 900 Ft
Lelőhely:   BENU gyógyszertárak, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: BENU Gyógyszertárak, 13 900 Ft

Ez a gazdag, bársonyos állagú hidratáló krém 24 órás ápolást nyújt a bőröregedés első jelei ellen. Intenzíven hidratáló összetevőinek köszönhetően segít csökkenteni a finom ráncok megjelenését, serkenti a sejtmegújító folyamatot és erősíti a bőr természetes védekezőképességét, feszesítve a bőrt.

Aktív összetevők: CM-Glucan, rizs keményítő, C- és E-vitamin

Ár: 13 900 Ft, Eladó: BENU Gyógyszertárak
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

varit

2018. április 12.

Szintén tesztelésre kaptam a krémet. Első pár használatkor kicsit csípte a bőröm. A krém állaga könnyed, hamar beszívódik ,jó, hogy nincs tele illatanyaggal, de szerintem nem elég tápláló. Én nagyrészt csak éjszaka használtam az egész arcomra, reggel csak a száraz részekre. Nem venném meg, mert túl drága.

varit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

Klau07

2018. április 6.

Tesztelésre kaptam a terméket. Nekem nagyon telt ez a krém a zsíros bőrömre. Egyébként megújul a bőröm, de előtte mindig használom az arclemosót és a szérumot, utána a szemkörnyékápolót, amiket a szett tartalmaz még. Tetszenek az összetevői.

Klau07
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Enc

2018. március 30.

Tesztelésre kaptam, az arctisztító géllel, a fiatalító szemránckrémmel és a szérummal együtt használom. Sokkal jobb minőségű és szebb lett tőlük az arcbőröm. Vízhiányos bőröm van, ami miatt szükségem van a kellő hidratálásra, ápolásra. Nagyon könnyen beszívódik, finom állaga van és nem hagy maga után ragacsos érzést. :)

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Maja1380

2018. március 30.

Tesztelésre kaptam. Elsőre mikor felkentem zsírosnak tünt, az a titka, hogy meg kell találni a megfelelő mennyiséget felvitelkor. Kevés kell belőle így könnyen felszívódik.Nagyon jól hidratál egy két hét használat után simább, puhább látványosan szebb lett az arcbőröm. Én csak éjszakai krémnek használom, nappalra smink alá nekem túl zsíros de éjszakára tökéletes és reggelre nagyon szép az arcom.

Maja1380
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

Niki03

2018. március 19.

Tesztelésre kaptam a terméket. Nagyon könnyű a textúrája, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Szép simává varázsolja az arcbőrt, szépen feltöltötte. Nagyon szimpatikus termék.

Niki03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology