Skinfood

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Oraculum, az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2019. október 9.

Lelőhely:   online külföldről

Finomra őrőlt, ásványi alapú por-púder, csavaros műanyag adagolós dobozban, melyben egy puha szivacs is helyet kapott az egyenletes és selymes felvitel biztosításáért.

Színek:

• #10 Transparent
  • #21 Skin Beige
  • #23 Natural Beige
  • #40 Lavender

KlaudiaZs

2017. július 21.

A 10-es transparent árnyalat van meg, a színe maga sárga, de ha felviszi az ember, nem látszik egyáltalán, szóval szerencsére tényleg transparent. Sajnos kevésbé mattít mint vártam, tény hogy nem fénylek annyira mint ha nem használnék semmit, de a nap folyamán többször is újra kellene púdereznem vele, ami nem kivitelezhető, nem olyasmi amit hordani lehet magunknál folyton. Télen kevésbé zsírosodik a bőröm, akkor biztos, hogy bőven elég lesz egy kis korrektor fixálásra szem alatt illetve homlokon, állon, de egyelőre nem vagyok odáig érte, pedig direkt a nyárra kerestem valamit. Ráadásként én az illata miatt egyre kevésbé nyúlok érte, szerintem iszonyatosan erős és nem is túl kellemes, az elmúlt egy hétben, hőség vagy sem, inkább nem is púdereztem le az arcom, mert nem bírom elviselni ezt a parfümszagot. Legalább nem irritált és nem volt drága, plusz nagyon sok van benne, de hát ez így nem sok vigasz nekem. 3 csillag max.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

kiflimorzsa

2017. május 3.

A transparent árnyalat van meg, már jó régen vettem, és még rengeteg van benne. Nagyon erős, de finom illata van, az állaga jó selymes, puha. Könnyű vele dolgozni. A csomagolása is gyönyörű, kint tartom a komódom tetején dísznek. Ráadásul az ára is kedvező, főleg ilyen mennyiségért és minőségért egyáltalán nem drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

86csilla21

2015. április 20.

Imádom, a legjobb púder amit eddig használtam. A skinfood márkának jó termékek jók, a kedvemc korrektorom is tőlük van. A csomágolása nagyon aranyos és sok terméket kaptam a pénzemért. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A hidroxilapatit (HAP) egy ásványféle, melyet csiszoló, tömegnövelő, emulzió stabilizáló anyagként használnak a kozmetikumokban. E szerint a tanulmány szerint fogrémekben és egyéb szájápolási termékekben használva használva a hidroxilapatit remineralizálja a fogzománcot és lezárja a dentin csatornákat.