Skinfood

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. március 11.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek

• Mélytenger vizével készült könnyed hidratáló gél, mely segít tisztán frissen tartani a bőrödet, és világosító összetevőinek köszönhetően javítja a bőrtónust.
  • Gyorsan felszívódik, segít a reggeli duzzadt szemeken.
  • Használható arcra és testre hidratáló gélként, éjszakai maszkként is.
  • A mélytengeri víz tele van számtalan ásványianyaggal.

Kiszerelés: 300ml

Multi gél család: Deep Sea Water (bőrtónus javító), Glacier Water (nyugtató), Thermal Water (hidratáló)

Pandácska

2013. szeptember 8.

Ebből a termékből a Glacier Water változatott használom. Sajnos az összetevőket nem tudom, mert még nem mennek a koreai jelek, de a hatásával elégedett vagyok. Nagyon kíváncsi voltam, milyen lehet egy ilyen gél, így tesztelés nélkül megrendeltem teljes méretben. Arctisztítás után szoktam használni, kellemesen hűsít, frissít és nyugtat. Hidratál is, bár utána mindig használok krémet. A bőröm teljesen beszívja, nem lesz tőle ragadós vagy fényes, csak sima és puha. Nem bántam meg, hogy kipróbáltam, újra rendelni nem fogom, mert mindig van valami amit szeretnék kipróbálni, meg jobb lenne tudni az összetevők pontos listáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine, Sodium Oxidized Starch Acetate/Succinate, PEG-10, PEG-40

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak