Skinfood

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Epres, az összetevőket feltöltötte: jzsofi, Módosítva: 2014. május 8.

Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Peach Sake Pore BB krém barack kivonatot tartalmaz amely megnyugtatja zsíros, problémás bőrt, és szakét, ​​amely szabályozza a túlzott sebum secretion (olaj kontroll). Ez a könnyű texturájú BB krém hatásosan kisimítja pórusokat, és elfedi a bőr hibákat, természetes fedést és hibátlan bőrképet biztosít.

emagdi

2016. január 15.

Remek kis BB krém. Első próbálkozásra kicsit természetellenesnek hat, de pár perc elteltével hozzáidomul a bőrhöz. A pórusaim és apróbb bőrhibáim sokkal kevésbé látszanak a használatával (teljesen azért nem tünteti el őket:)). A #2-es árnyalatot (natural beige) használom, ez is elég világos, így télen teljesen jó, de szerintem nyáron már nagyon elüt majd a bőrszínemtől. Aki szoláriumozik télen, vagy kicsit barnább-sötétebb a bőre, annak szerintem nem jó választás.
Nem zsírosítja a bőröm, nincs olyan érzésem, hogy eltömítené a pórusaim.
Összességében teljesen jó kis BB krém, akinek nincsenek nagyon nagy bőrhibái, vagy nagyon sötét bőre, annak egy rendkívül jó ár-érték arányú krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 15.

Nem zsírosítja a bőröm, nincs olyan érzésem, hogy eltömítené a pórusaim.

vivuss87

2013. február 18.

Majdnem egy hete használom. 1 pumpálásnyit oszlatok el az arcomon. Ez nem annyira sűrű, mint mondjuk a Missha. Színe barackos, de az én szolis fejemen sem üt el. Az illata nekem régi pezsgő tablettára emlékeztet. A csomagolás valóban cuki, esztétikus. Hidratálok alá. Fölé pedig kevés mattító púdert használok. Az én bőröm hajlamos kifényesedni, de ezzel tovább bírja, és nem fényesedik annyira. Kedvelem, de szerintem melegebb időben tuti sok lesz, nekem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

Epres

2013. február 16.

A színe igazodik az arcomhoz. A krém sárgás-rózsaszínes tónusú(ha van olyan hogy egyszerre mindkettő). Erős barack illata van. Építhető. 1 pumpálásnyi elég az egész arcra. A finishe bőrfényű. Púderrel simán bírja a nyolc órát bár én átfényesedek alatta. Száraz bőrűeknek kell mellé a hidratáló krém. Mivel nekem T vonalban zsíros a bőröm ezért csak az arcom két oldalán hidratálok emellet a BB mellet.A csomagolása nagyon aranyos! Kész élmény kézbe venni mert tényleg olyan mintha fából lenne a kupakja. Összességében nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 16.

Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.