Skinfood

Ár:   $10   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: vörösáfonya, Módosítva: 2013. április 25.

Ár:   $10
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Lemosható arcmaszk őrölt rizzsel. Krémes luxus maszk, mely felszívja a felesleges olajat és szennyeződést a bőr felületéről, ragyogó és puha bőrt eredményezve.
Ásványi anyagokkal, vitaminokkal és gamma oryzanollal (növényi szterolok és ferulasav észterek keveréke, melyet árpából, kukoricából és rizsből vonnak ki) hidratálja és táplálja a bőrt, miközben gyengéden radírozza is, megszabadítva a szennyeződésektől és az elhalt hámsejtektől. A gamma oryzanol bizonyítottan erős antioxidáns hatással rendelkezik, a szabadgyökök és szövetkárosodás ellen tízszer erősebb az E-vitaminnál.

Stella1993

2018. április 26.

Kiválóan hidratál és némi radírozó hatást is érezni lehet. Jó illata van, használata után selymes, puha az arcom. Üdébbnek tűnök tőle és ez tetszik :) már kétszer újravettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Izar

2016. március 13.

Tavaly ősszel vettem egy üzleti úton Sanghajban, egy gigantikus pláza Skinfood üzletében a főnököm feleségének, több más szépséggel együtt. (Szeretem a munkám. :-D)

Után magamnak is rendeltem egy megbízható koreai kence webshopból, merthogy nehogy már nekem ne legyen. ;-) (Akkor kb. két kiló Skinfood kencét hozott a postás...)

Nagyon korrekt kis maszk, finom, visszafogott illattal, de a megrendelt négy Skinfood maszkból ez vált be a legkevésbé. Kombinált, de vízhiányos bőröm van, ami egy rémálom tud lenni, ha nem a megfelelő termékeket kapja, és ezt nem feltétlenül neki találták ki. Nekem túl sok: túl tömény, túl tápláló, a rizsszemek pedig nincsenek elegen ahhoz, hogy valami értékelhetőt csináljanak a bőrömmel.

Szerintem nagyon jó kis maszk száraz bőrre, de ugyebár az enyém nem ilyen. Barátnőmé viszont az, és nagyon tetszett neki.

Egyikünk bőrét sem bántotta, és alapvetően nagyon kellemes használni, úgyhogy tőlem azért megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 13.

Lorna

2015. szeptember 1.

Finom rizsszemek vannak benne. Érdekes állag, és tetszett, hogy rizsből készült. Nem igazán éreztem, hogy csinált volna valamit, radírozást se vettem nagyon észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

cicatapmancs

2014. április 2.

4 mintát rendeltem belőle. Teljesen igaz rá, hogy gyengéden radíroz. Leginkább a tejbegrízhez tudnám hasonlítani az állagát a fehér színe és a benne lévő rizs darabok miatt :) Aki a durvább szemcséjű arcradírokat szereti, annak ez biztos, hogy nem fog tetszeni, mert tényleg csak "simogatja" a bőrt. Az illata semleges. Puha és hidratált lesz tőle a bőröm. A Skinfood mánia már kitört rajtam is :)

Update: A skinfood cukros maszkjával együtt csodákra képesek. A kiszáradt, hámló bőrömet újra puhává varázsolja. Ennyire "függővé" még egyik arcmaszknak sem sikerült tenni :)

Nekem 7 hónap alatt fogyott el, pedig nem spóroltam vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Nekem 7 hónap alatt fogyott el, pedig nem spóroltam vele :)

tothdyna

2013. december 6.

Lassan egy éve használom (nem rendszeresen, kisebb-nagyobb hévvel), de nem tudom eldönteni, h megérte-e az árát (én a magyar forgalmazótól vettem).
Az illatát szeretem, kellenesen radíroz (bár lehetne picit intenzívebb), de utána igazából semmi extrát nem tapasztaltam, pont ugyanolyan, mint egy bármilyen más arcradír utáni állapot, kicsit puhább bőr. Összefüggést nem figyeltem meg a másnapi és későbbi zsírosodás/fénylést illetően.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 6.

Montelino

2013. május 26.

Mintákat vettem kezdetnek. Egy tasakos minta nekem 2 alkalomra elég. Kellemes illata van, könnyű eloszlatni. Maga a maszk kissé darabos a rizs miatt. Felviszem a bőrömre, majd a hatóidő felénél átmasszírozom vele a bőrömet (a hatóanyagok jobban bejutnak a bőrbe és eloszlik ami felkenéskor nem teljesen vagy már beszívódott az arcom egyes részein, ezért nem a végén ajánlom ezt a műveletet), lemosni is könnyű a végén. Heti 2 használat mellett egy kicsit világosította a bőrömet, ami engem nem zavar, de észrevettem, mert volt egy kis színem már nyár elején, ami nem tartott ezért sokáig. Még van pár mintám, de ha elfogynak megveszem a nagy kiszerelést, elég olcsó a méretéhez képest 9-10 dollárért beszerezhető az ebayen, a magyar forgalmazó jóval drágábban adja. Ez a maszk tetszik a legjobban a koreai maszkok közül. A kombinált bőröm nem lesz tőle ragyás, csak szebb. Lehet utcára menni miután lemostam, nem fénylik a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 26.

vörösáfonya

2013. március 9.

Nagyon megszerettem ezt a maszkot, pedig csak most szereztem be, de már néhány használat után csak jókat tudok mondani róla. Nagyon kíméletes az érzékeny bőrrel, szépen hidratálja, de nem zsírosít. Finom rizsszemcsék vannak benne, amivel át lehet masszírozni lemosáskor a bőrt, így radíroz is, de extra kíméletesen. Sima, puha lesz tőle a bőröm. Biztos, hogy lesz még Skinfood termékem! Ár-érték aránya is kiváló, én Ebay-en szereztem be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.