Skintsugi

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aromapara, Módosítva: 2019. december 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Szemkörnyék ápoló krém könnyű, firss géles textúrával, kifejezetten a szemkörnyéki érzkeny bőrre. Teljeskörűen kezeli a szemkörnyéken megjelenő általános esztétikai problémákat, mint a sötét karikák, ödéma és mimikai ráncok. Csökkenti a fáradtság látható jeleit, salaktalanít és üde bőrérzetet biztosít. Ragyogást fokozó pigmenteket tartalmaz, különleges applikátor feje fokozza a fáradtság csökkentő hatását.

Zsofi987

2021. január 4.

Barátnő ajánlására vásároltam meg a terméket patikában. Bár nagyon érzékeny a bőröm, nekem nem okozott irritációt. A szem alatti puffadtságot és sötét karikákat tényleg halványította! Nekem nagyon bevált. Ajándéknak is ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Lina14

2020. november 29.

Én is mintát kaptam belőle. Nem rossz, bár egyrészt nem sokkal jobb, mint egy álag szemkrém, másrészt pedig nekem kicsit pöttyök jelentek meg a szemhéjamon amikor ezt használtam. Mivel parfümözött, így ez lehet az oka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

dododoka

2020. május 13.

Mintát kaptam belőle egy pár darabot, így is hetek óta tart, kevés is elég belőle. Nagyon megkedveltem! Kellemes állaga és illata van, gyorsan beszívódik. A sötét karikákat enyhén halványította, a szem alatti pufikat csökkentette. Az összkép kipihentebb tekintet. Szerintem megveszem teljes kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Hesperidin Methyl Chalcone, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Glucose
Peptidek: Dipeptide-2, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tetrapeptide-1
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Biotin, Tocopheryl Acetate

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Két aminosavból (valin és triptofán) álló peptid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Truthinaging információi szerint javítja a nyirokkeringést, több márka is bebizonyította a szem alatti sötét karikák halványítását (bár független kutatások által még nem igazán van alátámasztva). Mivel a szerkezete hasonlít a bőrben található lipidére, ezért természetes hidratáló anyagnak (NMF) tekinthető. Segít megőrizni a hám ép sejtközi szerkezetét, elősegíti a bőr gyógyulási folyamatát, megakadályozza a bőrirritációt és regenerálja a bőrt. Az összetevővel általában szemkrémekben találkozhatunk.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Tartósítószer.