Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2016. február 19.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller

Hosszantartó, erősen pigmentált, matt és fényes nude árnyalatokat tartalmazó szemhéjpúder-paletta

angelavaradi

2020. június 17.

Teljesen megéri az árát, ez a paletta egy álom :) Nagyon szeretem, jól pigmentáltak a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

nona96

2019. november 8.

Szerettem volna egy matt barnás árnyalatokat tartalmazó palettát és erre esett a választásom. A 12 színből 5 matt. Ezekkel a színekkel szép hétköznapi sminket lehet készíteni. A színek jól pigmentáltak, csak egy icipicit porolnak ami engem pont nem zavar. Szépen lehet őket satírozni, összedolgozni. Csak szemhéj alappal próbáltam, így viszont egy hosszabb napot is kibír, csak minimálisan kopik. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 8.

schnau.adelle

2019. április 23.

Szeretem ezt a palettát, hétköznapra tökéletes. Müllerekben lehet kapni kb. 3500 Ft-ért. Mindenkinek ajánlom. Nagyon intenzív színeket tartalmaz, hétköznapra tökéletes. Picit porol, de engem szemény szerint nem zavar. A fényes színt pl highlighternek használom, a matt sötétbarnát meg szemöldök pornak. Szóval tök jól kihasználható ez a paletta.
Drogériás viszonylatban a legjobb!! SŐT veri s Smashbox és az Estee Lauder palettáimat. Ha szerettek kísérletezni a sminkekkel és olcsó palettát kerestek akkor a Sleek-nél nézzetek körül!! :) Abszolút jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

vkata96

2019. április 4.

Maga az összeállítás nagyon jó, szépek a színek, és meglepően sok matt van benne, ami ugye ritka. Viszont én is úgy látom, hogy egy kicsit porol, és nem annyira pigmentált, mint vártam. De egy kis türelemmel nagyon szépen fel lehet építeni a színeket, és könnyű összesatírozni őket, úgyhogy szuper nappali sminket lehet belőle készíteni. A tartósságával is meg vagyok elégedve, egy rohanós nap után is minimálisan halványul. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

Dici

2019. március 4.

Nagyon szép színű paletta, de nekem nagyon porzik, sajnos. Próbáltam alapra is, és magában is, sajnos potyog is, és porzik is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

labanczlaura0502

2018. szeptember 3.

Amikor megláttam a Müllerben szerelem volt első látásra,nem tudtam otthagyni. Nagyon sokat használom,azonban vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Nagyon szépek a színek,azonban nem annyira pigmentáltak,mint mondjuk egy Nyx paletta és picit potyog is a festék. Nyx szemhéjbázissal egyáltalán nem működik,sőt,már a felvitel után kb 10 perccel szörnyen nézett ki a szemhéjam,le is mostam inkább,önmagában azonban,mindenféle alap nélkül nem rossz. Nem azt mondom,hogy kibír egy hosszú átbulizott éjszakát,de nem rossz kis paletta,ha ilyen árfekvésben keresgél az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

fdorottya

2018. augusztus 9.

Miért nem fedeztem fel én ezt előbb?? Hihetetlenül jó termék. A színek csodásak. Nem porzik, könnyen felvihető, szépen építhető, tartósak. Tervezek még beszerezni más színű palettát is. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

fethadri

2018. július 6.

Nagyon szép és tartós szemsmink készíthető vele, jól pigmentált sötét színek szemkontúrozáshoz is tökéletesek. Nappali makeup-hoz a matt színeket szoktam használni. A csillámos színek szépek, de nem értem miért dominálnak egy elvileg "nappali" sminkpalettában, ritkán is használom de a pezsgő szín nagyon szép benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Smailla0

2018. június 17.

Ajándékba kaptam 2 éve, azóta őt használom a mindennapi sminkem elkészítéséhez általában és még mindig alig fogyott belőle. A színek nem szuper pigmentáltak de én szeretem olyan kis természetes hatásuk van. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

legallybrunette

2018. március 26.

Életem legszebb palettája volt, álomsminket tudtam vele készíteni, annyira jól álltak a színek – kb. 2 használatig. Régen gyulladt be a szemem ennyire, mint ettől, úgyhogy a bánattól és az irritációtól zokogva megváltam tőle,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 26.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.