Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,1g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2011. július 15.

Kiszerelés:   12 x 1,1g
Lelőhely:   Müller

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

HChristelle

2019. július 19.

Ha bármiféle tapasztalatod van vagy szereted és használod az ehhez hasonló vibráló színeket, akkor nem ajánlom ezt. Ha első alkalomra szeretne az ember valami olcsót csak kipróbálni arra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

MimiRose

2014. március 19.

Napi szinten használom belőle a sárgát, a narancssárgát, és a rózsaszínt. Artdeco illetve Nyx szemhéjalapozóval is megállja a helyét, jól pigmentált, imádom a színeit.Alapozó nélkül még nem próbáltam de mivel mindent azzal használok a zsíros szemhéjamnak köszönhetően ez még nem okoz problémát.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

2014. február 8.

Pár éve nyár elején vettem, mert úgy gondoltam, hogy nyáron majd neon színekkel sminkelem a szemem, nem így lett. Néhány szín kicsit krétás jellegű. Aki szereti a neon színeket, annak telitalálat, nekem inkább csak feleslegesen elköltött pénz.

Yndre

2012. március 31.

Az alábbi kissé negatív vélemények miatt kicsit elgondolkodtam, hogy megvegyem-e, de végül nem tudtam ellenállni ennek a szép palettának. És egyáltalán nem bántam meg. Szerintem a színek kellőképpen intenzívek (tényleg csak a fehér a kakukktojás, az semmit sem ér), nekem inkább az volt a furcsa, hogy matt. Én főleg alapnak használom (nagyon jól komponálható a többi metálfényű Sleek palettával) illetve az alsó szempillák tövébe egy kis extra vadításként :) Én nem bántam meg, hogy megvettem, főleg ilyen olcsón. Nem mondanám, hogy rosszabb mint a többi Sleek, inkább azt, hogy másmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 31.

bunny00

2012. március 4.

Ritkan hasznalom, de akkor mindig nagyon szeretem!! Nagyon pigmentalt, nagyon jol tudom a szineket egyutt hasznalni. Ha olyan helyre megyek ahol vadito sminket akarok, akkor mindig ezt a palettat hasznalom. hetkoznapokra pedig maradnak a natur palettak :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

Sminkes

2011. augusztus 25.

Én pont azért szeretem, mert harsány, erős színek vannak benne. Ha lájtosra vágytam volna, nem ezt vettem volna ;-) Primert teszek a festékek alá és nagyon ütős lesz tőle az egész. Egyedül a fehér szín az, ami kicsit krétásan fog, de ez annyira elenyésző ennyi pénzért, hogy nem érdekel. A fehéret én a szemem aljára és a szemöldököm alá kenem, meg a szemzugba. Oda teljesen tökéletes, sőt ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 25.

Judiit

2011. július 19.

Már nagyon vártam, hogy nálunk is elérhető legyen a Sleek paletták sora. Nekem ez a színvilág nem annyira jön be. Túl harsány számomra a paletta. A pigmentáltsággal is van némi gond. Inkább maradok a Storm színeinél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 19.

UnVraiAnge

2011. július 18.

Nekem is ő az egyik legkevésbé kedvelt palettám, amolyan kis kakukktojás. A csillogós árnyalatokkal nincs semmi gondom, de a matt színekkel annál több. A pigmentáltságuk meg sem közelíti a megszokott minőséget, ezenfelül mind csak úgy porlik szét. Egyes színek még több rétegben is alig látszódnak, a fehér pedig mintha nem is létezne és igazából nem is értem maga a paletta összetételét, mert egy Acid szó hallatán a legkevésbé sem számítok khaki vagy baba kék tónusokra. Én személy szerint sajnálom, hogy nem csak rikító, neon árnyalatokból áll, ha már egyszer a név kötelez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 18.

Mara

2011. július 10.

Nagyon szeretem a vibráló színeket, szerettem volna pár igazán ütős neon szemfestéket is beszerezni. A Sleek Acid palettája képek alapján sokkal biztatóbb volt, mint amilyen valójában. Vannak benne jó kis matt neon színek, de valahogy az állaguk nem annyira jó, mint a többié. A paletta nagy húzóereje, a talán elsőre kevésbé feltűnő, gyönyörű metálfényű kékek, a szürke és a bordó. A fekete is nagyon szép, igazi matt fekete. Az eddig próbált 4 palettából őt szeretem a legkevésbé, de aki szeretne valami figyelemfelkeltő sminket az unalmas hétköznapokban, tegyen egy kísérletet vele!   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 10.

Hidratálók: Magnesium Stearate

A Cosing szerint rengetegféle célra használhatják ezt a szappanszerű fehér port a kozmetikában. Csomósodásgátló, megfelelő állag előállítását segítő, szinező, és bőr hidratációját elősegítő komponens a kencékben. A legtöbb hintőpor alapanyagai között ott találjuk, de sminkkészítményekben, alapozó krémekben is fontos alapanyag lehet.

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Piros színezék.

Intenzív, sötétkék színű, sminkekben használt szervetlen pigment.