Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. január 21.

Kiszerelés:   12 x 1,1 g
Lelőhely:   Müller

A limitált kiadású Lagoon paletta témája a víz.

k.ingrid90

2014. március 24.

Több sleek palettát rendeltem egyszerre, köztük ezt is és nála volt az hogy húúú egyből essünk neki nézzük a színeket és próbáljuk ki. :) Egyszerűen minden színét ki tudom használni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

Kimi

2014. január 20.

Legeslegszebb az egész világon, imádom....(ömlengés)! *-* Ebben a gyönyörű palettában megtaláltam önmagam, a személyiségem és napról napra a hangulatomhoz illően tudom kombinálni ezeket a nagyszerű árnylatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Asarys

2013. május 12.

IMÁDOM!!! Csodálatos nyári színeneket rejt az a paletta és természetesen hozza a kíváló Sleek minőséget! 2 hónapja töretlen a szerelmünk :D Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.