Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Natalka, az összetevőket feltöltötte: Dalmaa_, Módosítva: 2014. január 7.

Kiszerelés:   12 x 1,1 g
Lelőhely:   Müller

Cukormáz színekre alapuló limitált 2013-as nyári paletta.

dreammiyss

2018. február 2.

Egyszerűen imádom ezt a palettát. Tele van vidám, boldog, „bolond” színekkel. Ajándékba kaptam még nyáron, sajnos nem használtam sokat, mert a különlegesebb alkalmakra szántam, de szívesen használnám mostanában a hétköznapjaimon. Ultra pigmentált és könnyen eldolgozható Csoda! Hihetetlenül köszönöm az ajándékozómnak. Hálás vagyok érte. ✨

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

youdith

2017. december 4.

Nyáron sokat használom, csodás limonádé-fagyi színek, tartósak. Színek között van pigmentáltságban/minőségben eltérés, van amelyik kopárabban, szárazabban fog, bár én primer nélkül használom. Hideg színek, hideg színtípusként az egész palettát ki tudom használni. Csillogós menta a kedvencem, az ember napját szebbé-vidámabbá teszik, anélkül, hogy harsány hatása lenne. Sajnos már nem kapható :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Gyöngyi90

2014. december 8.

Ez a harmadik Sleek palettám. Nagyon szép a doboza és a színösszeállítás is tökéletes. Erősen pigmentáltak a színei, akárcsak a többi Sleek palettának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

Oraculum

2014. június 11.

A Candy, Garden of Eden és a Del Mar tulaja vagyok eddig, de ezek közül ebben vannak a legvariánsabb színek, a pirosas-narancsért, a lime-zöldért és a rózsaszínekért oda vagyok belőle, pedig egyébként ki nem állhatom másban a rózsaszínt.
Nagyon pigmentáltak és szépek, tényleg cukormázasak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 11.

Nagyon pigmentáltak és szépek, tényleg cukormázasak.

Mimi.makeup

2014. április 23.

Nagyon tetszik a csomagolása és imádom a színeit:) alapból a sleek márkáért is odáig vagyok:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

k.ingrid90

2014. március 24.

Nekem kicsit csalódás volt. Valahogy elsőre nem volt az a nagy zsongás. A csillámos színei szépek és nem olyan mindennapi színek. Viszont a matt színek valahogy nekem nem lettek a kedvenceim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

Ófiácska

2014. február 20.

Imádom az összes(majdnem összes) Sleek palettát! Nagyon pigmentáltak, a színek csodásak, és jól kombinálhatóak egymással a színek.(Már elég sok paletta megvan a sleektől, igazából csak az i-divine ultra matts palettájával volt gondom, az valahogy kilóg a sorból pigmentáltságra.) 2500 forint körül kaphatóak különböző webáruházakban, szerintem érdemes beruházni rá, ennyi pénzért nagyon jó kis palettát kapsz, gyönyörű színekkel.Csomagolása is jó, nem törik a festék ha leejted, illetve nagyon hasznos a tükör része is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

kinderino

2013. október 16.

Múlt héten kaptam meg, azóta szerelem szövődött közöttünk. Egyszerűen tökéletes, még ilyenkor is. Nálam nem számít, hogy nyári színek. Minősége egyszerűen tökéletes, nagyon kevés is elég belőle annyira pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

marcipanfelho

2013. augusztus 13.

Örülök hogy beszereztem ezt a limitált kiadású palettát. Már eddig 3 Sleek palettám van és mindet imádom. Ebben a palettában a Flump nevű matt élénk lila és a Strawberry Sherbet matt pink árnyalat tetszik a legjobban. :) Az is nagyon tetszik, hogy van benne egy fekete és egy csillámos fehér árnyalat is. A Sleek paletták mind nagyon pigmentáltak és könnyű velük dolgozni. Még a csomagolásuk is álomszép. És 2500Ft-ért igazán megéri beszerezni ezeket a palettákat. (A Pear Drop és Bubble Gum nevű árnyalatok pedig nagyon szépek és egyediek szerintem :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.