Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dalmaa_, Módosítva: 2014. augusztus 4.

Kiszerelés:   12 x 1,1 g
Lelőhely:   Müller

Limitált kiadás (design dobozban)

A Celestial paletta misztikus árnyalatokat tartalmaz, melynek színeit a világűr ihlette. A csillagrendszerünk titokzatos fényei, színei, melyek dominálnak a palettában: ezüst, lila, fekete, zöld, kék, ill. ezek árnyalatai fényes és matt változatokban, akárcsak az univerzum fényei, színei.

Erősen pigmentált, tartós festékek, mint a többi i-Divine paletta.

Dittikee

2018. március 14.

Szép színek, nem drága, egészen pigmentáltak!
Ma már kevésbé nyúlok hozzá, de szeretem! Kicsit potyog, és nem mindig könnyű egyenletesen felvinni, de ujjal sikerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Szép színek, nem drága, egészen pigmentáltak!

casa17

2017. január 3.

Szép színek, bár nem a kedvenc palettám. Ritkán nyúlok érte, ezért a -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

elfi777

2014. március 2.

update
sajnos -1 csillag, potyognak a csillámok, nem is kicsiit.. ha nem lenne benne 3 olyan szín, ami levett a lábamról, csak közepest kapna, de nincs szívem nagyon lehúzni, mert a nézegetése is élmény :)

Ma kaptam kézhez. Nagyon szépek a színek, de nekem sajnos túlzottan csillámosak, nem fogom túl gyakran elővenni :( (emiatt nem vonok le csillagot, tudtam, mit veszek). Ha jól vettem ki, 2-3 matt van csak a palettában, azért lehetett volna fele-fele, tudom, világűr, de ott sem csilli-vili minden :D
Igényes, meg minden, de vacillálok, mert ez a második palettám a sleek-től, és a vintage nálam a tökély, ez annyira nem küldött padlóra, és tuti nem fogom mindegyik színt használni (a zöld nálam eleve kizárt), és a csillámok.. de ezeket leszámítva pont olyan, mint amilyet vártam, szóval megadom az ötöst, főleg a Solar, Lunar és az Eclipse miatt, ezek ritka, igazán ütős színek, azonnali szerelem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 2.

update

rocksteadycat

2014. január 3.

Nos hát mint is mondjak. Misztikus színek! Naná hogy kell nekem! :D Ugyan olyan jó minőség mint a többi Sleek paletta. Ebben is van porzósabb, és van extra jó textúrás is. Tartós, különleges színek. Különösen a Terrestrial tetszik ami matt pisztácia, illetve az Eclipse ami dukrómos, zöldesbarnásvöröses ragyogós. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Red 7 / CI 15850, Ultramarines, CI 42090, Ferric Ferrocyanide, CI 77499, CI 77492, FD&C Red 40, Red 28 / CI 45410
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.