Sleek

Ár:   3980 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 11.

Lelőhely:   Müller

Ez a sokoldalú paletta alkalmazkodik minden bőrszínhez, mely tartalmaz 2 por alapú, és 2 krémes alapú highlightert.

SabMon

2019. július 22.

Szemhèjra hasznàlom a krèmeseket, ott nagyon bejön. A por àllagú kicsit olcsó hatàsú csillàmpónis, az apró flitterek elvàlnak egymàstól és nem adnak egysèges csillogàst. A csomagolàs csodàs, igazi luxuskivitel. Azért megtartom, elhasznàlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 22.

naiyah

2019. február 27.

a púderek gyönyörűek, intenzív színekkel, tartós is volt, de a krémes állagúak nem annyira jöttek be

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Blackey

2019. január 14.

Egyszerűen imádom!
Ausztriában, a Müllerben vettem először sleek termékeket és nagyon megszerettem őket.
Mindig is arany színű highlightert szerettem volna és ez talált.
A pigmentáltsága is szuper, a színeit pedig imádom!
Fotózásokon is szuperül teljesített!
Bőrproblémát nem okozott és semmi rossz tapasztalatom nincs vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Egyszerűen imádom!
Mindig is arany színű highlightert szerettem volna és ez talált.
A pigmentáltsága is szuper, a színeit pedig imádom!
Fotózásokon is szuperül teljesített!
Bőrproblémát nem okozott és semmi rossz tapasztalatom nincs vele.

Lussi

2018. december 12.

Tudtam, hogy a legtöbb szín a palettában túl sötét nekem és a krém állagú highlightereket nem is szeretem, mégis megvettem...Csak. Nagyon csillámosak a színek, amit én nem bánok egyáltalán, és a krémesek elég kemények, egyedül a Goddess árnyalatot használom a palettából. Az állaguk miatt vonok csak le egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

gretik246

2018. december 12.

Évek óta megvan és még mindig van belőle.
Én az alsó 2 krém és por állagú színt kombinálom és tökéletes hatást érek el vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Évek óta megvan és még mindig van belőle.

Bodzs

2018. november 10.

Még egy mülleres akció keretein belül lett az enyém, egy szemhéjpúder paletta mellé lehetett választani ajándékba. Nagyon szép színei vannak, két krémes és két préselt highlighter van benne, A Sphinx a kedvencem, gyönyörűen fénylik, erősen pigmentált. Igazából a többi hármat nem szoktam használni, mert a Sphinx a legszebb mind közül. A krémesek is szépek, de picit lehetnének krémesebbek nekem. A másik préselt pedig picit nagyobb csillámokat tartalmaz, inkább alkalmakra való vagy estére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Nindzsuuu

2018. július 24.

Gyönyörű, fénylő tartós. Többet nem is kell mondani a termékről. Megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Gyönyörű, fénylő tartós. Többet nem is kell mondani a termékről. Megéri.

wfranciska

2018. május 26.

Végre egy alacsony árkategóriás highlighter, ami valóban látszik, ha felkenem, és tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

demoiselle

2018. április 19.

Őszintén szólva kicsit félrenyúltam, úgyhogy a Solstice paletta helyett ez jött velem haza, de nem bántam meg :) A színei nagyon szépek, de a csillámok nekem is túl nagyok a rózsás árnyalatban. Ettől eltekintve nagyon szeretem az állagát, könnyen felvihető és nap végéig fent marad. A csomagolás gyönyörű, kicsit ujjlenyomatgyűjtős, de egyáltalán nem vészes. Összességében megéri az árát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Manka87

2018. március 22.

Nagyon szeretem, kb. 1 éve van meg. Az aranyos és rózsaszínes árnyalatot a belső szemzugba is szoktam használni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Antioxidánsok: BHT

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.