Sleek

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2019. június 11.

Lelőhely:   Müller

Élénk, egész nap tartós, nagyon pigmentált szemhéjtusok matt és glitter változatban. A jól kidolgozott tusapplikátornak köszönhetően kitűnően alkalmazható a felső és alsó szemtőn.

claudia.nyilas

2018. április 23.

Jó kis szemtus, jó áron, és még tartós is. 6-7 éve használtam, még a zselés tusok előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

nobosz

2017. december 28.

Igyekeztem megszeretni, mert az volt a fejemben, hogy sleek meg olcsó sem volt, meg design is milyen egyedi de nem... használat közben túl sok hibát ejt és biztos, hogy nem én vagyok béna, hiszen kb 10 éve napi szinten használok túst. Tartós, de miközben húzom a teljesen egyenes vonalat szétkeni maga után az ecset a vonalat és foltos lesz a végeredmény. Igazán szép fekete is csak 2. felvonásra lesz, most már zon kapom magam, hogy gyakran nyúlok vissza a régi astoromhoz, szóval ő úgy fogja végezni, mint millió termékem, valamelyik neszeszertáska mélyén, amig rá nem veszem magam, hogy kiszelektáljam az öreg darabokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

chemviki

2017. október 19.

Hatalmas nagy csalódás...a tussal lehetetlen dolgozni,nehezen szárad,fedése az én bőrömön pikkelyes hatású..azért adok rá 2 csillagot mert azt az ígéretét legalább betartja,hogy tartós..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

auberginecat

2017. augusztus 1.

gyakorlott tushasználóként mondhatom, hogy ez egy nagyon jó darab, pont annyira folyékony, amennyire kell, gyorsan szárad, ugyanakkor javítható, a színe szép, intenzív fekete, stabilan a helyén marad, nem repedezik. egyetlen negatív véleményem van vele kapcsolatban, mégpedig az ecsete, én az ilyen filcest kevésbé szeretem, mint a 'szőröst', de ez egyéni probléma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

lilla8magocsi

2017. február 22.

Nagyon nagyon szeretem!
Könnyű vele dolgozni, nem repedezik napközben és tartós! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Nagyon nagyon szeretem!
Könnyű vele dolgozni, nem repedezik napközben és tartós! :)

niki123

2016. november 13.

Nahát én aztán nem vagyok egy tusbajnok, gondoltam majd ezzel minden megváltozik. Hát még mindig nem vagyok profi, de kezd javulni a helyzet neki köszönhetően :)
-Nagyon szép fekete a színe
-Viszonylag könnyű a tussal dolgozni, nekem kimondottan tetszik ez a fajta ecset
-Tartós, nem kenődik fel a szemhéjra, lerobbanthatatlan

És jöjjenek a negatív dolgok:
-Ha véletlenül hozzáérek a szempillámhoz, akkor a gél rámászik a pilláimra, amik összeragadnak és utána kész kínlódás felvinni a szempillaspirál, úgyhogy ezzel érdemes nagyon vigyázni
-Sajnos valóban csíkoz... :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

-Nagyon szép fekete a színe
-Tartós, nem kenődik fel a szemhéjra, lerobbanthatatlan

És jöjjenek a negatív dolgok:
-Sajnos valóban csíkoz... :'(

Julis

2016. január 28.

Kék színben van meg nekem, a színe szép is, bár első húzásra még nem tökéletes a végeredmény. Én az ecsete miatt haragszom rá, biztosan van, aki ezzel szeret bánni és tény, hogy hajszálvékony vonal húzható vele, de én ezt a festéket egy más formában sokkal jobban szeretném, így gyakorlatilag csak porosodik szegényke. :( Akinek a keze nem állt rá visszavonhatatlanul a zselés tus + ferde ecset kombóra, biztos boldogul vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 28.

GNóri

2016. január 22.

Fekete színben rendeltem rögtön két darabot, gondolván a vélemények alapján, hogy ha tényleg ennyire jó, fel kell tankolnom belőle. Sajnos rossz döntés volt. Nem szeretem az ecsetét, nem lehet vele szép, egyenletes vonalat húzni, mivel csíkoz. Emellett a tus nehezen szárad, és a korábban használt Missha és Lovely tusaim sokkal erősebb feketék voltak. Nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Csermely

2015. május 23.

Kedvelem ezt a tust mert remek az ecsete és még tartós is, de már áttértem a gél tusok használatára mert azok sokkalta tartósabbak szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

angeltear

2015. március 23.

A Pastel Green árnyalatot rendeltem meg. Amikor kinyitottam el voltam ájulva milyen szépséges a színe, hát élesben, a szememen valahogy nem akart az igazi színe kijönni, többszöri áthúzással viszont sikerült előcsalogatni. Az állaga kissé darabos. Nem irritálja a szemem, baromi tartós, de könnyű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.