Sleek

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Kiszerelés:   12 x 1,1 g
Lelőhely:   Müller

2015-ös őszi limitált kiadás

Ásványi alapú, ún. Mineral Based festékek. A paletta színei nagyon gazdagon tartalmaznak pigmenteket.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Black Fairy

2019. május 27.

Van néhány kevésbé jó állagú szín benne, de többnyire nagyon puha, könnyen satírozható, egyenletesen felvihető, nem porzó, intenzív színekkel van tele. A tartóssága elképesztő - akár 8 órán át fennmarad szemhéjalappal (rejtett, zsírosodásra hajlamos szemhéjam van, ha 6 órát kibír rajtam egy szemfesték alappal, már boldog vagyok).

Ha megvan az Ultra mattes v2, esetleg a Vintage Romance, egész kihagyható, ugyanis a színek nagyon hasonlóak, de nekem előbbit pont most kellett nyugdíjaznom, és túl sok palettám van, szóval nem akarom újravenni...Így tökéletes "hiánypótló" termék...:)

És még mindig a Sleek palettái a legjobbak a legjobb áron! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

És még mindig a Sleek palettái a legjobbak a legjobb áron! <3

CeCeDrake

2018. december 29.

Az elfeledett paletta.
Megvettem, aztán még kicsomagolva sem lett.
Aztán idén novemberben előkerült, nagyon örültem, amikor kibontottam.
Különleges színek, jó minőség, csodás sminket lehet vele készíteni.
Nappalra és alkalomra is használható.
Most az ünnepek alatt is csak ehhez nyúltam, 2 hónapja nem tudom letenni, nem is értem, hogy hogyan tudtam így elfelejteni. Mindenesetre örülök, hogy előkerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Az elfeledett paletta.
Megvettem, aztán még kicsomagolva sem lett.
Aztán idén novemberben előkerült, nagyon örültem, amikor kibontottam.
Különleges színek, jó minőség, csodás sminket lehet vele készíteni.
Nappalra és alkalomra is használható.

dnelli

2018. július 25.

Eddig csak Catrice és Essence szemhéjpúdert használtam, hozzájuk képest árban kb ugyanott van, minőségben viszont ég és föld. Imádom, minden színét használom, egyszerűen tökéletes. Primer nélkül azért ezt sem ajánlanám, úgy hajlamos potyogni és jóval hamarabb eltűnik a szemről, primerrel viszont nagyon tartós és pigmentált. A mindennapi sminkemhez a két jobb szélső színt használom. Ha valami új színkombinációra vágyom, megint Sleek-et fogok venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

rocknrose

2018. június 9.

4. Sleek palettám, szerintem sosem fogom megunni őket... :)
Előttem már leírtak mindent, nagyon jó kis paletta ez is, bár az összes színt nem tudom kihasználni, utólag nem is értem, hogy miért ezt választottam... Következő rendelésem a Vintage Romance vagy A New Day lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

4. Sleek palettám, szerintem sosem fogom megunni őket... :)

demoiselle

2018. április 19.

Csak jó véleményt tudok mondani, pigmentált, nem pereg, könnyű kezelni. Sajnos én nem tudom kihasználni az összes színt, inkább nude párti vagyok, de kísérletezésre tökéletes. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

silver

2018. március 12.

Valójában ez úgy indult, hogy egy másik Sleek palettát akartam megvenni, de félrenyúltam az üzletben (:DD), így jött velem haza ő. Aztán inkább nem vittem vissza kicserélni, hanem felbontottam; és milyen jól tettem, mert végül ez lett az egyik kedvencem :) Csodaszép, egyedi színösszeállítás, nagyon változatos szemsminkeket lehet vele elkészíteni. Tőlem a türkizek/kékek (Perla, Grand Duke, Prince Charming, Happily Ever After, Daphne) mindig is távol álltak, de ebbe a palettában 100% passzolnak, szuperül be lehet őket építeni a többi árnyalat mellé.

A kedvenc "safe" kombinációm, amit többször is viseltem már alkalomra:

1. A szemhéjalapomat a Glass Slipper (1. sor, balról 1.) nevű nagyon világos matt bőrszínnel fixálom
2. Elkezdem óvatosan felvinni a mélyítővonalamba a Beatrice-t (1./2.), alaposan elsatírozva a széleket. Ez a matt szín - egyéni bőrtónustől függően - mályvás, bordós vagy akár élénkebb pink árnyalatúnak tűnhet, úgyhogy nagyon világos bőrűeknek érdemes óvatosan építeni, mert könnyű vele túllőni a célon.
3. Mélyítem az előbbit Anastasiával (2./4.) ami kicsit sötétebb, szintén matt bordós-lilás szín.
4. A mozgószemhéjamra a shimmer olíva árnyalatú Drizellát (1./6.) és középre a világosabb shimmer barack Pumpkint (2./1.) viszem fel.
5. Highlightnak a Fairy Godmothert (1./4.) használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

A kedvenc "safe" kombinációm, amit többször is viseltem már alkalomra:

5. Highlightnak a Fairy Godmothert (1./4.) használom.

repa45

2018. február 28.

Egyik kedvenc Sleek palettám. Különleges színek vannak benne, más palettákban és még nem találkoztam ezekkel az egyedi árnyalatokkal. A formula nagyon jól használható, könnyű vele dolgozni. A csillámos és matt színek egyaránt nagyon pigmentáltak és jól eldolgozhatóak. A lehetőségek tárháza kimeríthetetlen, csodálatos kombinációkat lehet belőle használni. Különösen jó azoknak, akik szeretnek merészebb, szokatlanabb színekkel kísérletezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

sackoka

2017. szeptember 7.

Ez volt az első Sleek palettám! A lilás színek fogtak meg elsőre. Pigmentált, tartós, panaszra semmi okom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

szilvasitimea

2017. március 27.

Gyönyörűek a színei, szuperul pigmentáltak, és jól lehet őket kombinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Gyönyörűek a színei, szuperul pigmentáltak, és jól lehet őket kombinálni.

Enc

2017. február 24.

Az első, de nem az utolsó Sleek palettám nekem is, mint pár előttem szólónak. Gyönyörű, szuperpigmentált színek vannak benne és egyszerűen imádom. De komolyan. A csomagolása nagyon igényes. Nappali és esti sminket is tudok vele készíteni. Tökéletes társa egy sminkszerető nőnek! Biztos vagyok benne. hogy nem ez az utolsó Sleek termék amiről véleményt fogok írni! Pluszpont az árnyalatok elnevezéséért, nagyon ötletesek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.