Sleek

Ár:   3995 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Natalka, az összetevőket feltöltötte: annabotos, Módosítva: 2015. február 26.

Lelőhely:   Müller

Többfunkciós sminkpaletták, melyekben négy szemhéjpúder és két arcpír található.

2 változatban kapható:

• See You At Midnight (a nagysikerű Vintage Romance paletta válogatott színeivel, valamint az Antique és Pomegranate pirosítókkal)
  • Dancing Til Dusk (az Au Naturel paletta válogatott színeivel, valamint a Mirrored Pink és Sahara pirosítókkal)

Kori

2017. október 25.

A See You At MIdnight palettát vettem meg... nagyon nagyon jó áron volt, úgyhogy azt hittem ez kell nekem. A két pirosító közül az Antique nagyon szép, poros rózsaszín, viszont nekem nagyon csillámos. A másik, a Pomegranate pedig egy hideg, szatén fényű rózsaszín. Mindkettő tartós és pigmentált. A szemhéjpúderek közül (sorban talán Lust in LA, Romance in Rome, Bliss in Barcelona, Forever in Florence) a Romance in Rome-ot és a Bliss in Barcelona-t nem tudom/akarom használni. De egyébként rendben vannak, tartósak, jól pigmentáltak, de a Forever in Florance nekem megintcsak furán csillámos. Maga a paletta teljesen rendben van, jól záródik, az applikátor és ecset teljes mértékeben elhagyható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

doreszka94

2017. február 26.

A See you at midnight arnyalatban vettem, a kepen az also paletta. Nagyon szep szinek, jol kombinalhatoak. A pirosito/bronzosito resz is jol hasznalhato szemhejon is. Jol pigmentalt szinek, szepen latszanak. Nappalra a vilagos szinek tokeletesek, estere fel lehet dobni a sotetekkel. Angliaba vettem, olcsobb mint Magyarorszagba. Nagyon jo paletta, jol hasznalhato, eddigi kedvenc palettam. Biztos veszek meg belole,hogy legyen utanpotlasom.

Update: Sikerult beszereznem a Dancing til dusk arnyalatot is belole. Nagyon szep szinek vannak abba is, jol pigmentalt, nem kell sok, hogy szepen latszodjon. Hetkoznapokon ez jobban hasznalhato, nincs bennr nagyon eros, sotet szin. Kedvencem lett mindket paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

nusysan

2017. január 25.

Nekem is a felső árnyalatban van meg, ez a paletta mindenhova jön velem. Imádom, szerintem valaha volt egyik legjobb sminkvásárlásom. Mindkét pirosító szép, főleg a rózsaszínt szeretem nagyon. A pezsgőszín tökéletes mindennapra, amellett még a matt sötét szürkésbarna amit rendszeresen használok, ugyanis az ő személyében találtam meg a tökéletes szemöldök színemet. Amiatt a szín miatt mindennap előkerül nálam ez a paletta, pedig nem most vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Etee

2016. május 14.

Nekem a kép szerinti felső (See You At Midnight) palettám van, IMÁDOM! Mindennapi és alkalmi sminknek is ezt szeretem használni, szépek a színei (bár szerintem akinek a narancsos pirosító áll jól, annak a rózsaszín eme árnyalata felejtős... mint nálam is) Könnyen kezelhető, a pirosító pedig színe vagy anyaga miatt- nem tudom - de elronthatatlanul lehet feltenni! Szépen lehet építeni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.