Sleek

Ár:   2020 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2018. május 18.

Ár:   2020 Ft
Kiszerelés:   5,5 ml
Lelőhely:   Müller

Lexiii

2016. január 4.

Hát nagyon vegyesek az érzéseim ezzel a tussal kapcsolatban. Két (....) árnyalat van meg belőle, az egyik a Mojito, a másik a Diablo. Gyönyörű színük van, elég tartósak. Végre olyan tusok, amikben nem 3 db. csillám van valami átlátszó zselében. Szinte csak csillámból áll, nekem pont ezért is lett szerelem. Viszont pár használat után a Mojito kupakja darabokra tört, így ki kellett dobnom, mert használhatatlanná vált (kiszedni mással nem tudtam a terméket, pár nap alatt kiszáradt volna). A másiknál pedig eléggé összeállt a termék az üvegben és nem nagyon akarja felvenni az ecset, összerázni se nagyon lehet, bár ezt még lehet használni. Szóval maga a termék nagyon jó, de a csomagolás és a használhatóság nem annyira. Lehet, hogy csak én fogtam ki selejtes darabokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Orsyna

2013. november 23.

Rebel szép csillámos fényes de nem vmi jó az ecsete nehéz vele egyenes vonalat húzni.összevissza mennek a csillámok lehet maradok a normál tusoknál.:D
Nem eléggé intenzív a színe csak a csillámok látszanak és nagyon erős szaga van..:/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 23.

Kimi

2013. szeptember 14.

Nekem is a Rebel van meg, nagyon tartós, nagyon szépen csillog és az ecsetével is könnyű dolgozni. Nap végén szomorúan mosom le a szememről annyira megszerettem :) Nem sokára beszerzem a többi színt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

marcipanfelho

2013. május 28.

Nekem a pink és az arany van meg (Diablo, Hollywood) és ugyan csak a pinket próbáltam ki eddig, de az nagyon tetszett. :) Hamar megszáradt, tartós volt és nem egy átlátszó vonalat húzott itt-ott apró csillámokkal, hanem tényleg egy szép csillogó pink vonalat. Az ecsete is nagyon tetszik. Szerintem megér 1500Ft-ot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

agi.greendaygirl

2012. december 26.

3 színben- hollywood, steel, caribbean- szereztem be, nagyon szeretem a csillámtusokat, csak nem sok helyen lehet venni. Elég sokat olvasgattam mindenféle blogokon ezekről, és mindenhol ódákat zengtek róla, meg hogy milyen jó sűrűn vannak benne a csillámok stb, meg amúgy is nagyon fájt a fogam ezekre szóval megvettem :D
Mint a sleek palettáival is ezzel is az volt a helyzet hogy a kép alapján valahogy nagyobbra számítottam :D
szépek a színei szépen csillog, de nem mondanám, hogy valami sűrűn vannak benne a csillámok, annyi van benne mint egy átlagos csillámtusban szerintem. Sokáig keresgettem máshol ilyen színeket, mert sokalltam az 1500-at érte, de végül nem találtam úgyhogy beadtam a derekam.
Igazából.. a színei szépségétől eltekintve teljesen átlagos csillámtusok...
de nagyon örülök h vannak ilyeneim, és még lehet hogy beszerzek pár színt.

update: iszonyatosan csípi a szemem sarkait és az alsó szemhéjamat Oo -1 pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

Igazából.. a színei szépségétől eltekintve teljesen átlagos csillámtusok...
de nagyon örülök h vannak ilyeneim, és még lehet hogy beszerzek pár színt.

update: iszonyatosan csípi a szemem sarkait és az alsó szemhéjamat Oo -1 pont!

MelC

2012. november 24.

Nagyon tartós, gyönyörű színekben kapható (nekem a Steel és a Gem van meg, de annyira szép mind, hogy többet is beszerzek belőle). Az átlagosnál sokkal sűrűbben vannak benne a valóban iszonyú fényes és icip-pici csillámok, mint egy átlagos csillámgélben. Nagyon szeretem és maximálisan elégedett vagyok ár-érték arányával. Bármikor újravenném, mert ez idáig a legjobb csillámgélem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

Bella_Vita89

2012. október 21.

Az eddigi legjobb csillámgélem, amit idáig használtam. Túlzás nélkül állíthatom, hogy extra gyönyörű színekben van (nekem az ice ezüst és a rebel lila van meg - gyönyörűek!). Fantasztikusan csillog, nem morzsolódik le, lemosásig fennmarad, nagyon sok benne a csillám, semmi lyuk nincs a csillámok között szinte. Azt hiszem ez egy igazi favorit termék marad, bár eddig sem csalódtam a Sleek márkában, tényleg szuper termékei vannak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

svivko

2012. augusztus 18.

Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel. Igazi Sleek minőség. Olcsó, és szuper. A sötétszürke, -Steel árnyalattal rendelkezem, de eskü nem állok meg egynél.
A MIKROcsillámok heringek módjára helyezkednek el egymás mellett, nem is muszáj másodjára is átmenni a vonal felett. Tartósság és kialakítás is ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Réti_D_smink

2012. július 21.

A legjobbak közé sorolnám ezeket a zselés glittereket. Extra apró, szuper fényes glitterek, rendkívül tartósak és nagyon sűrűn vannak benne a microglitterek. Nem olyan, mint az olcsó 100 forintos, amiben sok a gél és kevés - ráadásul nagyon ritka felkenéskor - a nagyszemű csillám. Ez valóban sűrű mikrocsillámos. Jó lehet vele rajzolni és kitölteni. Gyönyörű színekben kaphatóak. A szolid sminkekhez is jól használhatóak, csak megfelelő pontokra kell felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.

Hidratálók: Betaine, Ethylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

PVP 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.