Sleek

Ár:   3150 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2019. december 7.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller

2016-os őszi limitált kiadás

Matt és fényes, meleg árnyalatú és gazdag színeket tartalmazó paletta, mint például a sötét rózsa és mély szilva.

Ár: 1000 Ft , Eladó: beautifullife
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalást követően szállitás

vera3113

2021. február 11.

Ebben az árkategóriában nem rossz, de nem lesz a kedvencem. Pár színt még használok belőle, de más palettákkal ellentétben biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

Soraya

2020. június 27.

Folyamatosan kapható a Müller Drogériákban, nem limitált kiadás. Egy Ultra Mattes V2 paletta után vásároltam meg a sok pozitív vélemény és a zöld szememhez illő színek miatt. Az Ultra Mattes V2 palettához képest elég nagy csalódás. Keménynek érzem a színeket, nagyon porolnak, és annyira nem is pigmentáltak a színek, mint azt vártam. Egyáltalán nem krémes az állaga, nehéznek érzem vele a sminkelést. Emiatt nem is sűrűn használom. Még egyszer biztos nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 27.

Judiit

2019. december 7.

Update update-je :) Folyamatosan látom a Müllerek polcain. Most nemég még akciós is volt.

update:
Nem tudom, hogy gyártják vagy nem gyártják, de amazon oldalán van. Ami meglepőbb , hogy ma az esztergomi Müller Sleek polcán láttam :) Szóval csajok indulás a Müllerbe, ha kell ez a szuper kis paletta. Nálam imádás van mióta megkaptam.

Sajnos limitált, de azért fellelhető belőle itt-ott vadiúj példányban. Német amazon oldalát betámadtam és már nálam is a kicsike. Gyönyörű színek, mályvás, lilás.... tökéletes árnyalatok a zöld szeműeknek. Már imádom :) . A minőség a megszokott. Iszonyúan pigmentált, de kicsit porzó festékek, amik viszont meseszépen satírozhatók. Nekem bejön , mint eddig az összes Sleek palettám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 7.

update:

Anett44

2018. december 29.

Ahhoz képest, hogy nem gyártják ezt kaptam idén a nővéremtől karácsonyra 😂. A színek gyönyörűek, pigmentáltak és jól eldolgozhatóak és kifejezetten tetszenek ezek a sötét rózsás, szilvás színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Nindzsuuu

2018. július 24.

Gyönyörű paletta. A zöld szemeimhez álom ez a színvilág. Pigmentált, tartós, jól és könnyen eldolgozható és az ára is kedvező. IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

PAncsi79

2018. április 6.

Amikor először megjelent, azt gondoltam, hogy csak egy újabb uncsi barnás paletta...
De aztán láttam a színmintákat és hamar meggyőztek, ezek a gyönyörű rózsaszínek és szilvaszínek pont az én kék szememhez valóak!
Több palettánál is leírtam, de itt is kiemelném: a Sleek a kedvenc márkám ha szemsminkről van szó, gyönyörű, pigmentált színek, melyek sokáig használhatóak és szerintem abszolút megfizethető árú termék.
Imádom ezt is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Imádom ezt is!

Jdit04

2018. március 19.

Valahogy mindig úgy alakul, hogy a limitált dolgokba sikerül beleszerelmesednem. Néha túl későn... Kinek ismerős? :) Végül itt sikerült beszereznem egy kedves Krémmániástól, amiért azóta is nagyon hálás vagyok.
Gyönyörű színei vannak, inkább alkalmi, mint hétköznapi paletta, de ez sem zavar, mindig alig várom, hogy újra használhassam. Talán ezután a palettám után lettem igazán Sleek mániás is. Az egyetlen, amit nagyon bánok a márkával kapcsolatban, hogy Magyarországra még mindig kevés újdonságuk jut el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

kati7891

2017. július 25.

Van az úgy hogy addig gondolkodom egy-egy paletta megvételén, hogy hiánycikk lesz. Nos mivel ez limitált kiadás, szomorú lett a mosolyom, hogy már megszületett a döntésem, de sehol sem lehet megtalálni. Itt a krémmánián vásároltam, egy nagyon kedves lánytól aki nem igazán használta. Egyszerűen meseszépek a színek. Gyönyörű szilvás, rózsaszínes színek vannak benne. Aki kifejezetten szereti ezeket a színeket annak jolly joker. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

csdora6

2017. június 7.

Első Sleek palettám volt, egyszerűen imádtam! Tipikusan őszi-téli romantikus színek vannak benne.
Nagyon tartós, jól pigmentált. Szeretem, hogy olyan színek vannak benne, amivel hétköznapra, egy buliba, vagy akár egy ünnepélyesebb alkalomra is kisminkelhetem magam.
Nálam 5*, engem megvett a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Nálam 5*, engem megvett a termék.

Dorcsa

2017. március 15.

Ez a 6. Sleek palettám és egyben a leggyengébb minőségű... Én enyhén szólva nem vagyok elájulva tőle. Egyáltalán nem olyan könnyű bánni a színekkel, mint a többi palettában lévőkkel. Van olyan, ami alig pigmentált, csak csillámtenger lesz a szememen.(alappal!) A mattok kivételével pedig 1-2 használat után már elkezdett belekeményedni a panbe, vagy hogy mondjam, és össze-vissza morzsálódik, baromi nehéz ecsettel szépen felvinni, ujjal meg nem szeretek sminkelni. Én nem ehhez szoktam a márkától. Egyébként szépek a színek, főleg a swatchokon...
Ez most nekem nagy csalódás, és sorry, hogy ünneprontó vagyok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Ez most nekem nagy csalódás, és sorry, hogy ünneprontó vagyok :D

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.