Sleek

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maruani, Módosítva: 2019. február 22.

Lelőhely:   Müller, online

"Ebben a ragyogó Sleek palettában minden színt megtalálsz egy nagyvárosi statement sminkhez, hagyományos, pressed, krémes és baked formulákban."

Ár: 1500 ft , Eladó: Dortya
Állapot: swatcholt, egyszer, Helyszín: Jászberény, fizetés: Posta, foxpost

maruani

2019. március 7.

Nagyon királyul összerakott paletta, van egy 'color story' amit én mindig értékelek. A csomagolás is szépséges, és drágábbnak érződik mint az i-divine sorozat (mondjuk drágább is). A kék krém az én szemhéjamon nem marad meg, a többi festék viszont hozza a szokásos sleek minőséget: jól pigmentált, jól eldolgozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

skin

2019. február 22.

A vízkék krémes festék miatt vettem meg. Sajnos a minősége nem ütötte meg a kívánt mércét ezért eladtam azóta. Nagyon sajnálom,mert különleges volt ez a szín .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 22.

Hidratálók: Butylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.