Sleek

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: madeinbeauty, Módosítva: 2018. január 26.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2990 Ft

Folyékony rúzs, mely egy rétegben is teljes, intenzív fedést nyújt.

6 árnyalatban kapható

Ár: 2990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1300 Ft , Eladó: KezdoManias
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy fox előre utalással
Ár: 1000 Ft , Eladó: KezdoManias
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy fox előre utalással

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Vicus

2021. szeptember 2.

Brutál tartósra szárad, de csúnyán kopik (ha ez mégis megtörténik) és nagyon szárít. Jól fed, extra matt lesz és ezáltal a ráncocskákban is extrán megáll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

Nichole07

2020. december 11.

Rioja red árnyalatban szereztem be, vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban, mégis gyakran nyúlok utána. Gyönyörű a színe, nem mászkál, de két rétegben az igazi. Lerobbanthatatlan, egyedül zsírosabb ételek után nem árt ránézni, viszont kegyetlenül szárít, néha aláhidratálással is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

kisbobitas

2020. november 17.

3 árnyalatban volt meg, egy bordó, egy sötét lila és egy barackos nude.
A bordó és a lila sokkal sötétebb volt a számon, mint a tubusban.
Annyira nem volt tartós, meg azért szárított is. A sötét színek csúnyán koptak, a barackos szín még aránylag szépen kopott.
Az illata valami katasztrófa szerintem, nagyon erős mű szag inkább...
Nem venném újra :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 17.

3 árnyalatban volt meg, egy bordó, egy sötét lila és egy barackos nude.
A bordó és a lila sokkal sötétebb volt a számon, mint a tubusban.
Az illata valami katasztrófa szerintem, nagyon erős mű szag inkább...
Nem venném újra :/

TimyeK

2020. november 3.

Nekem a sötét bordó árnyalat volt meg, kidobtam. Nagyon szerettem volna egy szép sötét bordó matt ajakrúzst, amikor megláttam az M betűs boltban úgy megörültem. Hát kár volt pénzt adni érte. Ez valami förtelem. Nagyon sűrű nehezen eldolgozható termék, olyan furán szárad, beton keményre szárítja az ajkam, de mégis valahogy foltokban tapad, kopik, ha iszok-eszek. A fogaimra is rátapadt. Rengeteg rúzsom van, köztük sok matt, a Lovely K-Lips és az Essence sokkal jobb a folyékonyak közül. Továbbiakban egyebekben maradok a stift matt rúzsoknál, az előbb említett két márka folyékonyait leszámítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

betty23

2020. augusztus 21.

Én a Shabby Chic árnyalatban vettem meg, ami olyan sötét mályvás-nude árnyalat. :D
Gyorsan bemattul, nem csúszik, nagyon tartós, nem hagy nyomot. Az ajkakat valóban szárítja valamelyest, de számomra nem vészes, főleg, hogy matt termékről van szó.
A Köki Müllerben vettem 1990 Forintért. Egyelőre kap egy 4-est, még jövök updatelni.

update: Végül kb. soha nem hordtam, mert annyira szárít és kényelmetlen hosszú távon. :( A Lovely K-Lips sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Jujuci

2020. július 13.

Évekkel ezelőtt kezdődött a szerelmünk. Tény, hogy nem egy tipikus kezdőknek gyakorlásra való rúzs, rá kell érezni a technikájára, és onnantól kezdve csodás! Egyetlen rúzsom, ami bírja az evés-ivást, Mac és társai ilyen szempontból elbújhatnak mellette. Előző hozzászólásokat olvasva viszont igazat kell adnom abban, hogy nem mindegy melyik árnyalatot válasszuk. Nekem a Birthday Suit és a Bittersweet maga a tökély, viszont a Petal árnyalat valahogy más, más textúra, nem szeretem. Aláhidratálás szükséges, szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Fehereszti

2020. május 31.

Én meglehetősen szeretem ezeket a rúzsaimat, 2-3 árnyalat van meg, a Shabby Chic és a Hellacious 2 óriási kedvencem. Tény hogy nagyon nem mindegy az árnyalat, volt ebből egy babarózsaszínem is az borzasztó volt, de ezek gyönyörűen eldolgozhatóak és tartósak is. Azért nem egy 5csillagos termék, de én eléggé szeretem őket. 😊🙏🏼

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Boudica

2020. május 21.

Hellacious árnyalat van meg. Gyönyörű mély narancsos-vöröses-barnás árnyalat. Odavagyok érte. Nagyon matt, nagyon tartós, elég nehéz is leszedni. Az applikációja nagyon egyszerű, eléggé pontosan fel lehet vinni. Sajnos tartóssága ellenére az evést nem nagyon bírja, utána újra kell applikálni, de azon kívül nem mászik sehova. Aláhidratálás szükséges, mivel a naaaaagyon matt formulája miatt eléggé szárít. Ezek ellenére nagyon szeretem, örülök, hogy megvettem és tervezek több színt is beszerezni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

oroszeniko

2020. január 17.

Nagyon szeretem, a birthday suit van meg. Ritkán sminkelek, de akkor ezt szoktam használni. Sokáig fenn marad, szinte nehéz leszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

virumiru

2020. január 11.

nagyon érdekes rúzsok... a bittersweet árnyalatot egy youtubernél láttam, azonnal beleszerettem a színébe. mai napig szeretem, használom is, zsíros ételek fogyasztásáig tartós, nem reped be, imádom:) a rioja redet ajándékba kaptam, a színe tubusban tetszik, de nem hordom, sokkal hígabbnak érzem a formuláját a bittersweetnél. valahogy a pigmentáltsága sem olyan, igazi bazi erős pirosnak kéne lennie, de csak olyan mehhh😃 ez mondjuk egyéni probléma, valaki biztos szereti ha olyan kis áttetsző piros az ajka de én úgy vagyok vele, ha már piros akkor legyen tényleg az. a tartósságával meg úgy mással amúgy semmi probléma. a velvet slippert szintén egy youtubernél láttam meg, első látásra szerelem volt... aztán rájöttem, hogy nem áll jól. hála istennek, mer ha jól állna, szétbaszna az ideg, hogy vékonyan nem fed, vastagon undorító, gyorsan kell vele dolgozni mert foltosan fed, berepedezik kb 1 óra után és lepereg a számról. olyan mintha vízfestéket kentem volna fel🤮 nem szeretem mikor a színárnyalatok között ekkora különbségek vannak, így nem merek már venni, kitudja szerencsém lesz-e...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0