Sleek

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: madeinbeauty, Módosítva: 2018. január 26.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2990 Ft

Folyékony rúzs, mely egy rétegben is teljes, intenzív fedést nyújt.

6 árnyalatban kapható

Ár: 2990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 850 Ft+szállítás , Eladó: szawai
Állapot: Próbált , Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: banki utalás után küldöm
Ár: 1500 , Eladó: zsanettt26
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás utan postán maradò,foxpost,személyes

Jujuci

2020. július 13.

Évekkel ezelőtt kezdődött a szerelmünk. Tény, hogy nem egy tipikus kezdőknek gyakorlásra való rúzs, rá kell érezni a technikájára, és onnantól kezdve csodás! Egyetlen rúzsom, ami bírja az evés-ivást, Mac és társai ilyen szempontból elbújhatnak mellette. Előző hozzászólásokat olvasva viszont igazat kell adnom abban, hogy nem mindegy melyik árnyalatot válasszuk. Nekem a Birthday Suit és a Bittersweet maga a tökély, viszont a Petal árnyalat valahogy más, más textúra, nem szeretem. Aláhidratálás szükséges, szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Fehereszti

2020. május 31.

Én meglehetősen szeretem ezeket a rúzsaimat, 2-3 árnyalat van meg, a Shabby Chic és a Hellacious 2 óriási kedvencem. Tény hogy nagyon nem mindegy az árnyalat, volt ebből egy babarózsaszínem is az borzasztó volt, de ezek gyönyörűen eldolgozhatóak és tartósak is. Azért nem egy 5csillagos termék, de én eléggé szeretem őket. 😊🙏🏼

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Boudica

2020. május 21.

Hellacious árnyalat van meg. Gyönyörű mély narancsos-vöröses-barnás árnyalat. Odavagyok érte. Nagyon matt, nagyon tartós, elég nehéz is leszedni. Az applikációja nagyon egyszerű, eléggé pontosan fel lehet vinni. Sajnos tartóssága ellenére az evést nem nagyon bírja, utána újra kell applikálni, de azon kívül nem mászik sehova. Aláhidratálás szükséges, mivel a naaaaagyon matt formulája miatt eléggé szárít. Ezek ellenére nagyon szeretem, örülök, hogy megvettem és tervezek több színt is beszerezni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

oroszeniko

2020. január 17.

Nagyon szeretem, a birthday suit van meg. Ritkán sminkelek, de akkor ezt szoktam használni. Sokáig fenn marad, szinte nehéz leszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

virumiru

2020. január 11.

nagyon érdekes rúzsok... a bittersweet árnyalatot egy youtubernél láttam, azonnal beleszerettem a színébe. mai napig szeretem, használom is, zsíros ételek fogyasztásáig tartós, nem reped be, imádom:) a rioja redet ajándékba kaptam, a színe tubusban tetszik, de nem hordom, sokkal hígabbnak érzem a formuláját a bittersweetnél. valahogy a pigmentáltsága sem olyan, igazi bazi erős pirosnak kéne lennie, de csak olyan mehhh😃 ez mondjuk egyéni probléma, valaki biztos szereti ha olyan kis áttetsző piros az ajka de én úgy vagyok vele, ha már piros akkor legyen tényleg az. a tartósságával meg úgy mással amúgy semmi probléma. a velvet slippert szintén egy youtubernél láttam meg, első látásra szerelem volt... aztán rájöttem, hogy nem áll jól. hála istennek, mer ha jól állna, szétbaszna az ideg, hogy vékonyan nem fed, vastagon undorító, gyorsan kell vele dolgozni mert foltosan fed, berepedezik kb 1 óra után és lepereg a számról. olyan mintha vízfestéket kentem volna fel🤮 nem szeretem mikor a színárnyalatok között ekkora különbségek vannak, így nem merek már venni, kitudja szerencsém lesz-e...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Maknae

2019. december 29.

A "Vino Tinto" egy csodálatos árnyalat, de a rúzs maga valószínűleg a kukában végzi nálam. Közel lehetetlen foltmentesen eldolgozni, utána meg egy percen belül úgy megszárad, hogy az ajkaim úgy néznek ki, mint valami sziklasivatag. A "b*tthole effektusa" (vagyis hogy belül lekopik) is nagyon látványos. Kár érte, mert szép színű és igazán tartós (csakis ezek miatt nem 1 csillag), de nem vagyok hajlandó vele többet szenvedni (eddig csak otthon "gyakoroltam" vele, utcára már sose vittem ki, mert nem bírom 5 percnél tovább magamon hagyni).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Kanni03

2019. október 13.

Találkoztam már vele régebben is, de csak most szántam rá magam, hogy megvegyem. Csalódtam. Egyáltalán nem szárad meg az ajkamon, nem jó a fedése és (bár két réteg volt rajtam) nehéz viselet. Nehéz az applikátorával dolgozni. Nem veszem újra, lehet ez a csomag is a kukába köt ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 13.

CsReni

2019. szeptember 23.

3 szine is megvan es csodas! Levakarhatatlan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

3 szine is megvan es csodas! Levakarhatatlan!

hrcpc

2019. szeptember 23.

Az egyik kedvenc rúzsom, nagyon szép színek vannak belőle, szép matt hatású, szuper tartós, egész nap fennmarad. Egyetlen hibája, hogy egész napos viselés esetén szárít, de megfelelő hidratálással ezt is ki lehet védeni. Ajánlom mindnekinek!

sixunderground

2019. augusztus 24.

Kb 6-8 kulonbozo arnyalatban van belole otthon, szeretheto termek. Nagy elonye, hogy az applikatoraval szepen lehet konturozni, igy nem kell konturceruzat vennem az egyes szinek melle. MAC primerrel hasznalom oket, igy nem szaritanak es szepen fennmaradnak orakon at. eves-ivast jol birjak es szepen kopnak, de erdemes az erosebb szinekkel gyorsan dolgozni, kulonben foltos lesz a vegeredmeny. a nude arnyalatok nagyon jok hetkoznapra es szo szerint masodpercek alatt felkenhetoek, mint egy szajfeny, es gyorsan is szaradnak. A lila, pink stb arnyalatokkal macerasabb dolgozni, de meg mindig gyorsabb, mint kulon ceruzaval es ruzzsal. Csak azert vonok le egy csillagot, mert utobbiakkal sajnos konnyu foltos vegeredmenyt produkalni, illetve nem tanacsos napkozben plusz reteget felkenni, inkabb le kell szedni az egeszet es ujrakenni. Utobbira egyebkent nekem az olajos szemfesteklemosok valtak be, minden mas csak nagyjabol szedi le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0