Best of Beauty 2019

Sleek

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: madeinbeauty, Módosítva: 2018. január 26.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2990 Ft

Folyékony rúzs, mely egy rétegben is teljes, intenzív fedést nyújt.

6 árnyalatban kapható

Ár: 2990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 Ft , Eladó: vls
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy posta/foxpost
Ár: 1000 Ft , Eladó: wowbagger
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
szszndika

2019. július 14.

Petal arnyalat van meg, gyonyoru a szine, de.. a tartossag erdekesen ervenyesul ennel az arnyalatnal. A belseje kikopik nagyon hamar, a szelet alig lehet leszedni. Nagyon gyorsan szarad, gyorsan kell vele dolgozni, ket retegben szinte lehetetlen felvinni mert latszanak a retegek.. biztos en nem tudok vele banni, de nekem ez gyenge, maceras..sajnalom, pedig imadnam a szinet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

Vivus94

2019. június 24.

Nekem a Birthday Suit árnyalat van meg már egy jó ideje. Ritkán használok rúzsokat, de amikor olyan a kedvem ez az első amihez nyúlok! Kicsit aláhidratálva nem szárít, miután felkenem, ez ott is marad, talán egy pici ragacsos érzés marad felkenés után, de aztán ez vagy elmúlik vagy ennyire megszokom, hogy már fel se tűnik. Pigmentáltak a színek, így gyorsan és szépen fed, számomra a textúrája is nagyon kellemes, ha este lemosom nem fogja be a számat utána. Egy egész napot nem bír ki, néha azért rá kell nézni és igazítani a kopottabb részeket. Viszont aki ezt az árnyalatot kitalálta egy isten volt, egyszerűen szinte mindenhez illik legyen az hétköznap vagy alkalom, egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Nazalea

2019. június 13.

Rendelkezem jó néhány darabbal, összességében mindegyiket szeretem, a sötétebb árnyalatokkal (vino tinto) isszonyú béna vagyok,de pl a shabby chic és a rioja red tök jól használható nálam. Szárít,de egy kis carmex segít, enni, inni (sajna cigizni) is tudok vele, ha egyszer a helyére kerül akkor nap végéig nálam ott ismarad. Micellás vízzel simán le tudom szedni erőszakoskodás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

elina12

2019. június 5.

Erős színe van és tényleg nagyon matt. Én alig tudom levakarni magamról a nap végén is. Viszont tényleg eléggé szárít, így előtte és utána mindenképpen ajánlott a hidratálás. Ár-érték arányban szerintem teljesen megfelelő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

HunFairy

2019. április 12.

Shabby chic árnyalatban vettem meg. Már évek óta szemeztem a márkával mire beruháztam erre a rúzsra. Nagyon szárít de nagyon tartós is. Valóban kiemeli a redőket, még úgy is ha alá hidratálok, ezért inkább nyáron használom többet. Az ajkamon szoktam összekeverni más kevésbé tartós rúzsokkal, így kölcsönösen javítanak egymás rossz tulajdonságain. Ilyenkor értelem szerűen a sötétebb színű rúzs színe dominál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

nicolebunny

2019. április 11.

'Birthday Suit' árnyalat van meg. Rajtam sokkal sötétebb, mint amire számítottam, ezért az ajkam közepére fel szoktam tenni egy másik, világosabb folyékony rúzst. Tényleg az egyik legtartósabb folyékony rúzsom, de tudni kell, hogy alapból nem szokták a rúzsok túlzottan szárítani a számat, ne de ez konkrétan úgy szárított, hogy estére berepedezett a szám tőle és egy helyen vérzett is. Azóta, ha arra vetemedek, hogy használjam, jó vastagon ajakápolózok előtte a stiftes Carmex-szel, és nem törlöm le, mint más rúzsok előtt szoktam. A tartósságát nem befolyásolja, ígyis megköt, mint a beton. Sajnos nekem kicsit ráncosak alapból is az ajkaim, amiket ez a rúzs kiemel. Vékony rétegben használva egyébként nem is érzem, hogy a számon van. A szárító hatása miatt nem 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

zfruzsi

2019. április 8.

Nagyon pigmentált, nagyon tartós, nagyon szép színekben kapható és kopogós mattra szárad, aminek én mindig nagyon örülök. Így nem kell tartanom tőle, hogy elcsúszkál vagy összefog mindent - persze így van egy kis szárító hatása, de ezt a nap végi ajakápolózással simán kompenzálni tudom, úgyhogy én meg vagyok vele igazán elégedve. Azért kap csak 4 csillagot tőlem, mert van folyékony matt rúzs kollekció, ami közelebb áll a szívemhez és emiatt nem érezném fairnek, ha ez is 5 csillagot kapna, mint azok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

EnciVarga

2019. február 2.

Sajnos elegge szaritja az ajkakat, de nagyon tartos es konnyen lehet a nap folyaman frissiteni rajta 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

nkriszti98

2019. január 23.

Két árnyalat van meg, a rioja red és a birthday suit. A színek gyönyörűek és viszonylag tartósak is, óvatos evést kibírják, de az ivást nekem nem. Viszont nekem elég nehéz szépen dolgozni az aplikátorral, inkább ecsettel szoktam felvinni, és sosem volt gondom egy rúzzsal szem ilyen szempontból, de iszonyatosan szárítanak, még ha aláhidratálok is. Vannak ennél jobb folyékony rúzsok olcsóbban, kissé csalódtam ebben a termékben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

tszofia

2019. január 19.

Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nem vált be egyáltalán. Nekem a színe nagyon tetszik (birthday suit), az aplikátorral és a fedéssel sem volt problémám de sajnos nagyon rövid időn belül elkezd kellemetlenné válni a viselése és még étkezés nélkül is darabokban kell leperegni az ajkakról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0