Sleek

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2014. május 29.

Lelőhely:   Müller

A Sleek limitált kiadású, extravagáns palettája, melyhez a PPQ 2012 tavasz/nyár bemutatója adta az inspirációt a londoni divathéten.

Kiszerelés: 12x1.1g

Odil

2013. január 23.

Én vagyok a szerencsés új tulaj, és nem csak a régóta üldözött vörös árnyalatok miatt. Minden szín kihasználható annak, aki szereti változatosan megélni az extravaganciáját, leheletnyit megcsavart hétköznapiságtól nyárias cicaságon át a sötét melodrámahercegnőségig. (Amennyiben a pirossal és a bordóval nem tudtok mit kezdeni, nézzétek meg Amy Lee-t, ha másnak nem, farsangi vagy halloweeni inspirációként.) Minőségileg mindegyik kitűnő, bár némelyik időnként egy kicsit porzik, csak annyira, hogy még nem válik kellemetlenné. Tartós, pigmentált, a szokásos, amiért a Sleeket szeretni lehet és kipróbálni érdemes. Apró plusz, hogy az illata is finom, igényes termék benyomását kelti, és bizony nem hazudik, meg is szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

natasha

2012. október 26.

nekem jelenleg ez az egy van meg, de tervezek további beszerzést is:D amióta megvan többször festem a szemem! imádok vele sminkelni!egy negatívum nálam azért akadt, hogy porzik,de emiatt nem vonok le csillagot mert kárpótol a végeredmény! és ilyen áron el lehet nézni némi tökéletlenséget!

Update: Nagyon nincs szívem levenni egy csillagot,de most mégis megteszem,többszöri használat mellett már a kezdeti lelkesedésem iránta alább hagyott. A színei gyönyörűek továbbra is,viszont idegesít hogy a szemem alá kenődik,porzik és az egész sminkemnek lőttek,mivel zsebkendővel vagy fültisztítóval eltüntetem és vele együtt lejön az alapozó is,utána legyen energiám újra sminkelni az egész területet.
Elég kellemetlen,ezért csak 4csillagot érdemel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 26.

Elég kellemetlen,ezért csak 4csillagot érdemel...

Szütyő Beauty blog

2012. május 10.

Annyira vágytam rá, de sajnos nem jött be... Hozza a szokásos minőséget, de valahogy mégsem az igazi... a fehér highlighternek tökéletes, egyébként félelmetesen fehér és csillogós, a narancsos-pirosas színek fölöslegesek, a bordó pedig kicsit csúnya, a többi viszont tényleg szépecske:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 10.

Sorea

2012. február 5.

Nagyon szeretem, jól pigmentált és szépek a színei! A Bad girl mellett ő a másik kedvenc. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 5.

Lini

2011. november 20.

Szépek a színek, a fekete egyenesen tökéletes. Könnyen satírozható, jó állagú festékek. Picit több matt színnek jobban örültem volna. Ez az első Sleek palettám, de annyira jó használni, hogy idővel még 3-4 palettát be fogok szerezni. Ráadásul annyira érzékeny a szemem, hogy a legtöbb szemfestéktől begyullad, kivörösödik a szemem, bedagad a szemhéjam, de ettől nem. Örülök, hogy rátaláltam erre a márkára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 20.

Rita

2011. november 17.

Először a képek láttán csak néztem, hogy ez meg mi?! Mintha random színek lettek volna összedobálva. Aztán mégiscsak megrendeltem és megláttam benne a lehetőségeket. Szóval nagyon örülök neki hogy megvan és hozza a szokásos Sleek minőséget. De nem a kedvenc Sleek palettám és megértem ha vki nem tud vele mit kezdeni. Lehet majd tavasszal jobban beleszeretek.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 17.

shadowcat_net

2011. november 15.

Megláttam, akartam, megkaptam... hát picit csalódás. Valahogy nem ilyenre számítottam. Túl van ez ragozva szerintem. Használom, de nem kedvenc. Hozza a szokásos kitűnő minőséget, szép selyemfényű, jól építhető, kombinálható, se semmi extra. Ha még nincs Sleek palettád nevezz be rá. Ha van gondold végig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 15.

evilshedevil

2011. november 12.

szokásos minőség, nemhiába szeretik ennyien :) részletes tesztért katt a linkre!   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 12.

MelC

2011. november 4.

Senki nem mondta, hogy új színek! A cég is úgy reklámozta, hogy egy válogatás. Kicsit tájékozódj, mert az a gáz, ha informálatlan az ember és úgy nyilatkozik :-) Szóval ez egy válogatás, melyre felkérték a Sleek-et, mert ezt (is) fogják használni a nyári-tavaszi divatbemutatókon. Azért ez már elismerés, szerintem. Én nem látok pink színt a jobb alsó sarokban, de akik megvették szerintem azok sem :-) Tök élethű a fotó. A paletta szerintem szuper, mint a többi. Nagyon jó válogatás. Már régóta vágytam egy ilyen palettára ;-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 4.

UnVraiAnge

2011. október 14.

Én is pont ezt mondtam mikor megkaptam ezt a palettát :D
Szokásos klassz minőség, színek, de ennek ellenére egy csillagot kénytelen vagyok leharapni tőle, mert összehasonlítottam a többiekkel és kénytelen vagyok a kedves alkotókat sikkasztásért feljelenteni, ugyanis az összes árnyalatot megtaláltam a korábbi példányokban. Ettől függetlenül viszont egészen biztosan nem fog csalódást okozni senkinek sem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 14.

Én is pont ezt mondtam mikor megkaptam ezt a palettát :D

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.