Sleek

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2013. január 1.

Lelőhely:   Müller

A Sleek limitált kiadású Mediterranean kollekció egyik gyöngyszeme!

Kiszerelés: 12x1.1g

Egyszerű sminkek Sleek Monaco palettával

russka1234

2014. február 13.

Én nem rég használom itt krémánián vettem alig használtam mert amikor lehetett kapni akkor lecsusztam rola ..de jobb késöbb mint soha ... nagyon szeretem ezt a palettát 7 napból kb 3x ehhez nyulok a legtöbbször a csokibarnát a narancsot és a rezet használom de emellet a rozsaszint és a satirozobarnát na meg a highliternek valót .A kékeket nem nagyon használom ..alapból a szint nem szeretem a többi fényes meg túl fényes hétköznapokra de nagyon szépszinek én csak bulikba tudom felhasználni ...tartoságuk alappal kibirja a napot (7-9 ora)pigmentáltság tökéletes nekem egyik szinnel sincs problémám

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 13.

Glara

2012. október 26.

Igazi nyári paletta, idén szinte csak ezt használtam. Nagyon élénk, különleges színei vannak, már csak nézegetni is érdemes. A fényes színek szinte krémesek, a mattok picit porzanak. A kényes pont itt a matt sötét kékes-lilás szín, ez már krétás, porzik, nehéz vele szépen dolgozni. Ezt a színt nem is használom, a többi pedig tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 26.

vlilla0522

2012. augusztus 23.

gyönyörű színek, imádom őket! aki a színesebb sminkeket preferálja, azoknak tudom ajánlani, több csillámos szín is van benne. illetve alkalmibb sminkek elkészítésére is ezt a palettát merem nyugodt szívvel ajánlani. pigmentáltsága a sleek-től elvárható minőség, vagyis kiváló. :) semmi gondom nem volt ezzel a termékkel sem, még ebben a 40 fokban is bírja a kiképzést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

zizitim

2012. július 18.

Nagyon szép színek, megszokott Sleek minőség. Tényleg érdemes rá beruházni, ha képen tetszenek a színek, mivel élőben is hasonlót nyújtanak és potom áron hozzá lehet jutni, ha azt nézzük, hogy mit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

Tvylvis

2012. július 2.

Nyáron kizárólag ezzel utazom, számtalan lehetőséget rejt magában ez a paletta. Itt a kép nem is adja vissza annyira, hogy milyen szép színek ezek. És jól mutat nem bronzbarna bőrön is. Minősége pedig kiválól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

Kriszti.B

2012. június 25.

Már 1 éve megvan, és még egyik potnak sem értem el az alját, nagyon pigmentált (jobban, mint az oh so..), a selyemfényű színek szinte krémesek, könnyű velük dolgozni, és feltűnő, vidám sminket csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Lini

2012. június 24.

5 Sleek palettám van, de nyáron ezt és az Oh So-t szeretem használni a legjobban. A Monaco-nak igazi vidám, nyári színei vannak, nagyon megéri az árát. A szokásos Sleek minőség, az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 24.

Lora

2012. március 29.

imádom, ő van meg és az oh so special. minden fillért megérnek a sleek termékek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 29.

Biu

2011. december 23.

Imádom a színeit, tartósak, szépen pigmentáltak, abszolút kihasználható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 23.

Imádom a színeit, tartósak, szépen pigmentáltak, abszolút kihasználható.

madeinbeauty

2011. október 24.

Én voltam oly megszállott, hogy az egész kollekciót úgy ahogy van beszereztem :D nem tudtam mit tenni, szerelem volt első látásra :) basszus Sleekéknél annnnnyira könnyű szerelembe esni :DD
Akit érdekel az egész kollekció:   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 24.

Akit érdekel az egész kollekció:   Olvass tovább a blogon >>

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.