Sleek

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2016. szeptember 6.

Kiszerelés:   12 x 1,1 g
Lelőhely:   Müller

2016-os augusztusi limitált paletta

LittleSpark

2018. március 27.

Csodálatos kis paletta, visszafogott irizáló árnyalatokkal. A rohanós reggeleken szeretem a legjobban használni. A színek önmagukban is szépek, ha erősebbé akarom tenni őket vagy egy fehér alapot használok vagy pedig az adott szemhéjpúderhez passzoló krémes szemfestéket. Tartósak, nem potyognak, pigmentáltak és nagyon szépen lehet őket satírozni. Számomra jól kihasználható mindegyik szín, örülök neki, hogy a Müllerben ráleltem és lecsaphattam rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

kesha420

2017. április 20.

Azóta szemeztem vele, hogy kihozták, ám nem voltam benne biztos, hogy kell-e nekem és ki tudom-e majd használni, pedig milliónyi videót megnéztem róla. Végül szülinapomra úgy döntöttem megérdemlem magamtól ezt a szépséget és nem bántam meg, hogy megvettem. A színei gyönyörűek, tavaszra és nyárra tökéletesen kihasználhatóak. Eszméletlenül pigmentáltak, jól kombinálhatóak, a csomagolását még mindig imádom, akkor is, ha gyűjti az ujjlenyomatokat. Talán a crystallised az egyetlen, amihez nem sűrűn fogok nyúlni, mert nekem túl babakék, de a korall és a menta színektől például teljesen el vagyok ájulva és lássuk be nem átlagos színek, amiből jó minőségűt bárhol kap az ember lánya, a négy matt szín pedig tökéletes mélyíteni. Alig porolnak a festékek, mind különleges és igenis kellett a készletembe egy olyan paletta ami nem főként föld színeket tartalmaz. Aki valami különlegesebbre vágyik, annak bátran ajánlom ár-érték arányban verhetetlen, hozza a szokásos Sleek minőséget, egyszerűen olcsó és tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

XiaMengTing

2016. október 18.

Csodaszép téli paletta, nagyon szép színösszeállítással. A minősége ugyanolyan jó, mint a többi Sleek palettámé, a fényes és a matt színek is pigmentáltak és alappal tartósak is. A kedvencem a Ski Breeze, képen nem tűnt olyan érdekesnek, de élőben gyönyörű, ill. a zöld, a korall és a halványlila. Igazából nincs olyan szín ebben a palettában, amit ne használnék szívesen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Tesa

2016. október 12.

Nem olyan jó, mint ahogy az álmaimban szerepelt. A színek igazán különlegesek, de kicsit nehéz kihozni belőlük a maximumot, a fényes árnyalatok pedig inkább jegesek, nagyon nem néznek ki jól, maximum egy extra világos, szőke lányon, nekem max a belső szemzugba ok.
Meg úgy egyáltalán nem annyira pigmentált. Nekem ez kicsit csalódás, nem annyira kihasználható, mint számítottam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.