Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller

Ennek a palettának minden nő táskájában ott lenne a helye, hisz segítségével minden alkalomra kifogástalan sminket készíthetünk vele!

Ár: 2000 , Eladó: zsanka97
Állapot: 1-szer volt próbálva 3 szín, Helyszín: Budapest , fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 2000 , Eladó: szoszike125
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Budapest Zugló, fizetés: Szemelyes, posta

lenizsu

2021. január 14.

Lehet, hogy régi terméket vettem meg. Alig pigmentáltak a festékek. A fényes színek is csak szaténfényűek. Egyébként eldolgozhatóság, tartósság rendben van, mégsem vált kedvenc palettává, nagyon ritkán nyúlok hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 14.

Alsace

2020. július 18.

Még az első palettáim egyike, van benne egy meseszép rózsás-arany árnyalat, bevallom egyedül amiatt vettem meg. De beleszerettem a többi színbe is, talán csak a sötétebb árnyalatok nem igazán jöttek be. A végén van egy bordós fekete, de elég gyenge, kicsit erősebb árnyalatra számítottam inkább bordó tónussal nem feketével. De legyen ez a legnagyobb hibája, egyébként tartós, alig porzik könnyen használható paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

humankind

2020. június 5.

ajándékba kaptam, azért szeretem, mert mindennapos használatra is kitűnő, de az erősebb színeknek köszönhetően akár hétvégi sminket is készíthetek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

maczkovivien

2020. április 19.

A Müllerben vásároltam ismeretlenül az All Night Long 429 nevű palettát. Előtte Max Factor Masterpiece palettám volt, amit nagyon szerettem, de nagyjából 2-3 színt használtam csak, ami lássuk be, nem túl gazdaságos. :) Utána találtam rá erre, ami olcsóbb árkategória, de már külsőleg is nagyon igényes kialakítású. Tetszik az applikátor, jól pigmentált és tartós is. Azt hiszem, hogy egy darabig ennél maradok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

Serpentina

2020. április 16.

2017. július 01. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Ez volt a legelső szemhéjpúder paletta, amire beruháztam, egyben az első Sleek termékem.
Nagyszerű, kiváló minőség, gyönyörűen építhető színek jellemzik.
A legvilágosabb "Bow" szín fogyott el leghamarabb, hiszen ezt rendszeresen használtam a szemhéjamra.
A rózsaszínes és a barnás színek is nagyon pigmentáltak.
A "The mail" szőkés színt pedig a szemöldökömhöz szoktam használni.
Mindenkinek ajánlom.

Update: Valóban ez volt életem legelső, nagy betűsen is KOMOLYNAK nevezhető palettája.
Amiért anno szerelembe estem vele, az a rózsaszínes, naturális színek koszorúja között megbúvó kékes tónusú, metálos grafitszürke volt, ami az összes képen meglepő módon feldobta ezt a hétköznapi, természetes árnyalatokat tartalmazó palettát, - ilyet pedig akkor, abban a kezdetleges időszakban még nem nagyon láttam, szóval mindenképp őt akartam. 😅
Habár már stílusban elég távol állok a neutrális, “kis szende természetes” vonaltól, még mindig zseniális palettának gondolom, mert minden benne van, amire szükség lehet, - főleg a kezdeti, sminkeléssel ismerkedős stádiumban - hihetetlenül magas minőségen: világos - fehéres szín, rózsaszínek, barnás árnyalatok, szilvaszín, egy bombabiztos fekete, és egy kis fűszernek az a bizonyos grafit.
Az összes szín rendkívül pigmentált és extra tartós. Nem lehet rájuk panaszom, pedig nincs csillagászati ára.
A fekete valóban fekete: domináns és pigmentált, - sajnálatomra azóta sem találtam hasonlót, ami minőség, tartósság és pigmentáltság szempontjából megütötte volna ezt a mércét, beszéljünk bármilyen árkategóriáról. 😕 Csipetnyi maradékát drága kincsként őrzöm.
Újabban, - már jó ideje - nem a “Bow” színt használom a szemöldökömre (hála Istennek 😅), hanem a mellette található két sötétebb barnát, - azokat is főleg a kezdetére teszem, (a többi részt már géllel formázom).
Rövid idő alatt rájöttem, hogy a rózsaszínek is bármennyire magas minőségűek és pigmentáltak, az én tónusaimhoz túl telítettek, élenkek és meleg színhőmérsékletűek, így belőlük azóta sem fogyott túl sok. A kékesebb, mályvásabb rózsás színeket preferálom.
Aztán ott van még a kedvenc szürkém, ami tényleg lenyűgöző: na, őt tényleg bármikor, akár a teljes szemhéjamon, annyira tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

2017. július 01. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Nagyszerű, kiváló minőség, gyönyörűen építhető színek jellemzik.
A rózsaszínes és a barnás színek is nagyon pigmentáltak.
A "The mail" szőkés színt pedig a szemöldökömhöz szoktam használni.
Mindenkinek ajánlom.

Kissdorii

2020. február 24.

Kezdőként nagy vágyam volt ez a paletta, de szinte alig nyúltam hozzá. A színek szépek, de nagyon porzanak és nem elég pigmentáltak. Ma már nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Lina1105

2020. január 9.

Eleinte nagyon nem akartam megvenni...hiszen ha minden nőnek ilyen van akkor nekem nem is kell 😄 Aztán csak befúrta magát az agyamba a kis piszok, és addig nézegettem és győzködtem magam, hogy nem kell nekem, míg mégis a kosaramban landolt. És nem bántam meg! A fél palettát rendszeresen használom. A sötét bordós-lilás és a matt sötét barackos szerelem első látásra. A szürke is gyönyörű, kár hogy nincs benne több szürkés árnyalat, amivel kombinálni lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

NyBetti

2019. november 16.

Imádom, teljesen az én színem mindegyik benne. 2 eve használom a palettát minimum, és még csak a felénél tartok.
Tartós, nem pereg le, de én mindig teszek alá alapot (Artdeco). Egy munkanapot igazítás nélkül kibír 40 fokban is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

csrmn

2019. október 4.

Kb 3 éve van meg, nem használom túl gyakran, de 3 év után is olyan, mint amikor megvettem. Pigmentáltak a színek és nagyon tartósak. Az ára is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

evaedinakiss

2019. szeptember 20.

Jó pár évig használtam a palettáit, meg voltam elégedve vele. Jól lehetett vele dolgozni, jól kombinálhatóak a színek, primerrel pedig elég tartós is, nem kenődik el, nem ül bele a ráncokba. Kb fél évet pihent a fiókomban, és utána már nem volt jó a minősége, nem tudtam vele szépen dolgozni. Ár-érték arányban jó termék, de már én is úgy vagyok vele, hogy van ettől sokkal jobb minőség is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.