Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller

Ennek a palettának minden nő táskájában ott lenne a helye, hisz segítségével minden alkalomra kifogástalan sminket készíthetünk vele!

Vegyes csomag egyben (arc, szemhéjpúder paletták)
Ár: 3600 ft postával (postán maradó, ajánlott) , Eladó: anett8820
Állapot: Leírásban, Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom
csrmn

2019. október 4.

Kb 3 éve van meg, nem használom túl gyakran, de 3 év után is olyan, mint amikor megvettem. Pigmentáltak a színek és nagyon tartósak. Az ára is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

evaedinakiss

2019. szeptember 20.

Jó pár évig használtam a palettáit, meg voltam elégedve vele. Jól lehetett vele dolgozni, jól kombinálhatóak a színek, primerrel pedig elég tartós is, nem kenődik el, nem ül bele a ráncokba. Kb fél évet pihent a fiókomban, és utána már nem volt jó a minősége, nem tudtam vele szépen dolgozni. Ár-érték arányban jó termék, de már én is úgy vagyok vele, hogy van ettől sokkal jobb minőség is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Vivus94

2019. június 17.

Már évek óta megvan, bár van néhány szín amiből már épphogy maradt, de ez az a paletta amihez hozzá tudok nyúlni bármikor! Ha ezt magammal viszem akkor bármilyen alkalomra tudok sminket készíteni. Imádom, hogy variálható és ennyire kihasználható. Nagyon szépen pigmentáltak a színek és primerrel nagyon tartósak is. Nagyon minimálisan porol, de ez abszolút elnézhető neki a sok pozitív tulajdonsága mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

McFly

2019. május 3.

Imádom a Sleek palettáit! Pigmentáltak, a színek csodásak és tartósak. Azt gondolom, hogy megéri az árát.
Egy szemhéj alappal vagy primerrel verhetetlen számomra. Ajánlom! 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Egy szemhéj alappal vagy primerrel verhetetlen számomra. Ajánlom! 5*

Eperhold

2019. március 5.

Oh drága sleek, annyira szeretlek. Olyan szép színek, olyan jól használhatók minden alkalomra, egyszerűen szuperül válogatták őket össze. De! Nagyon porol, ezt el is nézném neki. Viszont ha építem, ha összedolgozom elveszti minden színét és egy semleges barnás csillogós árnyalatot vesz fel leginkább. Ettől függetlenül imádom, ha csak egy színt használok, vagy nem nagyon dolgozom őket össze, akkor csodás sminkeket tudok vele készíteni. Emiatt mégis le kell vonnom egy csillagot, bármennyire is szerelmem amúgy a paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Dortya

2019. február 9.

Imádom, nagyon jól kihasználható, utazóbarát LENNE ha nem tört volna el az egyik szín első leejtés után,a tükör és a széles színskála miatt én mégis előszeretettel viszem magammal mindenhova. Mindenképpen megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

EnciVarga

2019. február 1.

Eletem elso szemfestek palettaja, van mar talan 4-5 eves is. Kezdokent nagyon meg voltam vele elegedve, azota az ujabb kiadasok nem tudom mennyire teljeseitenek jol ehhez a valtozathoz kepest. Manapsag mar nem nyulok utana, mert vannak jobb minosegu palettaim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Angelless

2018. december 17.

I m á d o m . Május óta van meg asszem. Minden színét imádom, alig porzik, a fényes csillámos színek egyáltalán nem is porzanak. Ebben a palettában van legbársonyosabb fehér szín és a legintenzívebb fekete szín amivel valaha találkoztam. Arról a gyönyörű halványrózsaszín fényes púderről meg az ezüstről nem is beszélve. Én úgy gondolom - és nem szoktam túlzásokba esni általában -, hogy ez a paletta öltöztet. Nagyon boldog vagyok, hogy tulajdonosa lehetek. Nagyjából minden másnap sminkelek és minden sminkemnek alapja ez, még ha csak egy-két szín erejéig is. A tartósságával sincs baj, néhány Sleek palettára jellemző, hogy a csillámok lepotyognak, de erre nem.
Menj el egy Müllerbe/Douglasbe ha időd engedi, és swatchold le a Sleek palettákat. :)
Szerintem ár-érték arányban ez a legjobb, ami elérhető számunkra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

Szerintem ár-érték arányban ez a legjobb, ami elérhető számunkra.

Amelie5

2018. november 20.

Teljesen elégedett vagyok vele. Könnyű vele dolgozni, a színek szuperül variálhatóak, jól pigmentált. Szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

vdora

2018. november 18.

Nekem nagyon régóta megvan. Nagyon sok palettám van, és megfogadtam hogy inkább monokat veszek mert a palettákba a színek felét ha ki tudom használni, na ez kivétel, minden szín jól kombinálható, nekem a ket csillogo rózsaszín már lassan ki fog fogyni, azok a legszebbek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.