KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller

Ennek a palettának minden nő táskájában ott lenne a helye, hisz segítségével minden alkalomra kifogástalan sminket készíthetünk vele!

Ár: 1600 Ft postával , Eladó: Lyl
Állapot: A képen látható, Helyszín: Balatonfüred, fizetés: --
Sleek Oh So Special i-Divine Palette - új
Ár: 1900 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+600 Ft)

Amelie5

2018. november 20.

Teljesen elégedett vagyok vele. Könnyű vele dolgozni, a színek szuperül variálhatóak, jól pigmentált. Szeretem. :)

Amelie5
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

vdora

2018. november 18.

Nekem nagyon régóta megvan. Nagyon sok palettám van, és megfogadtam hogy inkább monokat veszek mert a palettákba a színek felét ha ki tudom használni, na ez kivétel, minden szín jól kombinálható, nekem a ket csillogo rózsaszín már lassan ki fog fogyni, azok a legszebbek.

vdora
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

tothvivien1993

2018. november 14.

Felvitelkor nekem picit hullik le belőle, de szépen lehet vele egyébként sminkelni: nem gyűlik össze a szemfesték hosszabb viselés után sem a szemhéj bizonyos részein, hanem egyenletes, tartós marad.
Szépek a színek is.

tothvivien1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Szépek a színek is.

LadySayuri

2018. november 10.

Életem első palettája amit én választottam, a Rimmel Magnif'eyes Eye Primerrel egy forró nyári napot mozdulatlanul nyugodt szívvel bárki bevállalhat vele! :)
Gyönyörű színek, egyetlen nehézséget okozhat - a döntés, hogy melyik palettát vegyük meg, próbáljuk ki sminkeléskor :)

LadySayuri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

vivieenszabo

2018. augusztus 30.

Szeretem a Sleek palettákat, hiszen nem egyhangú/egy szín árnyalatait tartalmazza, illetve sok paletta közül lehet választani! Árban kedvező, közepesen pigmentált, de tartós!

vivieenszabo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Michelanghela

2018. augusztus 10.

Első Sleek palettám volt, és imádtam, úgymond ez volt az első jobb minőségű palettám, ahol keverni lehetett a színeket. Azóta már többféle high end palettát kipróbáltam, és azokhoz képest nyilván alul teljesít, de nem rossz ár-érték arányban, a drogériás palettákhoz képest. Kifejezetten kellemes színei vannak, nappali és esti sminkhez is megfelel. egy jó alappal növelhető a tartóssága. A pigmentáltsága az, ami miatt már nem nyúlok utána, ezért kap 4 csillagot.

Michelanghela
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

pankajanosi

2018. július 11.

Nagyon szeretek a Sleek palettákkal szemezni , mindegyik annyira szép színekből áll, de csak ezt az egy palettát szereztem be ,mert nem hiszem , hogy a többit tudnám rendszeresen használni. Ezzel a palettával viszont már 2 éve jó barátok vagyunk. Egyszerűen lehet vele könnyed, mindennapi sminket készíteni. Én szemhéjpúder primert szoktam alá kenni és így a 8 órát kibírja.

pankajanosi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

Gina19

2018. június 7.

Eddig a Sunset volt meg, amit imádok és rendszeresen használok, de régóta gondolkodtam, hogy kéne még egy Sleek paletta, és hirtelen felindulásból emellett döntöttem. Nem rossz, de sajna nem használom ki annyira, mint a naplementéset: csak 3 szín jön be igazán, azok viszont tényleg nagyon különlegesek. A nagyon nude, világos színek alig látszanak a szemhéjamon. Kár, hogy van benne parabén.

Gina19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

marcsi1233

2018. május 15.

Sokáig vaciláltam, hogy kell-e ez nekem, de nem bántam meg. Nagyon szép színek vannak benne, sok lehetőség, jól pigmentált, és tetszik a nagy tükör is benne. Az ecsete kevésbé, azt nem használom, helyette satírozó ecsetet és egy pontosabb ecsetet szoktam.
A metálos színeket ujjal viszem fel, úgy építhetőbb.

marcsi1233
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

A metálos színeket ujjal viszem fel, úgy építhetőbb.

muszika

2018. április 30.

Kedvenc mindennapi palettám. Tökéletes nude és erősebb sminkekhez is, az én zöld szememhez és világos bőrömhöz szuperül passzolnak az árnyalatok.

muszika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.