Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller

Ennek a palettának minden nő táskájában ott lenne a helye, hisz segítségével minden alkalomra kifogástalan sminket készíthetünk vele!

Kissdorii

2020. február 24.

Kezdőként nagy vágyam volt ez a paletta, de szinte alig nyúltam hozzá. A színek szépek, de nagyon porzanak és nem elég pigmentáltak. Ma már nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Lina1105

2020. január 9.

Eleinte nagyon nem akartam megvenni...hiszen ha minden nőnek ilyen van akkor nekem nem is kell 😄 Aztán csak befúrta magát az agyamba a kis piszok, és addig nézegettem és győzködtem magam, hogy nem kell nekem, míg mégis a kosaramban landolt. És nem bántam meg! A fél palettát rendszeresen használom. A sötét bordós-lilás és a matt sötét barackos szerelem első látásra. A szürke is gyönyörű, kár hogy nincs benne több szürkés árnyalat, amivel kombinálni lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Alsace

2019. november 19.

Még az első palettáim egyike, van benne egy meseszép rózsás-arany árnyalat, bevallom egyedül amiatt vettem meg. De beleszerettem a többi színbe is, talán csak a sötétebb árnyalatok nem igazán jöttek be. A végén van egy bordós fekete, de elég gyenge, kicsit erősebb árnyalatra számítottam inkább bordó tónussal nem feketével. De legyen ez a legnagyobb hibája, egyébként tartós, alig porzik könnyen használható paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

NyBetti

2019. november 16.

Imádom, teljesen az én színem mindegyik benne. 2 eve használom a palettát minimum, és még csak a felénél tartok.
Tartós, nem pereg le, de én mindig teszek alá alapot (Artdeco). Egy munkanapot igazítás nélkül kibír 40 fokban is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

csrmn

2019. október 4.

Kb 3 éve van meg, nem használom túl gyakran, de 3 év után is olyan, mint amikor megvettem. Pigmentáltak a színek és nagyon tartósak. Az ára is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

evaedinakiss

2019. szeptember 20.

Jó pár évig használtam a palettáit, meg voltam elégedve vele. Jól lehetett vele dolgozni, jól kombinálhatóak a színek, primerrel pedig elég tartós is, nem kenődik el, nem ül bele a ráncokba. Kb fél évet pihent a fiókomban, és utána már nem volt jó a minősége, nem tudtam vele szépen dolgozni. Ár-érték arányban jó termék, de már én is úgy vagyok vele, hogy van ettől sokkal jobb minőség is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Vivus94

2019. június 17.

Már évek óta megvan, bár van néhány szín amiből már épphogy maradt, de ez az a paletta amihez hozzá tudok nyúlni bármikor! Ha ezt magammal viszem akkor bármilyen alkalomra tudok sminket készíteni. Imádom, hogy variálható és ennyire kihasználható. Nagyon szépen pigmentáltak a színek és primerrel nagyon tartósak is. Nagyon minimálisan porol, de ez abszolút elnézhető neki a sok pozitív tulajdonsága mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

McFly

2019. május 3.

Imádom a Sleek palettáit! Pigmentáltak, a színek csodásak és tartósak. Azt gondolom, hogy megéri az árát.
Egy szemhéj alappal vagy primerrel verhetetlen számomra. Ajánlom! 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Egy szemhéj alappal vagy primerrel verhetetlen számomra. Ajánlom! 5*

Eperhold

2019. március 5.

Oh drága sleek, annyira szeretlek. Olyan szép színek, olyan jól használhatók minden alkalomra, egyszerűen szuperül válogatták őket össze. De! Nagyon porol, ezt el is nézném neki. Viszont ha építem, ha összedolgozom elveszti minden színét és egy semleges barnás csillogós árnyalatot vesz fel leginkább. Ettől függetlenül imádom, ha csak egy színt használok, vagy nem nagyon dolgozom őket össze, akkor csodás sminkeket tudok vele készíteni. Emiatt mégis le kell vonnom egy csillagot, bármennyire is szerelmem amúgy a paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Dortya

2019. február 9.

Imádom, nagyon jól kihasználható, utazóbarát LENNE ha nem tört volna el az egyik szín első leejtés után,a tükör és a széles színskála miatt én mégis előszeretettel viszem magammal mindenhova. Mindenképpen megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.