Sleek

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2016. szeptember 6.

Kiszerelés:   12 x 1,1 g

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zfruzsi

2019. április 8.

Ez volt az első egyik Sleek palettám és ez a másikkal ellentétben meggyőzött és meg is szerettem elég hamar. Ebben mind a matt, mind a fényes színek pigmentáltak, könnyebb is velük dolgozni és jobban is mutatnak rajtam, emiatt pedig jobban is szeretem őket. Elég különleges ez a paletta a kollekciómban a színei miatt, úgyhogy ettől nem akarok megválni, tekintve, hogy elégedett is vagyok vele. Nem használom napi szinten a színei miatt, de akárhányszor használom nagyon tetszik a végeredmény, úgyhogy tényleg szuper kis terméknek tartom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Kassziopeia

2016. december 26.

Már az első használat után megszerettem. A zöld színek borzasztóan szépek benne. Imádom! Tényleg nagyon tartós, nem ül meg a ráncokban sem és bármilyen alkalomra használható. :)
Nagyon sokat vacilláltam egyébként, hogy melyik palettát válasszam, végül rápillantottam erre és elkapott egy nosztalgikus érzés. Nem az ősz jutott eszembe a színeiről hanem a régi késő nyári kirándulások és kempingezések. :) Biztos, hogy emiatt döntöttem el hogy ezt fogom megrendelni, különben sosem vettem volna olyan palettát amiben van zöld szín:D Mindig is ódzkodtam tőle valamiért, de meglepően jól passzol a szemem színéhez.
Egyedül az applikátorát nem tudom használni, bár ez nem is nagy baj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Egyedül az applikátorát nem tudom használni, bár ez nem is nagy baj.

Agnes3518

2016. december 25.

Csönyörű!!!
Még csak most ismerkedek vele, de a mai sminkem is tökéletes volt belőlük. Az életben sokkal szebbek! Az a zöld, az a kék ... :) Szerintem igen is pigmentált az a ZÖLD! Éppen olyan a szememen mint amilyennek látszik a palettában. Reggel keszítettem és még mingig tökéletes ( este), az a ZÖLD. (Essence folyékony kerrektorát használom alapnak hozzá, és a másik palettámhoz is. ) Nagyon sok lehetőség van benne. Egy álom vele sminkelni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 25.

Csönyörű!!!

niki123

2016. október 14.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mert imádom a Sleek palettákat. Ebben viszont csalódtam. Már az első próbánál észrevettem, hogy jobban porzik, mint a tesói és nem elég pigmentált. A gyönyörű zöld, ami belekerült szinte nem is érvényesül a szemen. Nagyon sok fantáziát láttam ebben a palettában, leginkább a narancssárga és zöld színekben, azonban nem azt kaptam, amire számítottam. Nagyon szeretnék rá 5* adni, így első véleményezőként, de nem lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.