Sleek

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Natalka, az összetevőket feltöltötte: Diana23, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   Müller

Multifunkcionális highlighter paletta.

3 db krém, és 1 db por állagú highlighter, valamint egy kis ecset található a kompaktban.

Lili28

2018. május 26.

UPDATE: Kap egy plusz csillagot.:)
Eljött a nyár, nem használok alapozót csak egy kis pirosítót, szempillaspirált és ezt a terméket.
Alapozó nélkül nagyon jól használható a 3 krémes állagú termék is... és az egyik gyönyörű vizes hatású, csillám mentes arany színű. Nagyon megszerettem, szerintem egész nyáron ezt fogom használni. Sajnos még mindig van 2 szín amit nem tudok kihasználni ezért kap csak 4 csillagot.

Első termékem ettől a márkától.
A doboza gyönyörű, nagyon igényes egyből megtetszett.:)
Sajnos rosszul választottam, de az én hibám, eddig sem szerettem a krémes állagú highlightereket, de valamiért nagyon megtetszett az üzletben a kezemen.
Ugyanúgy jártam, mint a többi krémes állagú termékkel: felszedi az alapozót, nem szép emiatt a végeredmény. Így a négy színből csak az aranyat tudom használni, mert az a por állagú, a többi 3 mind krémes.
Szépen fénylik, tartós is, bár én jobb szeretném még kisebb csillámokkal... a vizes hatasú fénylést szeretem a legjobban, így hát nem lesz a kedvenc termékem, de azért próbálom kihasználni, ne legyen kidobott pénz.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

UPDATE: Kap egy plusz csillagot.:)

Első termékem ettől a márkától.
A doboza gyönyörű, nagyon igényes egyből megtetszett.:)

Devy

2018. február 16.

Egy picit alulmúlta az elvárásom a paletták után. A doboza gyönyörű, igazán luxus érzetet ad. A színeket a Müllerben próbáltam ki a kezemen, ott beleszerettem. Itthon kipróbálva az arcomon nem olyan volt mint számítottam. Inkább csillámos, de alig látszott. Ennyi a baj a krémes highlighterekkel, hogy a legtöbb csak alapnak jó por highlighterhez. Annak viszont nagyon jó, csak kicsit drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Avely

2017. március 22.

Első Sleek termékem, nagyon elégedett vagyok vele. Szépen pigmentáltak és nagyon szép csomagolásban vannak. A legerősebben pigmentált az az aranyszínű árnyalat, ami az egyetlen por állagú highlighter a palettában. Akinek sötétebb a bőre az biztos kitudja hozni ebből a színből a maximumot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

fuufanni

2016. november 3.

A fehér krémben nagyon sok nagy csillám van, ezért azt nem szoktam használni, a másik 3 szép, nekem mégsem jött be annyira mint vártam, valahogy nem látszik olyan fényesnek az arcon mint más highlighterek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Dézi

2016. október 30.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel. Nekem a kedvenc highlightereim mint a Sleektől vannak. 3 krém állagból kettőt előszeretettel használok, a harmadikat kevésbé, mert csillámos. Kár volt azt a szép színt elrontani a csillámokkal. A por állagút még nem próbáltam, mert annyira arany, hogy azt inkább nyárra tartogatom. Szép, tartós, könnyen eldolgozható. Igaz a Solstice palettát jobban kedvelem, de ettől sem válnék meg semmi pénzért. :) Csillagos ötös.
Remélem hamarosan az új Cleo's Kiss palettát is magaménak tudhatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Remélem hamarosan az új Cleo's Kiss palettát is magaménak tudhatom.

necra

2014. december 8.

Első Sleek rendelésem. Meseszép doboz, habár mivel fényes, meglátszódik rajta az ujjlenyomat. Maga a paletta csodaszép, habár jó lett volna előtte elolvasni, hogy krémes :) Meglátjuk alapozóra milyen, mert így simán a bőrömre csak sima csillámnak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.