Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Kismacs86, Módosítva: 2014. április 11.

Kiszerelés:   12 x 1,1 g
Lelőhely:   Müller

Limitált kiadás

claudia.nyilas

2014. július 11.

A színek misősége, állaga teljsesen eltérő egy palettán belül. A nem matt színek nagyon porolnak sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

sky

2014. április 8.

Én sem tapasztaltam annyi negatívumot eme palettával szemben. Talán az egyetlen kifogásom, hogy a csillámok, kissé nagyobbak, mint azt a sleek-től megszoktam. Mindig alappal dolgozom, csak nagyon zsíros bőr esetén nem, de akkor meg a matt színek kiváló primerek, főleg a világos paraguaya. A bohemian pedig zsíros bőrre kiváló pirosító, inkább pont azt kellett megtanulnom, hogy kevesebb több az esetében, egy pici festékkel már kiváló pír festhető arcra. A csillogó színek kifejezetten tartósak, (egyedül az au natural porzik és potyog nagyon, de kis tanulással kontrollálható) én ezt pl hideg-kék szemre kifejezetten ajánlom. Minden színt ki tudtam használni, alapvetően van ez olyan jó, mint a többi, szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 8.

Kismacs86

2014. április 8.

Fura. Nekem az összes szín brutálisan pigmentált (tavaly rendeltem MuP-ról.) még a matt szinek is! Olvastam a Holdudvar blogját, ahol a Paraguay és az Oh! so special tényleg nagyon halvány volt, nekem azok is szép teltek és használat után nem kövesedett be a festék, ráadásul nekem az Au natural sötétlila! Kár, hogy nem tudok képet felrakni... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

2014. február 8.

Gondoltam kicsit felpontozom a palettát, mert azért a 2 ponttól többet ér. Igaz, hogy kicsit gyengébbre sikeredett, mint a többi paletta, de azért legalább 5 színt rendszeresen használok belőle. Nekem a sötétebb matt színek a leggyengébben pigmentáltak, azokat egy az egyben kihagytam volna belőle. 3-as és 4-es között vacillálok, de mivel csak a felét használom, így legyen egy erős közepes!

Holdudvar

2013. május 6.

Nagyot csalódtam a palettában, ennél azért tudnak jóval jobbat is :/ Elkészítettem egy részletes beszámolót, ha valakit érdekel: http://kremesenszepazelet.blogspot.hu/2013/05/sleek-showstoppers-teszt.html

Gondoljátok meg biztosan kell-e, mert állítom, hogy nem éri meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

Gondoljátok meg biztosan kell-e, mert állítom, hogy nem éri meg!

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.