Sleek

Ár:   3250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: phoenix, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. április 29.

Lelőhely:   Müller

Szemöldök ápoló készlet.

Theodora

2020. február 25.

Évek óta megvan és rendszeresen használom. Ezzel nagyon szép, természetes eredményt lehet elérni. Ha valami Instaszerű dologra vágyom, akkor Anastasia Beverly Hills Pomade, ha természetesre, akkor ez.
Könnyű használni, nem porzik (én csak a port használom), pont ugyanolyan színű, mint a szemöldököm. Kb. két éve vettem és azóta is kifogástalan a minősége.
Nagyon olcsó, de a minősége kifogástalan. A doboza sem pattant szét, mint sok más terméknek szokott egy idő után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Lora

2018. november 5.

Talan elso latasra nem tunik annyira olcsonak, viszont minden forintot meger:
- Extra tartos (bioderma lemosovola szepen lejon, de van olyan marka amivel dorzsolni kell), egesz nap meg sem moccan a helyerol
- a sotetebb arnyalat van meg, tokeletesen passzol a sotetbarna hajamhoz
- tobb mint egy eve hasznalom napi szinten, a fele meg megvan
- a kis ecsetei sem rosszak, en altalaban azokat hasznalom a szemoldokom megrajzolasahoz
- egyeduli negativ pontja a szemoldokcsipesz, az picit bena
- a csomagolasa massziv, kellemes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Talan elso latasra nem tunik annyira olcsonak, viszont minden forintot meger:
- a sotetebb arnyalat van meg, tokeletesen passzol a sotetbarna hajamhoz
- tobb mint egy eve hasznalom napi szinten, a fele meg megvan
- egyeduli negativ pontja a szemoldokcsipesz, az picit bena
- a csomagolasa massziv, kellemes

Szandra0724

2018. január 4.

Eddig ceruzát használtam a szemöldökömre, aztán amikor a jelenlegi elfogyott nem találtam megfelelő színt :( A Sleek palettájában megtaláltam ezt a brow kitet, a light színt vettem meg, ebből is a világosabbat használom. A csomagolás elég tetszetős, kompakt, erős műanyag, két ecsetkével benne és egy mini szemöldökszedővel, tükörrel és a két színnel. Az ecset dobozból való kivétele néha trükkös tud lenni a kis mérete miatt. A szemöldökszedő csak kb vészhelyzetre van, ezzel is lehet bénázni rendesen :)
A benne lévő cucc igéles állagú, szépen pigmentált és egész tartós. Jól lehet vele dolgozni, nem kelt természetellenes hatást. Nekem bejött, kicsit drága, de szerintem sokáig elég lesz, már hónapok óta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Korina2000

2017. augusztus 11.

Gyönyörű természetes hatást lehet vele elérni. Tartós, még ezt a nagy hőséget is szuperül tolerálja, nem kenődik el/fakul ki a nap folyamán. Az eltovolítása is egyszerű nem kell durván dörzsölnöm a szemöldökömet a sminklemosóval, hogy lejöjjön.A színe tökéletesen illik a hajamhoz. A wax/fixáló minősége is kiváló, nagyon pigmentált. A csomagolása igényes és a benne lévő ecsetek is praktikusak főleg utazásnál hasznosak. Megért minden egyes forintot! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

erosdora00

(!)
2017. június 20.

Egy csoda! Tartós, szuper csomagolás, pigmentált, de nagyon precízen kell vele dolgozni, mert könnyen túlzásokba lehet vele esni :D Azoknak ajánlanám, akiknek kicsit több kitöltésre van szüksége. 3100 forintért vásároltam a Müllerben, teljesen megérte, végre nem kell minden reggel vacakolni a szemöldök formázással! <3 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

0bikbik0

2017. június 1.

Felbuzdulva a Sleek egyik szemöldökceruzájának sikerén, megvásároltam ennek a szemöldökrajzolónak a Dark árnyalatát.
Stabil a doboz, nagyon jól záródik, abszolút táskabarát. A dobozka design-ja is egyszerű, praktikus, szép.
Az ecsetek először furák voltak, rövid szárú ecsettel eddig nem boldogultam, viszont ezt leszámítva maga az ecset meglepően nagyon jó. Igazából a kis csipeszke is jól működik, próbából használgattam. Utazáshoz,,"tábori körülményekhez" nagyon megfelelő.

A krém és a zselé is bevált nálam. Pigmentált, tartós, könnyű használni. Én eddig vagy ezt,vagy azt használtam, kombináltan nem próbáltam, de olvasom itt a különböző használati módokat, és alkalmazom majd ezeket a lehetőségeket is.
Én nagyon elégedett vagyok ezzel a Sleek termékkel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 1.

Én nagyon elégedett vagyok ezzel a Sleek termékkel is.

Vivienlilla

2017. április 19.

Karácsonyra kaptam (kértem) a Darkot és abszolút kedvencemmé vált. A csomagolása praktikus és biztos, szépen pigmentáltak a színek és az ecsetek is jól használhatóak, bár azért meg kellett szoknom, hogy ilyen rövidkék. Kopott, lilás-feketés tetovált és hiányos szemöldököm van. A krémes festékkel és a ferde ecsettel megrajzolom az alapformát, majd a porpúderrel megyek át rajta, hogy tartós és természetes(ebb) hatású legyen. Egyszerűen imádom és biztosan újra fogom venni. Nem kenődik el, nap végén is a helyén van és nagyon sokáig elég (alig fogyott belőle valami 4 hónap alatt).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

napraforgo23

2017. március 17.

Szuper kis termék, a Dark árnyalatot vettem meg és az utóbbi időben mindig ezt használom. Számomra tökéletes a szín, tartós, nem kenődik el és könnyű a felvitele. Sokáig a saját ecsetjével használtam, az is teljesen működik, de aztán kipróbáltam a Zoeva ecsetemmel, amivel még könnyebben fel tudom vinni, így mostanában azzal szoktam használni. Megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Igh12

2016. december 1.

kíváncsiságból gondoltam kipróbálom - itthon már volt nekem egy shiseido szemöldökpúderem, ami igen magasra tette a mércét.
úgy gondoltam, annál nincs jobb egyetlen kis bibi vele, hogy a legvilágosabb árnyalata is túl sötét nekem.

A sleek legvilágosabbja viszont színben tökéletesen passzol.
Első próba után a tartósságát kritizáltam, viszont ha primert is teszek alá, semmi gond nincs vele.
A hozzá adott ecsetet használom a krémes rész felviteléhez a szemöldök elején
A szemöldök hosszát pedig saját ecsettel viszem fel, ehhez a porpúdert használom.

Tökéletes szemöldököt lehet vele rajzolni, nem kis meglepetésemre, a shiseido-hoz nem nagyon nyúltam, mióta ez meg van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

A sleek legvilágosabbja viszont színben tökéletesen passzol.
A hozzá adott ecsetet használom a krémes rész felviteléhez a szemöldök elején

katuc77

2016. október 21.

Glamour napokon vettem meg a Dark árnyalatot. Nem is tudom.... A csomagolása nagyon tetszik, jól záródik, ezért táskában sem történik semmi baja. A két kis ecset minősége egész jó, de nekem a szára kicsit rövid, ezért nem valami kényelmes a használata. Inkább másik ecsetet használok, de utazáskor megteszi. A csipeszt még nem próbáltam.
Eszméletlen jól pigmentált, szépen beszínezi a bőrt is, így akinek pótlásra van szüksége, azt is nagyon jól meg lehet vele csinálni. Tartós, nem maszatolódik el a nap végére sem.
A bajom vele inkább az, hogy nekem nagyon sötét, már-már fekete szemöldököm van, és ehhez még ez az árnyalat is világos. A por része a világosabb, ad egy kicsi vöröses beütést is, amivel eddig nem nagyon tudtam megbarátkozni. Ha tükörbe nézek, nagyon természetellenes hatást kelt rajtam.
A "zselé" része már jobb, ezzel sokkal természetesebb hatást tudok elérni.
Azt hiszem, ez nem a termék hibája, hanem inkább én választottam rosszul. Mivel nagyon jól pigmentált, tartós, szuper a csomagolás is, nem hiszem, hogy vonok le pontot. A rossz szín nem az ő hibája, nekem kellett volna alaposabban körül járni a kérdést. De azért egy kicsit sajnálom, hogy ez helyett nem inkább egy szemhéjpúder palettát választottam a kuponos napokon. Ennek nagyobb szükségét éreztem, hát... így jártam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

A "zselé" része már jobb, ezzel sokkal természetesebb hatást tudok elérni.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Petrolatum, Diisostearyl Malate, Ethylhexyl Stearate, Hydrogenated Castor Oil, Ethylhexyl Palmitate, Squalane
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate, Hydrogenated Castor Oil