Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2012. október 24.

Kiszerelés:   12 x 1,1 g
Lelőhely:   Müller

Ez a termék matt és metálfényű árnyalatokat tartalmaz. Érdekessége a divatos és gyönyörű színválogatáson kívül, hogy főként olyan színeket tartalmaz, melyek a már nem gyártott limitált palettákban voltak fellelhetőek. Elsősorban a legsikeresebb, ám már nem gyártott, limitált kiszerelésű Monaco palettát idézi ez a paletta.

Anheszenamon

2018. augusztus 22.

Ez volt az első Sleek palettám. Meg voltam veszve érte, annyira csodásak a színek. Aztán persze alig használtam mert hétköznapokra én ritkán teszek fel ennyire élénk színeket. Így aztán megváltam tőle itt KM zsibin, de ennek ellenére jár az 5 csillag, mert szépek a színek, jó a minőség, és aki szereti a színes sminkeket annak ez a paletta tényleg telitalálat. Főleg nyárra tudom elképzelni a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Piko888

2016. március 14.

Alapvetően nude rajongó vagyok, szinte csak a nude paletták érdekeltek és olyanokat is vettem. Aztán valamiért hirtelen úgy éreztem, hogy színekre van szükségem és erre a palettára esett a választásom. Ezzel is lehet visszafogott, ízléses, mégis különleges sminket készíteni. A kivizöldet leszámítva jól pigmentáltak a színek, különösen a kékek a kedvenceim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

eszter937

2015. október 16.

Miután már volt jó pár palettàm a sleektől, erre véletlenül bukkantam rá és használtan vettem meg, de ez a paletta azóta is a kedvencem! Szerintem a képek nem adják vissza egyáltalán az igazi színüket, de ahogy élőben kibontottam, egyből szerelmes lettem :D persze csak azoknak praktikus, akik szeretik a színeket.. A sleek minősége szerintem a legjobb, nem beszélve az áráról..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 16.

XiaMengTing

2015. augusztus 29.

Hogyha szemhéjfestéket akarok venni, elsőként mindig a Sleek kínálatát csekkolom le, és általában nem is kell tovább keresgélnem, mert mindig megtalálom, amit keresek. Ez a paletta is hozza a szokásos Sleek minőséget, pigmentált, tartós, és a színek egyszerűen gyönyörűek, a kedvencem a Lotus Flower.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

xLisaria

2015. augusztus 13.

Nagyon szeretem a Sleek termékeket és ez a palettákkal sincs másképp. (nekem már 5 db van meg) Gyönyörű színek vannak benne és mindegyik igazán tartós illetve pigmentált és ez az összes palettára igaz. Szerintem ennyi pénzért igazán megéri őket beszerezni a limitált kiadásokra pedig érdemes lecsapni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 13.

alexandra_domotor

2015. május 27.

Pigmentáltság, szín: erős, egymással számtalan féleképp kombinálhatóak.
Kiszerelés, csomagolás: u.a. mint az egyes arcpír esetében, a luxust adja, tükörrel és matt márkabenyomattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

Pigmentáltság, szín: erős, egymással számtalan féleképp kombinálhatóak.

Lina14

2015. április 2.

Úgy vettem észre, hogy minden más szemhéjpúdert elraktam, és csak sleek palettákat használok. Nem is csodálom, ugyanis remekül építhetőek, satírozhatóak, a pigmentáltságuk kifogástalan, alappal remekül tartanak, és nagyon változatosak ami a színeket illeti. Ezalól ez a paletta sem kivétel. Föleg a zöld és lila színek miatt vettem meg, de a Martini nevű, fehér csillogó árnyalatban megtaláltam életem highlighter színét, ami még arra is alkalmas, hogy erős, matt színekre felvíve csillogást csaljunk rá, tompítás nélkül. Tavasszal szerintem le sem fogom tenni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 2.

sky

2014. április 11.

Az egyik kedvenc palettám tőlük, imádom a friss üde, pasztell színeket benne, télen is ezzel vigasztalom magam, ha kint nagyon szürke az idő. Talán a legpigmentáltabb palettája, kissé hullik hosszabb távon, de primerrel 8 órán át tart, elmozdulás nélkül. Abszolút verhetetlen ár-érték arányban, sőt annál többet is tud.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 11.

makeupmama

2013. december 3.

Ez a paletta ugyan olyan ó mint a többi sleek paletta. Igazán pigmentáltak, nem porzik, könnyen építhető, gyönyörű színei vannak. Imádom ezt is csak úgy mint a többit. Nálam 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

marcipanfelho

2013. augusztus 13.

Imádom a Sleek palettákat (eddig 3 van belőlük) és már egy ideje szerettem volna beszerezni ezt a palettát az élénk színek miatt. Az összes árnyalat gyönyörű, eddig főleg a narancssárgás árnyalatokat használtam (Sand walker, Tequila sunrise, Sunset) meg a Summer breeze nevű türkizkéket/mentazöldet aminek nagyon szép színe van! Külön tetszik benne, hogy csillogó és matt szemfestékek is vannak egy palettán belül, és nem csak ennél a Sleek palettánál van így. :) Nagyon tartósak is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Hidratálók: Magnesium Stearate