Sleek

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andici, Módosítva: 2015. október 27.

Lelőhely:   Müller
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4990 Ft

Azonnal javítja az arcszínt, erősen pigmentált, metálos finish-sel. Két égetett port, egy luxus krémes és egy selymes texturájú port tartalmaz.

Ez a sokoldalú arc és test highlighter paletta minden bőrtónushoz illik. Lehet használni az arccsontra, a száj cupidó ívére, a szem belső sarkában, az orrnyeregre és a dekoltázs kiemelésére is.

Ár: 4990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1200 Ft , Eladó: koalace
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 3500Ft , Eladó: glassgie
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Törökbálint, fizetés: Személyes átvétel, posta + 800Ft

Marietta1977

2019. december 24.

Nagyon kompakt kis paletta, gyönyörű textúrák és színek.
Jó minőségű, tartós 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 24.

Nagyon kompakt kis paletta, gyönyörű textúrák és színek.
Jó minőségű, tartós 😊

Emma Woodhouse

2019. július 20.

Update: Azóta nem is vettem új highlightert :D A krémet pedig elkezdtem a szemhélyamon használni, ujjal szoktam felvinni, nagyon kellemes, lived-in hatást lehet vele elérni. 2 éve megvan és nagyon jó.

Beszt szülinapi ajándék evör. A krém highlight sajnos túl sötét nekem, pedig az is szép, viszont a többi púder nagyon jól működik. Elég rosszul swatcholnak, de az arcon olyan fényesek, hogy légiforgalmat zavarni is lehetne velük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

mayupi

2019. április 13.

Gyönyörű paletta, sokáig szemeztem vele mire beruháztam rá, de megérte. Időközben vettem/kaptam 1-2 másik palettát is amíg nagy highlighter lázban égtem, de egyik sem ennyire jó, újra és újra visszatérek ehhez a Sleek-hez. A hozzá tartozó ecset picit kemény, arcra egy puhábbal szoktam felvinni, de ezt leszámítva nagyon kedvelem:) Hidegebb árnyalatú sminkekhez és világosabb bőrhöz szerintem tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Anheszenamon

2019. március 5.

Nem is tudom, miért csak most vettem meg ezt a palettát, pedig már annyi jót hallottam róla. Gyönyörűek a színei, mindegyik nagyon jó minőségű, csodás fénnyel. Ahogy előttem is írta valaki, arcra feltéve nem nagyon térnek el egymástól az árnyalatok, de én ezt nem bánom. Mind a 4 szín jól kihasználható, és jó szokásomhoz híven, őket is bevetettem már szemhéjpúderként is. Nagyon jó kis paletta ez, ha valaki csak ezt az egyet veszi meg és nem használ más highlightert mellette akkor is évekre szóló beruházás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Eperhold

2019. március 5.

Azért választottam ezt a palettát, mivel más sleek termékekben eddig nem csalódtam. Igaziból meg vagyok vele elégedve, ha csak gyorsan felpakolom (ujjal leginkább) is tetszik magamon, viszont akkor a legszebb ha szépen beépítem a sminkembe. A színek között egyáltalán nem érzek különbséget miután feltettem őket, de ezt nem feltétlenül tekinteném hibának (meg lehet, hogy nem is figyelem meg jól). Tartós és látványos!! Ez nagyon fontos számomra, nem kell újrakenegetnem folyamatosan. A csomagolás praktikus, a kis tükör remek, az ecset viszont teljesen felesleges/használhatatlan számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

abicicaaa

2019. február 9.

Update:
Megsem nyulok erte annyit, amennyit gondoltam. A sarga es a narancsos szin felvive teljesen ugyanugy nez ki. A krem allagut max. 3x használtam eddig. A lila jo lenne, de csak amiatt nem fogom megtartani.
Plusz kifogas, hogy nem ul szepen a boron. Nem olvad bele a sminkbe, akarmennyire is probalom eldolgozni. Mintha csak ulne a felszinen.
Visszaveszem a pontjaimat, szerintem en leszek az elso aki 3*ot ad.

Gyönyörű színei vannak, mindegyiket kitudom hasznalni egytol egyig.
A narancsos szin csak a palettaban tunik olyan sotetnek, ha szinten narancsos pirosito van rajtam, akkor szépen kiegeszitik egymast.
A masik ket por alapu tarsat barmikor tudom hordani, a kremhighlightert csak akkor, ha kicsit sotetebbre sikerul kikevernem az alapozomat. Szep kis visszafogott, "no makeup" napokra pont eleg. Viszont ha alapkent hasznalom a porok ala, meg a vakitobbnal is vakitobb eredmenyt kapok.
Osszessegeben imadom, nem a subtle highlighterek koze tartozik, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

Update:
Visszaveszem a pontjaimat, szerintem en leszek az elso aki 3*ot ad.

Gyönyörű színei vannak, mindegyiket kitudom hasznalni egytol egyig.
Osszessegeben imadom, nem a subtle highlighterek koze tartozik, az biztos.

FeNi

2019. január 30.

Abszolut kedvenc!! Gyonyoru szinek vannak benne nagyon tartos nagyon gyonyoru ragyogo fenyt ad az arcnak!Csak 5* csillag lehet:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

uagi

2019. január 26.

Nagyon tartós ✔
Építhető ✔
Gyönyörű színek ✔
Szépséges csomagolás tükörrel ✔

Az ecset helyett szerintem ujjal a legjobb felvinni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Nagyon tartós ✔
Építhető ✔
Gyönyörű színek ✔
Szépséges csomagolás tükörrel ✔

Az ecset helyett szerintem ujjal a legjobb felvinni. :)

pnkvln

2018. december 14.

Tartós és szép színei vannak, nem porzik felvitel közben, habár az ecset ami jár hozzá nem a legprofibb, így is könnyen lehet vele dolgozni! A benne található krémes állagú highlighterrel sem nehéz dologzni, nem mossa el a sminkem! A tükröt nem sokszor használtam, mivel nem a legnagyobb, de kétségkívül nagyon hasznos! Maga az egész doboz egy tükör egyébként, ami nagyon tetszik benne. Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

Lussi

2018. december 12.

Ő volt az első highlighter palettám, nagyon szerettem az elején. Utána rájöttem, hogy nem állnak nekem jól a színei, túl fagyosak és világosak. Viszont nagyon tartósak és fényesek. Ezért megkapja az 5-öst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.