Best of Beauty 2019

Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: phoenix, az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2013. április 14.

Kiszerelés:   12 x 1,1 g
Lelőhely:   Müller

A Sunset paletta a nyarat idéző színeket tartalmazza, mint a tenger, a homok és a nap. Ásványi alapú ún. "Mineral Based" festékek. A meleg színek kiegészítéseként megjelenik a hideg tengerkék, a meleg piros árnyalatai és a csillogó arany is. Legfőképpen vidám nyári sminkek készítéséhez ajánlatos ez a paletta, de mindegyik színe erőteljes, ezért nagyon domináns, erős sminkek is készíthetőek vele. A Sunset paletta textúrája bársonyos, jól satírozható, a szem mozgó részeit fantasztikusan ki lehet fényes színeivel emelni.

Morcinella

2019. március 12.

Csodás színei vannak, kész költeményeket lehet belőle alkotni. Azonban a tartósságával nem vagyok teljesen megelégedve, még szemhéjbázis használata ellenére is hamar halványodik és bemászik a szemhéj redőibe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

CeCeDrake

2017. november 26.

Anyósom papagáj típus 😂 (Bocsánat) a nagyon zöld szeméhez kerestem valami ütőset, ami még nincs neki.
Születésnapjára ezt kapta. Én azt gondoltam, hogy hozzá se fog nyúlni...de csak ámulok és bámulok! Amikor kinyitotta, csillogtak a szemei, mint egy gyereknek, amikor olyat kap, ami tetszik neki :-D Minden nap ezt használja és tényleg csak lesek, tátott szájjal, amikor összefutunk, hogy tud valamit...hihetetlen, hogy mennyire jól kihasználható és variálható.
Mindig meséli, hogy mennyi dícséretet kap :-D őszintén nem gondoltam, hogy ekkora átütő sikert fog aratni 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

repa45

2017. március 24.

Egyik kedvenc palettám, gyönyörű színek vannak benne, nagyon jól pigmentált, könnyű vele dolgozni, amikor megkaptam, akkor hetekig csak ebből a palettaból dolgoztam, és az iránta érzett mélységes szeretetem a mai napig kitart :) a benne található fekete külön öröm, szuper pigmentált, álom vele dolgozni. Aki teheti, szerezze be, nem fogja megbánni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

szansza0518

2016. július 30.

Nem gondoltam volna,hogy ennyit fogom használni ezt a palettát, mivel eléggé élénk.De pozitívan csalódnom kellett , jól kihasználható köszönhetően a világos rózsaszínes árnyalatoknak, és a bronzos, aranyos színeknek . Rendkívül pigmentált, bár ez a sleek-nél már megszokott.Tartós és könnyen eldolgozható. Nagy kedvenc lett az utóbbi időkben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 30.

Ariel001

2016. június 28.

Nem mondom hogy egy mindennap kihasználható paletta, de nyáron gyakran veszem elő. Hozza a várt minőséget, könnyű dolgozni vele, tartós, brutál pigmentált színekkel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Gina19

2016. március 10.

Sokáig vacilláltam, hogy megrendeljem-e, aztán úgy voltam vele, hogy 11 gyönyörű színért (a kéket nem kedvelem) cserébe nem vészes ez az ár. És nem is csalódtam, szuper! Élőben tényleg még szebbek a színek, alaposan pigmentáltak és szemet gyönyörködtetőek. A zöld szememhez a kéken kívül az összes szín passzol. Főleg a piros és a narancs színek miatt vettem meg, amikor a pirosat viseltem, akkor többen is megdicsérték a sminkem. A szemhéjon tartósak, egész nap élénkek maradnak a színek, de egy kicsit beleülnek a ráncokba, még szemhéjprimerrel is (a Makeup Revolution primerét próbáltam, de nem igazán vált be). A kiszerelés is praktikus, illetve a csomagolása is nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Mimiti

2016. január 29.

Mikor megrendeltem, nem gondoltam, hogy ez lesz a kedvenc palettám. Gyönyörű, különleges színek, vörös, arany, narancs, rózsaszínek, és bár többségében tényleg nem hétköznapiak, az alsó sor nagy része erre is tökéletes. A kék szín az, amit nem igazán használok, szimplán mert nem passzol a szememhez, ettől függetlenül nagyon jól mutat. Biztos, hogy nem a nude-rajongók palettája, de aki szereti az ilyen jellegű színeket, vagy csak kilépne a komfortzónájából, az nem fog csalódni. A csomagolás természetesen ugyanolyan igényes, mint a többi Sleek paletta esetében, a textúra mesés, nem porol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

kebkeb

2015. október 11.

Gyönyörű paletta, roppant tartós színekkel. A narancsos árnyalatai miatt vettem meg (egy alkalmi narancs-fekete ruhához). Sajnos nem tudom úgy kihasználni, ahogy szeretném, de megnyugtató érzés, hogy ha alkalmam van egy kicsit elmozdulni a természetes színektől, akkor ez ott lapul a fiókban. Tudom sokan a kékjét nem tudják kihasználni, nekem már sikerült, felül narancsos színek és az alsó szempillatőben a kék, különleges volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

nagy.nikike

2015. augusztus 30.

A nyári naplemente jut róla eszembe. Győnyörű paletta. Nem is nagyon találok rá szavakat. Intenzív színei vannak csodásan kombinálhatók és tartósak. Páromnak ez tetszik a legjobban a Vintage Romance mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Black Fairy

2015. július 8.

Gyönyörű!!! Egy csoda...a bordós-mályvás színekért vettem meg, és az egyetlen amit nem szeretek sehol se, az a kék szín, viszont ez a kék nagyon nosztalgikus: volt már nekem ilyenem - konkrétan a legelső ajándékba kapott szemfestékem ilyen volt. Szerintem nagyon szépen kihasználható paletta, természetes színe vannak, nagyon pigmentáltak, csodásan eldolgozhatók és építhetők...A tartósságuk egy kisebb csoda...
A csillámokat nem szeretem, de mivel tudtam, hogy nem matt paletta, ezt nem hozom fel hátránynak, sőt azért említem csak, mert itt csodálatos fényt kapunk...
A nyári égboltot juttatja eszembe, és szerintem a melegebb idő közeledtével elég gyakran fogok hozzányúlni...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0