Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2015. november 9.

Lelőhely:   Müller

2015-ös limiltált karácsonyi kiadás

szemhéjpúder paletta az ünnepi szezonra, arany, bronz és pezsgő árnyalatokkal

fannus9

2017. január 15.

Haaaaat. Elso latasra szerelem volt es a baratomtol megkaptam karacsonyra es azota is tesztelgettem. Lelovom a poent,nekem nem tetszik. Ha a kezfejemen probalgatom nagyon szep holografikus es pigmentalt ezzel ellentetben ha szaraz ecsettel viszem fel a szemhejamra szinte csak a csillamok latszodnak.:( 20reteg kell belole hogy szep intenziv szine es fenye legyen es ez igy van vizes ecsettel is. Estere pedig mar csak egy kis feny latszik a szin meg sehol. Ugyhogy az elso Sleek termek amiben kicsit csalodtam a sima palettai azok a tipikusak 1000x jobbak. Ha elfogyna biztos nem vennem ujra pedig a kep alapjan a szinek a kedvenceim ezert is csalodtam.:( De a kulso miatt meglapja a 3csillagot mert szep a kis kollekciomba es azert nem bantam meg, csak jobbat vartam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Timi8

2015. december 23.

Maximális az elégedettségem!!! Véleményemet sajni a megjegyzéshez sikerült feltöltenem, de akit érdekel, ott megtalálja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 23.

toteme3

2015. december 6.

Mikor a Sleek honlapján megjelent az akció, miszerint 15 euró feletti rendelés esetén ingyen van a nyomkövetéses csomagszállítás, gyorsan beruháztam rá a Glitter Me szájfény Private Jet árnyalatával egyetemben. Nem bántam meg, gyönyörű színek és tökéletes állag jellemzi - mint ahogy a másik Sleek palettámat is. Csak ajánlani tudom, engem megvett a márka kilóra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 6.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone, Isononyl Isononanoate
Szilikonok: Dimethicone, Caprylyl Methicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate