Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 27.

Kiszerelés:   12 x 1,1 g
Lelőhely:   Müller

Erősen pigmentált, élénk színű minerál festékpaletta. A 2012-es nyári kollekció tagja, V1-nek is nevezett Ultra Matte Brights i-Divine paletta. A palettában található összes szín matt. Újdonságnak számít, hogy nem foglal helyet benne a már jól megszokott matt extra karbon fekete szín, hanem minden egyes színe színes élénk, jól megtervezett, mai trendnek megfelelő divat-árnyalat. Mivel élénk színű préselt porfestékekről van szó, így ezek textúrája nem az i-Divine Original palettában található krémes-minerálra jellemző, hanem egy nagyon kicsit keményebb, ám tartós, erős, jól pigmentált, könnyel kezelhető textúrájú, jól és gyorsan lehet vele dolgozni. Egyénfüggő, hogy a krémesebb vagy a keményebb textúra a megfelelőbb. De a palettára a szokásos nagyon jó minőség a jellemző, amit már megszokhattunk a Sleek-től. Összességében egy divatos válogatás, az átlagosnál jóval erősebben pigmentált festék.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

HChristelle

2019. július 19.

Nem a legjobb minőség, viszont ár arányban nagyon jó. Próbálgatásra pont jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

Nem a legjobb minőség, viszont ár arányban nagyon jó. Próbálgatásra pont jó.

Ariel001

2016. június 28.

Első Sleek palettáim egyike. Egy extrémebb sminkhez szereztem be, azóta nem nyúltam utánna...Ez az egyetlen Sleek palettám amiben kifogásolom némelyik szín pigmentáltságát, bár fehér ceruza alappal és némi építgetéssel működik. Ezért csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

Olanzsahlef

(!)
2016. június 15.

A színei teljesen elvarázsolnak, gyönyörű sminkeket lehet csinálni velük ☺️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

A színei teljesen elvarázsolnak, gyönyörű sminkeket lehet csinálni velük ☺️

kebkeb

2015. október 11.

Tartósság, felvitel szempontjából 5*-os tökéletes Sleek minőség, azonban a színei miatt a kipróbáláson túl talán ha egyszer hozzá tudtam nyúlni. Tudom, az én hibám, már vásárláskor fel kellett volna fognom, hogy öreg vagyok én már ezekhez a színekhez és talán nettó bunkóság emiatt nem megadni az öt pontot, de akkor sem tudom "csodaszernek" nevezni.... Azért másik oldalon megnyugtató, hogy ha egyszer csak kitörne a bennem élő tinédzser, lenne hova nyúlnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 11.

Nolee

2015. augusztus 13.

Gyönyörű színei vannak ennek a palettának, a nyár egyik nagy kedvence. Azt sajnálom, hogy néhány szín tényleg nem elég pigmentált, építgetésre és jó alapra szorul. Emiatt levonok egy csillagot, amúgy tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

CosmoYuu

2015. május 31.

Gyönyörűek a színei, csodás nyári sminket lehet vele készíteni (: Tartós, könnyű használni, és még az aplikátora sem kukába való :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

Brbuss00

2015. február 1.

Nagyon szépek a színei, erősen pigmentáltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Nagyon szépek a színei, erősen pigmentáltak.

Lina14

2014. január 24.

eddig őt használtam a legkevesebbet, mivel karácsonyi ajándék volt, de biztos vagyok benne, hogy tavasszal és nyáron egyszerűen le sem lehet majd robbantani őket. ugyan azt tudom mondani, mint a másik kettő palettámról: pigmentáltsága brutális, satírozni sem nehéz, kevéssé porolnak, hihetetlen jók benne a színek. kevés is iszonyatos erős színeket eredményez, így még sokáig fogom élvezni ennek a palettának a megszámlálhatatlan előnyeit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

horvathm

2012. november 14.

Számomra nagyon kellemes csalódás. A világosabb színek gyengék (én a kifejezetten jól látszó színeket kedvelem), de a zöld, rózsaszín, sárga, narancs, lila és kék árnyalatok szuperek! Bátran próbáljátok, ha élénk sminkeket kedveltek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 14.

tetty08

2012. július 8.

Szép, vidám színek vannak benne. Minden szemszínhez jól használható.Nyárra tökéletes. Alap nélkül nem használnám, de ez a szinte minden szemhéjpúderre igaz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

A Cosing szerint rengetegféle célra használhatják ezt a szappanszerű fehér port a kozmetikában. Csomósodásgátló, megfelelő állag előállítását segítő, szinező, és bőr hidratációját elősegítő komponens a kencékben. A legtöbb hintőpor alapanyagai között ott találjuk, de sminkkészítményekben, alapozó krémekben is fontos alapanyag lehet.

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Methylparaben i I ta I par 0 0