Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2013. január 29.

Kiszerelés:   12 x 1,1 g
Lelőhely:   Müller

Extra pigmentált, nagyon erős, élénk, selymes, krémes textúrájú minerál festékpaletta. A 2012-es nyári kollekció tagja, V2-nek is nevezett Ultra Matte Darks i-Divine paletta. A palettában található összes szín matt. Bár a neve "sötét", mégis található benne semleges szín, de ez nem nyomja el a termék eredeti funkcióját a mély árnyékolást. A színek a legújabb trend szerint lettek összeválogatva. Textúrája szinte krémes, semmi krétás jellege nincs. Nagyon erős, extra pigmentált festékek. A bőrön nagyon puha, könnyű érzésű. Mivel erős színekről van szó, így nagyon kevés kell belőle, így rendkívül kiadós mennyiségű. Tartós, nem porolódik, alap nélkül is jól használható. A palettában tehát a sötét színek kapták a hangsúlyt, így a világos színeknek kicsit más a pigmentáltsága (természetesen azok is jó minőségűek), de nem célszerű összehasonlítani őket a sötét színek textúrájával. Zsíros bőrön kevés alapozóval is több, mint 8 órát bír. Minőségi primerrel, normál bőrnél jóval többet. A paletta - mint a többi i-Divine - professzionális festék. Vegan termék.

Ár: 2000 , Eladó: Gingerbread21
Állapot: Használt, Helyszín: Fényeslitke, fizetés: Személyesen átvehető hétközben Debrecenben, vagy előre utalás után postázom.

Lina1105

2020. január 9.

Gyönyörűek a színei, de a pigmentáltságuk valóban eltérő. A 2 bordós színt használom rendszeresen belőle, a többi még várat magára, de előbb utóbb találok rá alkalmat...olyan szép színek, vétek nem használni őket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

zsonody

2019. december 10.

Nagyon örültem, mikor anno megláttam ezt a palettát, mert régóta kerestem sötét matt színeket tartalmazó darabot, de nem lett a kedvencem. Az enyémnél a szemhéjpúderek minősége nem egységes: a lila például nem túlságosan pigmentált, de építhető, a zöld nagyon pigmentált, viszont nehezen satírozható, foltos marad. 1-2 szín jól használható, a többit nedves ecsettel "szemhéjtusként" használom, mert úgy szépen ki lehet emelni velük a szemet, de nyilván erre lennének megfelelőbb termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

muszika

2018. április 30.

Nem rossz, de ez a legkevesebbet használt Sleek palettám. Összességében rendben van, de nem érzem azt a pluszt, amit a többinél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Neria

2017. november 1.

A színek könnyen füstösíthetőek bár nem ez a legjobb paletta színek tekintetében szerintem. Lehet rétegezni, de elég pigmentáltak, egy komplett smink elkészíthető belőle, tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

saraanna

2017. augusztus 7.

Teljesen elégedett vagyok vele, szuper pigmentált, pár amelyik kezd elfogyni eléggé szétmorzsálódott. Egy-két szín sajnos van amihez hozzá sem érek, de szeretem azt is hogy változatos, általában a fekete szemkihúzás mögé szoktam egy ecsettel lilát-téglaszínűt és egy kis barnát feltenni, mikor melyik dominál. Ecsettel nehezen eldolgozható, ha nagyon szét kell még kenni akkor az ujjamat használom.
Ennyi pénzért pedig örülök, hogy rájöttem melyik színt szeretem.
Télen még a türkiz-kék kombót is egy másik smink ezüstével bedobom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Ennyi pénzért pedig örülök, hogy rájöttem melyik színt szeretem.
Télen még a türkiz-kék kombót is egy másik smink ezüstével bedobom.

Szixooo

2017. június 21.

UPDATE: Par hasznalat utan tartom a velemenyem: ezek a legnehezebben satirozhato/ fustositheto matt festekeim (pedig mattbol eleg sokat kostoltam mar). A formula szerintem nem kremes, inkabb kemeny, munka kozben lepotyogos fajta. Tusvonalat feldobni, also szempillasort kihuzni nagyon jo. Ha fustos szemet akarok vele kesziteni, akkor aprolekosan kell felepitenem a szint, mivel ha egyszer megszalad, nehezen korrigalhato. Ma egy ibolyak ihlette, tavaszi, lila-kek-sarga sminket keszitettem vele - tetszik az eredmeny, de feleslegesen sok munka van a szinek eldolgozasaval. Ami viszont nagy pozitivum, hogy tobb szint hasznalva sem lesz piszkos hatasu a vegeredmeny, a szinek felismerhetoek maradnak. Osszessegeben: a pigment jo, de a formula lehetne jobb is.
Fura ez a paletta, mert talalok rajta szeretni valot, megsem igazi szerelem.

Regota szerettem volna kiprobalni a Sleek szemhejpuder palettait (az arcra valo termekeikkel elegedett vagyok), de valahogy sose rendeltem. A sok varakozas ellenere (vagy eppen emiatt) kicsit csalodott vagyok. Egyreszt a szinek nem olyanok a szemhejon, mint a palettaban. Masreszt foltosan terul a festek - sokaig kell pakolgatni, mire elerem az egyseges fedest. Satirozas szinten problemas, ha szep szinatmenetet szeretnenk. Mivel sokat kell pakolgatni a port, ezert ugye potyog is, amire erdemes felkeszulni, foleg ilyen sotet szineknel. Tartossaga szemhejalapot hasznalva rendben van. Drogerias festekeket es Makeup Revolution palettakat felulmul pigmentaltsagban es tartossagban, hasznalni viszont szamomra kisse idoigenyes. Szines fustos szemet korulmenyes vele kesziteni, de konturhoz nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Fura ez a paletta, mert talalok rajta szeretni valot, megsem igazi szerelem.

ninahf

2017. június 21.

Ezek a színek az életeim! Nagyon tartósak és pigmentáltak, elég belőlük kevés is:)
Kissé nehézkes eldolgozni, de meg lehet bocsájtani ezt neki :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

Kissé nehézkes eldolgozni, de meg lehet bocsájtani ezt neki :)

fanniblue

2017. április 24.

Nagyon tetszenek a színei, főleg a kék és a zöld :) Jól pigmentáltak és tartósak is.
Az egyetlen probléma, hogy nehezen eldolgozhatóak, így ha elrontottam valamit, nagyon nehezen tudom csak korrigálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

abicicaaa

2017. április 21.

A színek gyönyörűek, de ezt találom a legnehezebben eldolgozhatónak az összes közül amit vettem (5). Több időt kell rászánni az egész procedúrára, ha ezzel a palettával dolgozunk.
Ha valakinek ez az első palettaja a Sleektől, és nincs megelégedve vele, szerintem érdemes beruházni egyre, amiben esetleg több a csillám.
Btw: a fekete gyönyörűen pigmentalt, egy apró szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Btw: a fekete gyönyörűen pigmentalt, egy apró szerelem :)

cintibuborek

2017. március 2.

Imádom! Ez az első Sleek palettám és nagyon szeretem, gyönyörű színei vannak, nagyon pigmentáltak, primerrel egész nap bírja, a vöröses barna színek a kedvenceim belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Hidratálók: Magnesium Stearate