Sleepy

Ár:   295 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagy.nikike, Módosítva: 2017. április 12.

Kiszerelés:   25 db

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Cilike

2016. február 5.

Kiváló, igazán nedves és nagy alakú kendők, 25 darab és csak 295 Forint egy csomag!
Nem irritál és szépen lehozza a sminket. Nagyon szeretem, mindig újraveszem. Ötcsillag!*****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 5.

FerJuci

2015. január 3.

Igaz, hogy csak akkor használom, amikor nincs rajtam sok smink és hulla vagyok, vaaaagy mondjuk fesztiválokon, vaaagy lusta vagyok és nincs kedvem az esti kókuszolajos, melegvizes-kendős arclemosó rituáléhoz, de jól teljesít. :) Le szokott szedni mindent, a kendő óriási, minden darab jól átitatott, még az utolsó is. Nem dörzsölni szoktam vele, hanem erősebb sminknél, (pl szemhéjtus) rajta hagyom kicsit, hogy "leázzon" és úgy könnyű leszedni. Ennyi pénzért igazán megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

szazsuka

2015. január 3.

Remek törlőkendő, nálam teljesen jól bevált, fincsi az illata és teljesen kifogástalanul teszi a dolgát. A nagyobb lapkaméret ennyi pénzért pedig igen meglepő!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 3.

tara95

2014. augusztus 28.

Csodálatosan eltávolítja a sminket egy húzásra, de mik ezek az összetevők?! Jóságos ég, használat után azonnal arcot mostam. Hatása 5ös lenne de az INCI miatt nem tudok 3nál jobbat adni. Ajj pedig tökéletes lenne...

Update: megkapja a maxot. Vártam, h kicsap, de nem. Majdnem elhasználtam az egészet és még mindig ugyanolyan mint amikor megvettem. Mondjuk én úgy használom, h kókuszolajjal leszedem a szemsminket, utána ezzel mindent leszedek az arcomról, majd mosdókenőcs segítségével lemosom. Tehát nem hagyom a fejemen és így álom amit leművel, főleg ennyi pénzért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

agiv

2014. július 15.

nekem bejön,szépen leszedi a sminket 2kendőt használok el!szoli előtt is vele tisztítom le az arcom a sminktől!biztosan veszek még ha elfogy!az ára is kiváló!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

katuss95

2014. március 2.

nagyon jó kis cucc! egy kendővel az egész sminkemet el tudom tüntetni az arcomról, és 190 forintért 25 db kendő szinte ajándék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

nagy.nikike

2013. október 4.

Nagyon szeretem minden sminket könnyen eltávolít ,sőt még hajfestés után a tarkómról és a homlokomról a szétkenődött festéket is leszedi. És azért a párszáz forintért szinte ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

f.eniko

2013. augusztus 27.

Én is az eurós boltban vettem 2 csomagot 350 ft-ért. Nekem egy kendő is elég volt,hogy szépen eltávolítsa a sminket az arcomról(alapozó,púder,szemceruza,szempillaspirál,szemöldökceruza). A piros összetevők kicsit zavarnak,de ár-érték arányban kiváló ez a kendő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

szandrah86

2013. augusztus 26.

Valami 100 forintos boltban vettem 2 csomaggal 350 ft-ért... Csak utazásnál használtam,igazából semmi extra nincs benne. 2-3 kendő kell,hogy kellően levigye a sminket és tiszta legyen a bőröm. A vízálló spirált annyira nem szereti.:P Az ára verhetetlen de vannak jobb kendők is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Panax Ginseng (Ginseng) Extract, Olea Europaea (Olive) Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol, Biotin, Niacin

Alkoholok: Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-12
Emolliensek: Cetearyl Isononanoate, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cetyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Olea Europaea (Olive) Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Panthenol, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Cetyl Acetate, Stearyl Acetate, Oleyl Acetate, Acetylated Lanolin Alcohol
Emulgeálószerek: Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-12, Acetylated Lanolin Alcohol, Polysorbate 20, Cocamidopropyl Betaine, PEG-40 Castor Oil
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Ceteareth-12, Polysorbate 20, Cocamidopropyl Betaine, PEG-40 Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Caprylic/Capric Triglyceride, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Fehér, kristályos, wax-szerű anyag, melyet a terméknek testes állagot adó bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.

A niacin B3-vitamin egyik formája, mely a niacinamidehez hasonló tulajdonságokkal bír. Többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.