Smashbox

Ár:   6700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. május 9.

Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Sminkek szájra

Pentaerythrityl Tetraisostearate ti I eo I eu 2 0Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 eo Caprylic/Capric Triglyceride eo Oleic/Linoleic/Linolenic Polyglycerides ti I eo Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax 1 0VP/ Hexadecene Copolymer Dipentaerythrityl Hexahydroxystearate/ Hexastearate/ Hexaro Sinate Diisostearyl Malate ti I eo Polyethylene Polydecene Polybutene Cetyl Lactate eo Synthetic Wax eo Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Tocopherol a I v 2 2Tocopheryl Acetate a I v 0 0Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0Glycine Soja (Soybean) Seed Extract Olea Europaea (Olive) Extract Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Oil Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0Synthetic Beeswax Ceramide 3 Cholesterol eo I eu 0 0Octyldodecanol eo I i I al Potassium Sulfate Alumina Calcium Aluminum Borosilicate Calcium Sodium Borosilicate Tin Oxide Silica Oleic Acid eo I eu Palmitic Acid eo I eu 2 0Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Glyceryl Stearate eo I euEthylhexyl Hydroxystearate eo Flavor Vanillin Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz FD&C Blue 1 Aluminum Lake sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Red 6 / CI 15850 sz Red 21 / CI 45380 szRed 7 / CI 15850 sz Red 7 Lake / CI 15850 szRed 28 Lake / CI 45410 sz Red 30 / CI 73360 sz Red 33 Lake / CI 17200 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz

Smashbox Be Legendary Ajakrúzs Fireball Matte
Ár: 2500 postával , Eladó: homonnaizs
Állapot: Használt , Helyszín: Miskolc , fizetés: Előre utalás után posta
Ár: 2000 ft , Eladó: Emmi27
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/foxpost

despoina

2019. augusztus 18.

A Fireball egy gyönyörű narancs beütése piros szín első ránézésre is mosolyt csal az arcra. Fiatalos, modern, vidàm árnyalat. Teljesen matt, szépen terül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

elemesztolelegzetvetel

2018. december 21.

Reggel 10-kor felkentem a rúzst (szájceruzával), majd elmentem a suliba. Ettem, ittam, kávéztam... Este nyolckor ugyanúgy a számon virított.<3 Imádom. Kicsit sem szárít, kényelmes viselet. Őszintén szólva egy kis hibája akad: amíg nem szilárdul meg teljesen a számon, addig fogra kenődik, ill. nyomot hagy. (így érdemes indulás előtt fél órával felkenni, időt hagyva a "szilárdulásnak")
Árnyalat: infrared matte

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

Árnyalat: infrared matte

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. május 5.

Nagyon szerettem volna már kipróbálni ezt a rúzst is a márka ecseteiről szerzett kedvező tapasztalataim után, így amikor egy szimpatikus, 3 db-os szett felbukkant belőle itt a KM-en, éltem is a lehetőséggel.
A First Time Matte terracotta-narancsos-nudos, nehezen maghatározható színű rúzst próbáltam ki elsőként. Erőteljesen pigmentált, és eléggé ragaszkodó is. Íztelen, és annyira komfortos a viselete, mintha nem is lenne semmi az ajkunkon. Zalla is megjegyezte - amivel én is egyetértek - mintha kicsit nagyobbítaná is az ajkakat.
Jó kis rúzs, gyönyörű színekben, a rúzskedvelőknek mindenképpen érdemes kipróbálni!
Kedvcsinálónak:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 5.

Kedvcsinálónak:

zalla

2018. február 3.

Mini szettben találkoztam ezzel a rúzzsal. Több árnyalatot próbáltam ki, de ami meglepő a termékben, hogy kifejezetten krémes felvitelkor. Ennek ellenére pigmentált, két rétegben már teljesen fed. Enyhe fénye van, nagyon kellemes viselet, és kicsit olyan, mintha optikailag "feltöltené az ajkaimat". Nincs illata, sem íze, közepesen tartós (evést-ivást annyira bírja mint egy átlagos matt rúzs). Összességében számomra pozitív csalódás, bár az ára kicsit borsos. A mini szett kipróbálása után lehet beruházok egy teljes méretre is :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Hoaithu

2017. november 18.

Legjobban a Mac ruzsokhoz tudnam hasonlitani. Intenziv szine van, extratartos, nem kenodik el egy 3 fogasos ebed utan se, es nagyon sok szin kozul lehet valasztani. Abszolut megeri az arat es az 5csillagot nalam ez a termek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

nangien

2017. szeptember 9.

Szerintem ez egy nagyon király rúzs, a Matte Mauve árnyalat van meg, könnyű felvinni, és nagyon tartós, házibuliban, ahol azért ettem-ittam, olyan 6 óra után jutott eszembe ránézni, és még mindig tökéletesen fent volt. Nem szárítja a számat, kényelmes viselni, nem hagy vészesen nyomot, úgyhogy bőven meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

kkinga07

2017. július 12.

A nagy hypenak és az itteni jó véleményeknek hatására vettem meg ezt a rúzst. Szép meg jó, de nem tartós, annyit tud, mint egy bármelyik maybelline társa, csak háromszor annyiért. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

erika81

2016. december 14.

Nagyon örültem, amikor alkalmam volt végre személyesen is megnézni ezeket a rúzsokat.
Két árnyalat között döntöttem a Primerose árnyalat javára.
Felkenve egy rétegben szépen fed, először egy fényes réteg lesz az ajkakon, ami idővel eltűnik és ott marad a rúzs eredeti árnyalata. Eleinte tartottam tőle, mert általában a fényes rúzsok rólam eltűnnek, de ez nem. Csak a fényes réteg tűnik el, a szín megmarad.
Az egyetlen gondom vele az az, hogy az árnyalat rajtam barackos, ami az üzlet fényében inkább mályvásnak hatott. Amint alkalmam lesz megveszem a másik (az üzletben sötétebbek tűnő) árnyalatot, de mivel nem igazán szeretem a barackos árnyalatokat, így neki új gazdát keresek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 14.

Két árnyalat között döntöttem a Primerose árnyalat javára.

marokaciroka

2014. május 9.

Volt mar eletem soran jopar tapasztalatom ruzsokkal, de ez lenyugozott! Sehol nincs a Chanel es Yves Saint Laurent vagy Dior es meg sorolhatnam a tarsaikat!
Nem vettem komolyan kulonosebben ezt a markat soha, azt hittem, hogy csak egy a sok agyonhypeolt, am ocska sminkceg kozul. Aztan egy kulonos megerzes altal ugy dontottem, beterek. Nem nagyon tudtam, hogy mit is kene kiprobalnom, de (most kivetelesen szerencsere) megszolitott az eladolany, hogy segithet-e. Nagyon szep volt a ruzs rajta, megkerdeztem, mi ez. Rogton odament a Fuchsia Flash-hez es a kezembe nyomta. Felkenve az elso masodpercben kicsit vadnak tunt es feltem, hogy ugy nezek ki, mint Nicki Minaj, de ahogy befejeztem, azonnal realizaltam, hogy pont ilyen szint kerestem. Hazamentem benne, mindenki szo szerint bamult az utcan meg a boltban, par kedves ferfimosolyt is kaptam, aztan hazaerve a lakotarsam is meghokkent, hogy Azta, tetszik a ruzsod! Majd borozas, eves-ivas-fogmosas utan a tukorbe neztem es egy oszinte wow hagyta el a szamot, mert tokeletesen fent volt meg 10 ora utan is a ruzs! Es a szine... Magaval ragado! Es az ara teljesen megfelelo, beszerzek egy Pink patel arnyalaton -ami remekul mutat egy mentazold felsovel- es egy narancsos arnyalatot is majd, az pedig a nyari barnulashoz. Ennek a ruzsnak minden nonek a taskajaban kell lennie, barmelyik arnyalatbol! Nagyon szofisztikalt megjelenest kolcsonoz, tartos, nem erezni, hogy a szajon van. A legjobb ruzs!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Caprylic/Capric Triglyceride, Oleic/Linoleic/Linolenic Polyglycerides, Diisostearyl Malate, Cetyl Lactate, Synthetic Wax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cholesterol, Octyldodecanol, Oleic Acid, Palmitic Acid, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Hydroxystearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Cholesterol, Oleic Acid, Palmitic Acid, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Oleic/Linoleic/Linolenic Polyglycerides, Diisostearyl Malate, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate, Octyldodecanol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 7 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 28 Lake / CI 45410, Red 30 / CI 73360, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.