Smashbox

Ár:   6350 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rockroka, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 6.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Douglas, online

Könnyen építhető, könnyed formulájú színkiegyenlítő korrektor E-vitaminnal,

4 különböző színben, különböző bőrproblémákra:

• zöld - csökkenti a pirosodást,
  • lila - ragyogová teszi a besárgult bőrt,
  • narancssárga (peach - világos bőrre, orange - sötét bőrre) - segít a szem alatti karikák halványításában és a hiperpigmentáció elleni küzdelemben.

Smashbox Step-by-Step contour stick
Ár: 2900+posta , Eladó: varnaim
Állapot: Uj, doboz nelkuli, Helyszín: Budapest, fizetés: --
rockroka

2016. május 11.

Kb. másfél hónapja vagyok boldog tulajdonosa, mivel nagyon karikásak mostanában a szemeim, és szerintem nem létezik olyan csodakrém, amely megszüntetné ezt az állapotot. Magyarországon ezt nem kapni sajnos, így Amerikából voltam kénytelen megszerezni. Jár hozzá a hegyező is, ami szuper dolog! :)
Szóval a használata:
Hidratálom a bőröm, majd ezt óvatosan belepaskolom a szem alatti problémás részbe. Utána elég viccesen nézek ki, de megszűnnek a sötét karikák. Természetesen a következő lépés egy minőségi folyékony korrektor használata. Nálam ez most a Chanel Correcteur Perfection Concealer - ezt nedves szivaccsal szoktam óvatosan eldolgozni úgy, hogy az alatta levő barackszínű réteget ne mozdítsam el. Ezt szintén nedves szivaccsal és átlátszó púderrel fixálom. A nedves szivacs segít abban, hogy ne üljön bele a korrektor csúnyán az apró szem alatti ráncokba. Tényleg szuper ez a technika, mindenkinek bátran ajánlom!
Szóval elégedett vagyok teljesen ezzel a színkorrektorral, ár-érték arányban szerintem kiváló választam. Szeretem ezt a márkát, a primerem is tőlük van. Eddig még nem okozott csalódást. Újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Szóval a használata:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Triethyl Citrate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Ethylhexyl Palmitate, Octyldodecanol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Tribehenin, C12-15 Alkyl Benzoate, Trimethylsiloxysilicate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: PEG-10 Phytosterol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Octyldodecanol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 42090, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet / CI 77742, Ultramarines, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Benzoic Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.