Smashbox

Ár:   11 400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xixi, Módosítva: 2017. március 29.

Ár:   11 400 Ft
Lelőhely:   Douglas, online

Akár 15 órán át tartó hibátlan bőrt nyújt. Az olajmentes, hidratáló formula eltakarja a bőrhibákat és természetes hatást nyújt. A fedése a középestől teljesig változtatható. Az izzadság- és nedvességálló formula megtartja a bőr hidratáltságát és egészséges fényét.

25%-al javuvítja a bőr hidratáltságát nyolc hét alatt.

Ár: 8000 Ft , Eladó: zsofula
Állapot: minimálisan használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy banki utalást követően postával, Foxposttal

Boriskajuliska

2019. december 2.

Már régóta kacérkodtam ezzel az alapozóval de mivel elég jól bevált alapozóim vannak itthon sajnáltam kiadni rá a pénzt, viszont most egy picit kedvezőbb áron szembe jött és elcsábultam. Állagát tekintve nem túl sűrű és kb. 3 pumpálásnyi elegendő az egész arcomra. A tarte nagy fejű alapozó ecsettel vittem fel (nevetségesen gyorsan, szinte vakon:), és saját poruseltüntető oli-free primerével használtam, közepes fedést és nagyon szép bőrképet kaptam. Tartósságát, mattító tulajdonságát tekintve kiemelkedő, hozzáteszem én minden alapozót fixálok és nem nyúlkálok az arcomhoz. Az EL DW a nyomába sem ér (mondjuk nekem soha nem volt az igazi) a Revlon colorstayhez tudnám hasonlítan de ez talán picit mattabb finisű. A 2.22-es színt választottam ami a kopóban lévő barnaságomhoz szépen passzol de nyárra a 2.3 vagy a 2.35 lesz az igazi. 40 árnyalat létezik itthon nem tudom hányat forgalmaznak de nem rossz a felhozat. Zsíros bőrre nagyon ajánlom de mivel hidratáló, száraz bőrre is megérhet egy próbát. Ha valaki nem rajong a matt bőrképért felejtse el, én biztosan veszek más színt is.

U.I.: Megvettem a 2.0 színt is és keverem 2.22-es színnel most, hogy kifakultam 2/3-ad 1/3-ad arányban. Lehet, hogy ha már nagyon tél lesz 2.0 csak magába is fogom használni de szépen passzol így is. Lelkesedésem töretlen hosszú napokon szépen tart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 2.

hheni

2019. november 19.

Építhető fedésű alapozó, szerettem ezt használni de mikor elfogyott nem vettem újra, aminek az ára az oka és az, hogy gyorsan fogy...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Evelin123

2019. augusztus 21.

Nagyon jó kis alapozó. Kezdeném azzal,hogy Hófehérkeként igazán nehéz színt találni. De ez valami csodálatos, maga a tökély. Szerintem mindenki meg tudja találni a megfelelő árnyalatot. Könnyű felvinni d enem egy folyékony alapozó,mint a DW ( amit sajnos nem tudok használni, mert a legvilágosabb is túl sötét).Kicsit talán ragadós érzete van eleinte de utána jó. Fedése közepestől a magasit építhető, szép a finish,nem emeli ki a száraz részeket. Egyedül az orromon kopik, de még nem találkoztam alapozóval,ami nekem nem kopik + nyáron kezdtem használni. De nem vészes, ahogy kopik egyszer még egy nap esőt is gyönyörűen kibírt az arcomon es a nagyobb fizikai aktivitást is. 40+os melegben átfényesedik púderrel de emiatt azért nem haragudok rá nagyon. Rövidebb utakra nem ezt használom de minden napra igen. El sem tudom nélküle képzelni szinte az életem, mióta megvettem. Fényévekkel jobb,mint a MAC nekem. Ami miatt megéri: Nagyon kevés id elég belőle és gyönyörűen terül, összehasonlítva drogériás társakkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

zsofula

2019. július 12.

Végre sikerült rájönnöm, hogy működik a legjobban.
Primerként is jó fényvédőre Fix+ fújok, majd a nedves bőrön nagyon vékony rétegben KAP szivaccsal oszlatom el, így lesz a leginkább egyenletes és természetes.
Ha nem így csinálom, nem lesz egyenletes, hanem foltos és beleszikkad minden pici ráncba.
Muszáj fixálni, mert különben száradás után is beleragad a bronzosító, pirosító.
A 0.2 színt vettem a Douglasban segítséggel, a nyárt kivéve tökéletes a szín. Se nem sárga, se nem rózsaszín, hanem barackos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Végre sikerült rájönnöm, hogy működik a legjobban.

dilly

2019. június 16.

Kíváncsi voltam a márkára már régóta, csak valahogy mindig másra esett a választásom, viszont nemrég sikerült beszerezni ezt az alapozót. Összességében egy átlagos alapozóról van szó, egyáltalán nem érzi az ember hogy prémium minőségű(és árú) alapozóval dolgozik. Ami pozitív az az összetétele, nekem érzékeny bőröm van és nem ütötte ki, külön plusz pont a hialuronsavért az összetevők között. Az az állítás hogy izzadtság-álló nálam nem tartotta magát, a számomra szokásos helyeken(halánték, felső ajak és orr két oldalán) átizzadtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Blabla2

2019. május 17.

Nagy remenyek fűztek hozzá de tényleg nem tud többet bármelyik alapozónál 2 óra után már fényes az arcom annál tovább meg kényelmetlen érzés és kiemeli a porusokat is. Ezért az eredményért nagyon drága. Nem veszem többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

karaibrahimgil

2019. március 1.

Rengeteg jó vélemény született róla, én mégsem vagyok oda érte. Nagyon sokáig elég, mivel elég keveset használni belőle, de nem nyújt többet számomra egy Oriflame alapozónál. Közepesen fed, nem nyújt maszkszerű hatást, nem folyik le az arcomról, de ezt már a középkategóriás termékek is hozzák, hozzájuk képest pedig kissé túlárazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

kami_ll

2018. december 28.

UPDATE2:
Megtaláltam a tökéletes kombót. Farsáli gold elixirrel tökéletes ez az alapozó (nekem). Nem lesz csíkos, gondolom mivel olajos réteg van alatta talán lassítja a száradását és el tudom dolgozni. Így már a száraz részeket se emeli ki, és mivel nagyon vékony rétegben rakom fel, szerintem nem is feltűnő az arcomon, csak az látszik hogy szép matt. Igen, matt marad annak ellenére hogy tömény olaj van alatta. Ahogy korábban is írtam könnyű viselet, csak amíg nem találtam meg ezt a megoldást addig nekem feltűnő volt az arcomon de így szuper! :) Egész este bírja, nem fényesedik át. (Én amúgy feladtam az ecsetezést, kézzel kenem/ütögetem el az arcomon)

UPDATE:
Le kell pontozzam. Vettem egy bourjois CC krémet és ezerszer előbb nyúlok ahhoz mint a smashbox alapoózért. Lehet az én száraz bőrömmel nem működik, ahogy írtam is gyorsan kell vele dolgozni különben csúnya. De akárhogy csinálom nekem látszik az arcomon hogy rajta van, de azt hittem ez normális. Na most a cc krém amit használok az tized ennyire feltűnő és nem arra gondolok hogy mennyire maszkosít vagy sem (más kérdés hogy az meg nem ilyen tartós). Szóval smahxbox: tartósnak tartós, könnyűnek relatív könnyű, de valahogy a végeredmény az arcomon mégsem az amit én szeretnék. Keresem tovább az igazit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

UPDATE2:

UPDATE:

kicsisarga9

2018. június 30.

Hidratalo, szep az osszkep, kozepes fedes

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

Hidratalo, szep az osszkep, kozepes fedes

ortyika10

2018. március 16.

Azt tapasztaltam, hogy nagyban függ attól, hogy hogyan visszük fel és mennyit. Könnyen lehet nagyon szép, de csúnyácska eredményt is elérni, én a nyxes blenderemmel jól el tudom dolgozni, de viszonylag gyorsan kell, mert hamar szárad. A legvilágosabb árnyalat van meg, bár kicsit talán elüt, mert a Douglasbeli fényviszonyok szerintem nem teszik lehetővé a tökéletes színválasztást, ráadásul nagyon világos árnyaltokból nincs is sok :( Amúgy tényleg nem ül bele a ráncokba, mert kb. rászárad a bőrre, de nem szárítja mégsem, talán a nagyon száraz részeket azért picit kiemeli, de nem vészes. Ilyen téren sokkal jobban viselkedik, mint az előtte használt MAC-es studio sculpt alapozóm, mert az konkrétan szétszárította a bőrőm (pedig elv. száraz bőrre való) Annyi, hogy a lemosását szerintem valami olajos lemosóval érdemes elvégezni, mert elég makacs. Én egy rétegben szoktam alkalmazni, az arcom középső részére teszek még egy réteget, hogy a pirosságot elfedje, de szerintem jól rétegezhető. Hátránya, hogy drága, de szerintem egy jó alapozóra megéri beruházni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.