KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Smashbox

Ár:   11 400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xixi, Módosítva: 2017. március 29.

Ár:   11 400 Ft
Lelőhely:   Douglas, online

Akár 15 órán át tartó hibátlan bőrt nyújt. Az olajmentes, hidratáló formula eltakarja a bőrhibákat és természetes hatást nyújt. A fedése a középestől teljesig változtatható. Az izzadság- és nedvességálló formula megtartja a bőr hidratáltságát és egészséges fényét.

25%-al javuvítja a bőr hidratáltságát nyolc hét alatt.

Ár: 8000 Ft , Eladó: Benny
Állapot: 2-szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: --
Smashbox Lashes Without Limits! Szett
Ár: 5000 Ft , ajánlott postával együtt , Eladó: horgi
Állapot: új, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: Személyes átvétel, postán maradó, előre utalás

kami_ll

2018. szeptember 30.

UPDATE:

Le kell pontozzam. Vettem egy bourjois CC krémet és ezerszer előbb nyúlok ahhoz mint a smashbox alapoózért. Lehet az én száraz bőrömmel nem működik, ahogy írtam is gyorsan kell vele dolgozni különben csúnya. De akárhogy csinálom nekem látszik az arcomon hogy rajta van, de azt hittem ez normális. Na most a cc krém amit használok az tized ennyire feltűnő és nem arra gondolok hogy mennyire maszkosít vagy sem (más kérdés hogy az meg nem ilyen tartós). Szóval smahxbox: tartósnak tartós, könnyűnek relatív könnyű, de valahogy a végeredmény az arcomon mégsem az amit én szeretnék. Keresem tovább az igazit.

Nagyon rigolyás vagyok alapozó téren. Egyrészről elég nehezesen viselek bármiféle plusz réteget az arcomon. Kifejezetten érzem, hogy valami fullasztja nehezíti a böröm és egyszerűen zavar. Másrészről, ha el is bírom viselni, akkor meg az fusztrál hogy a kis pihe szőrszálakon látszik hogy rajta van, vagy a pórusokon is picit furcsa....aki tudja mire gondolok érti.
Nos, az első problmámat nagyjából megoldotta, nem különösebben zavar az arcomon, eddigi alapozóimhoz képest könnyű viselet. Fedésére sincs panaszom de nekem nem is problémás a bőröm egyáltalán, csak szebb összképet szeretnék amikor felrakom. Tartósnak rendkívül tartós, lemosóval is elég nehezen szedem le, két fázisún kívül mással el se tudom képzelni a lemosását. Eldolgozni gyorsan kell, először egy rétegben mindenhol, aztán ahol több kell rétegezni, különben csúnya lesz.

kami_ll
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

UPDATE:

kicsisarga9

Korcsoport: < 18
2018. június 30.

Hidratalo, szep az osszkep, kozepes fedes

kicsisarga9
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 30.

Hidratalo, szep az osszkep, kozepes fedes

ortyika10

2018. március 16.

Azt tapasztaltam, hogy nagyban függ attól, hogy hogyan visszük fel és mennyit. Könnyen lehet nagyon szép, de csúnyácska eredményt is elérni, én a nyxes blenderemmel jól el tudom dolgozni, de viszonylag gyorsan kell, mert hamar szárad. A legvilágosabb árnyalat van meg, bár kicsit talán elüt, mert a Douglasbeli fényviszonyok szerintem nem teszik lehetővé a tökéletes színválasztást, ráadásul nagyon világos árnyaltokból nincs is sok :( Amúgy tényleg nem ül bele a ráncokba, mert kb. rászárad a bőrre, de nem szárítja mégsem, talán a nagyon száraz részeket azért picit kiemeli, de nem vészes. Ilyen téren sokkal jobban viselkedik, mint az előtte használt MAC-es studio sculpt alapozóm, mert az konkrétan szétszárította a bőrőm (pedig elv. száraz bőrre való) Annyi, hogy a lemosását szerintem valami olajos lemosóval érdemes elvégezni, mert elég makacs. Én egy rétegben szoktam alkalmazni, az arcom középső részére teszek még egy réteget, hogy a pirosságot elfedje, de szerintem jól rétegezhető. Hátránya, hogy drága, de szerintem egy jó alapozóra megéri beruházni.

ortyika10
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.

kkinga07

2018. március 1.

Nagy alapozó tesztelésben vagyok, keresem az igazit a Colorstay helyett, ugyanis mióta megváltoztatták a formuláját, nem az igazi. Az EL DW nekem sok volt, túladtam rajta. Ez egy könnyű alapozó, nagyon jó érzés eloszlatni, meg hordani is. A fedése egy rétegben gyenge/közepes, semmiképp sem bőrhibák elfedésére alkalmas. Nem igazán ül meg a pórusokban, de közelről azért látszik, hogy ott van. A finise meg....hát az nagyon érdekes. Visszafogja az átzsírosodást (jaj de hülye szó), ellenben ad egy erős fényt az arcnak, az a "dewy", "glowy" dolog, szóval az én kombinált bőrömön, a homlokomon különösen fénylett. De nem olajosan, hanem szárazon fénylett. Nem is tapasztaltam még ilyet. Igazából olyan egészséges bőrképet ad szerintem, végülis szép. Aki a matt hatást keresi, itt nem találja meg. Még nem döntöttem el, hogy szeretem-e ezt a fényes összképet, bár tény, hogy stúdió fényekhez alkották meg ezt az alapozót, fotón szuperül mutat. Próbáltam lepúderezve is, úgy kissé maszkos lett, és úgy is átütött rajta a fény. Az alapozó jó minőségű, de nem biztos, hogy szerelem lesz. Majd még jövök update-tel.

update: nem szerettem a napközbeni átalakulását, a tág pórusokat nagyon kiemelte. Nem ült bele, hanem valahogy felnagyította. Szárazbőrűeknek jó lehet.

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

lcmllxm

Korcsoport: < 18
2017. november 3.

Nagyon jó alapozó:) erős a fedése, és amikor rajtam van olyan érzés mintha nem is lenne rajtam alapozó. Kicsit drága, de szerintem megéri. Sokféle színek közül lehet válogatni, én a 2.3-ast használom

lcmllxm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 3.

egynevetsefogadel

2017. október 17.

Nekem megváltás ez az alapozó! A drogériák szinte teljes szortimentjét hátam mögött hagyva végre megtaláltam Őt. Pár nap híján 2 hónapja használom és még mindig van benne,úgyhogy számomra az ára sem olyan borsos.Főleg hogy más alapozók,amiket próbáltam egy hónap alatt ki is ürültek! Fedése erős,tartós,matt és a legjobb hogy a száraz részeket sem emeli ki!Reggel kenem fel 7 óra körül,és este 8-9 fele mosom le,még mindig vállalható állapotban van annak ellenére hogy persze kopik egy kicsit nap közben.Biztos hogy újra veszem :)

egynevetsefogadel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Olympia

2017. szeptember 30.

A legvilágosabb 1.1-es árnyalatot rendeltem meg netről. Egy hete tesztelem.
Előnyök:
- Folyékony állagú, könnyű eldolgozni
- Vékony rétegben használom, így nem maszkszerű a végeredmény
- Volt rajtam 12 órát is és igaz kopik ennyi idő alatt (archoz nyúlkálás, zsepi hatására), de se nem fényesedik át, se nem ül bele a ráncokba.
- Nem emeli ki a száraz részeket sem
Hátrány:
- A színe kissé sötét nekem, de azért még vállalható. Jó lenne, ha a világosabb árnyalatokat is forgalmaznák az országban.
- Erősebb fedésre számítottam. Általában 1.5 pumpálásnyit használok a kívánt eredmény eléréséhez. Így hamar a végére fogok érni.
- A végeredmény lehetne szaténos, nekem túl matt. Bár valaki pont ezért szereti.
- Az ára horror.

Összességében 4 pont. Nem biztos, hogy újra veszem.

Olympia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

A legvilágosabb 1.1-es árnyalatot rendeltem meg netről. Egy hete tesztelem.
Előnyök:
- Folyékony állagú, könnyű eldolgozni
- Vékony rétegben használom, így nem maszkszerű a végeredmény
- Nem emeli ki a száraz részeket sem
Hátrány:
- Az ára horror.

Összességében 4 pont. Nem biztos, hogy újra veszem.

stiles

2017. szeptember 26.

Az ELDW-t szerettem volna esetleg egy könnyebb alapozóra cserélni (imádom, de nagyon lehet vele érezni, hogy alapozó van rajtam). Vékony réteggel nekem túl enyhe a fedése, vastagabban feltéve pedig nem olyan szép, mint a DW, szóval nem jött be túlságosan. Viszont nagy a színválaszték, szép, pumpás(!!) üvege van, sokáig fent marad a bőrön, nem mozdul el. Tökéletesen beleillik az Estée Lauder Double Wear - MAC Pro Longwear családba, a MAC-nél talán egy kicsivel jobb, de a DW-nek a nyomába sem ér.

stiles
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Timcsi23

2017. szeptember 13.

Egy kezemen nem tudnám megszámolni, hányféle alapozót próbáltam. A legfőbb problémám az volt, hogy nem találtam olyan színt, ami tökéletesen illeszkedett volna az arcszínemhez. Viszont ez.. valami fenomenális! Rengeteg szín, mindenki megtalálhatja a saját árnyalatát. Közepes de akár erős fedésre is képes, ami a legfontosabb, nem maszkszerű! A fizikai munkát (izzadást) is jól viseli, nem mászik le az arcomról. Nincs ragacsos érzetem, könnyű viselet. Nagyon elégedett vagyok vele, primerrel, primer nélkül egyaránt. Biztosan újra fogom venni, eddigi legjobb alapozóm! :) 5* -ot neki!

Timcsi23
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

raczjulia

2017. szeptember 9.

Rengeteg alapozót próbáltam már, de eddig ez az alapozó vált be számomra a legjobban. Egész évben szenvedni szoktam azzal, hogy orrfújáskor a zsepin marad az alapozó, de erről nem mondható el ez. Kibírja az egész napot, nem zsírosodik át a bőröm, nem kopik le az arcomról, szépen el lehet dolgozni, nem foltosodik. Színekben nagyon gazdag, mindenki megtalálja a tökéletes árnyalatot. Amit én választottam az remekül illeszkedik a bőröm színéhez (2.2) szinte már észrevehetetlen a különbség. Természetes hatást nyújt a bőrön, sem nem túl matt, se nem csillog, nem sárgul be. Biztos vagyok benne, hogy újra fogom majd venni!

raczjulia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.