Smashbox

Ár:   11 400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xixi, Módosítva: 2017. március 29.

Ár:   11 400 Ft

Akár 15 órán át tartó hibátlan bőrt nyújt. Az olajmentes, hidratáló formula eltakarja a bőrhibákat és természetes hatást nyújt. A fedése a középestől teljesig változtatható. Az izzadság- és nedvességálló formula megtartja a bőr hidratáltságát és egészséges fényét.

25%-al javuvítja a bőr hidratáltságát nyolc hét alatt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Maszkos
Nehezen eldolgozható ecsettel és szivaccsal is
Kiemeli a pórusokat
És ennyi pénzért az ember nem ezt várja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

Szörnyű...
Maszkos
Nehezen eldolgozható ecsettel és szivaccsal is
Kiemeli a pórusokat
És ennyi pénzért az ember nem ezt várja

Dudoka77

2021. március 22.

A 2.1 Warm Peach árnyalatot vettem meg. Nem túlzok, egy az egyben olyan, mint az Essence Hello Good Stuff Tinted Beauty Cream 10 Light árnyalata, csak majdnem tízszeres áron. Az arcomra kenve semmilyen különbséget nem fedezek fel a két termék között, az árnyalat, tartósság és bőrőn való megjelenés csaknem ugyanolyan. El lehet épp használni, de hogy nem éri meg az árát, annyi bizonyos. Egy felső kategóriás alapozótól nem egy drogériás termék tudását várom, márpedig az én arcomon nem alakított többet. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 22.

Timi8

2021. február 17.

Tökéletes alapozò!
Nagyon megszerettem. Tény, h.gyorsan kell vele dolgozni, tehát pici rutint, kézügyességet megkìván a használata, de nedves beuty blenderrel egyszerűen nekem kifogástalan a végeredmény. Nem ül bele a ráncocskákba, nem emeli ki a száraz foltokat, szépen épìthető, maszk hatás nélkül. Ha eltaláljuk az árnyalatot, szuper bőrképet ad! Vetekszik a Double Wear-rel.
(Nem rossz ötlet 1 csepp vmi jò kis szérummal kikeverve használni, ùgy biztosan lassabban szárad, picit lehet vele tovább pepecselni aki szeretne.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 17.

Tökéletes alapozò!

zs001

2020. november 19.

Én csak alkalmakkor használok alapozót. Olyat kerestem, ami nem látszik, csak szebbé varázsolja a bőrömet. Ez a termék maximálisan nyújtja ezt. Az egyik legvilágosabb árnyalat van meg, a porcelain, teljesen egybeolvad a bőröm színével, tökéletes. Nincs maszkhatás, nem fénylik, de nem is matt, egészséges bőrfényt ad. Illata szerencsére nincs. Könnyen eldolgozható, én kézzel viszem fel, pillanatok alatt fel lehet tenni. Egy pici nyomás elég nekem, így nekem ez a kiszerelés nagyon-nagyon sokáig elég lesz. Ajánlom kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 19.

Boriskajuliska

2019. december 2.

Már régóta kacérkodtam ezzel az alapozóval de mivel elég jól bevált alapozóim vannak itthon sajnáltam kiadni rá a pénzt, viszont most egy picit kedvezőbb áron szembe jött és elcsábultam. Állagát tekintve nem túl sűrű és kb. 3 pumpálásnyi elegendő az egész arcomra. A tarte nagy fejű alapozó ecsettel vittem fel (nevetségesen gyorsan, szinte vakon:), és saját poruseltüntető oli-free primerével használtam, közepes fedést és nagyon szép bőrképet kaptam. Tartósságát, mattító tulajdonságát tekintve kiemelkedő, hozzáteszem én minden alapozót fixálok és nem nyúlkálok az arcomhoz. Az EL DW a nyomába sem ér (mondjuk nekem soha nem volt az igazi) a Revlon colorstayhez tudnám hasonlítan de ez talán picit mattabb finisű. A 2.22-es színt választottam ami a kopóban lévő barnaságomhoz szépen passzol de nyárra a 2.3 vagy a 2.35 lesz az igazi. 40 árnyalat létezik itthon nem tudom hányat forgalmaznak de nem rossz a felhozat. Zsíros bőrre nagyon ajánlom de mivel hidratáló, száraz bőrre is megérhet egy próbát. Ha valaki nem rajong a matt bőrképért felejtse el, én biztosan veszek más színt is.

U.I.: Megvettem a 2.0 színt is és keverem 2.22-es színnel most, hogy kifakultam 2/3-ad 1/3-ad arányban. Lehet, hogy ha már nagyon tél lesz 2.0 csak magába is fogom használni de szépen passzol így is. Lelkesedésem töretlen hosszú napokon szépen tart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 2.

hheni

2019. november 19.

Építhető fedésű alapozó, szerettem ezt használni de mikor elfogyott nem vettem újra, aminek az ára az oka és az, hogy gyorsan fogy...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Evelin123

2019. augusztus 21.

Nagyon jó kis alapozó. Kezdeném azzal,hogy Hófehérkeként igazán nehéz színt találni. De ez valami csodálatos, maga a tökély. Szerintem mindenki meg tudja találni a megfelelő árnyalatot. Könnyű felvinni d enem egy folyékony alapozó,mint a DW ( amit sajnos nem tudok használni, mert a legvilágosabb is túl sötét).Kicsit talán ragadós érzete van eleinte de utána jó. Fedése közepestől a magasit építhető, szép a finish,nem emeli ki a száraz részeket. Egyedül az orromon kopik, de még nem találkoztam alapozóval,ami nekem nem kopik + nyáron kezdtem használni. De nem vészes, ahogy kopik egyszer még egy nap esőt is gyönyörűen kibírt az arcomon es a nagyobb fizikai aktivitást is. 40+os melegben átfényesedik púderrel de emiatt azért nem haragudok rá nagyon. Rövidebb utakra nem ezt használom de minden napra igen. El sem tudom nélküle képzelni szinte az életem, mióta megvettem. Fényévekkel jobb,mint a MAC nekem. Ami miatt megéri: Nagyon kevés id elég belőle és gyönyörűen terül, összehasonlítva drogériás társakkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

zsofula

2019. július 12.

Végre sikerült rájönnöm, hogy működik a legjobban.
Primerként is jó fényvédőre Fix+ fújok, majd a nedves bőrön nagyon vékony rétegben KAP szivaccsal oszlatom el, így lesz a leginkább egyenletes és természetes.
Ha nem így csinálom, nem lesz egyenletes, hanem foltos és beleszikkad minden pici ráncba.
Muszáj fixálni, mert különben száradás után is beleragad a bronzosító, pirosító.
A 0.2 színt vettem a Douglasban segítséggel, a nyárt kivéve tökéletes a szín. Se nem sárga, se nem rózsaszín, hanem barackos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Végre sikerült rájönnöm, hogy működik a legjobban.

dilly

2019. június 16.

Kíváncsi voltam a márkára már régóta, csak valahogy mindig másra esett a választásom, viszont nemrég sikerült beszerezni ezt az alapozót. Összességében egy átlagos alapozóról van szó, egyáltalán nem érzi az ember hogy prémium minőségű(és árú) alapozóval dolgozik. Ami pozitív az az összetétele, nekem érzékeny bőröm van és nem ütötte ki, külön plusz pont a hialuronsavért az összetevők között. Az az állítás hogy izzadtság-álló nálam nem tartotta magát, a számomra szokásos helyeken(halánték, felső ajak és orr két oldalán) átizzadtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Blabla2

2019. május 17.

Nagy remenyek fűztek hozzá de tényleg nem tud többet bármelyik alapozónál 2 óra után már fényes az arcom annál tovább meg kényelmetlen érzés és kiemeli a porusokat is. Ezért az eredményért nagyon drága. Nem veszem többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.