Soap & Glory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2013. november 29.

Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Samponok

Málnaecettel, panthenollal, glicerinnel és phytantriollal a fényes, sima, és erős hajért.

creammaniac

2017. július 12.

Számomra abszolút hozta az elvártakat, látatlanban rendeltem a Boots oldaláról. Az illata finom gyümis, az állaga géles, átlátszó, pont, amilyet szeretek. Ugyanúgy három naponta kell vele hajat mosnom, mint minden más samponnal, viszont ha épp nem használok balzsamot, nem gond, mert ki tudom fésülni a hajam, ez nem mindegyik samponnal van így. Összességében én nagyon szeretem, mivel kismillió flakon samponom van a fürdőszobában (szeretek kísérletezni), így egyelőre nem hiszem, hogy újraveszem, de mindenképpen ott van a leg-ek között!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Natalka

2013. november 29.

Miniszettet kaptam tavaly karácsonyra a húgomtól, balzsammal együtt, egyből levett a lábamról ez a retro-rózsaszín csomagolás.
Sajnos a termék már kevésbé. Nagyon gyorsan újrazsírosodott a hajam, a fénylő hatásról nem tudok beszámolni, mert nekem mindig olyan (kevés, vékonyszálú, barna a hajam, ha sima babaszappannal mosnám, akkor is fényes lenne). Az illata nagyon érdekes, rágógumiszerű, vagy nem is tudom, tényleg emlékeztet valamire, de nem tudtam rájönni :) mindennapos használatra egyébként remek lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Phytantriol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Lauric Acid ti I eu 4 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Phytantriol h I al 2 2

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.

Színezék. Lilás piros.