Soap & Glory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ruszi, Módosítva: 2012. március 13.

Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Testápolók

Shea vajjal és aloe verával.

Kiszerelés: 300 ml

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Lorna

2018. október 12.

Illatmentes testápoló párti vagyok. A legtöbb testápoló illatát el se tudom viselni- erős, műillat, egész nap érezni, alig várom, hogy megfürödhessek. De amikor Angliában voltam beszabadultam egy Bootsba, és - talán itt tényleg idevaló a zsákmány kifejezés - becserkésztem, azokat a termékeket amikről már hallottam, de itthon nehéz beszerezni. Gondoltam ez illatos, de adok neki egy esélyt. Amikor beleszagoltam nagyon erősnek,és műnek éreztem, de felkenve kellemes, tartós, de nem idegesítő egész finom. Hidratál, gyorsan beszívódik. Mintha tudna egyszerre könnyed, és testes lenni. Ha lehetne itthon kapni újra is venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

toth900118

2018. augusztus 21.

Ajándékba kaptam tusfürdővel együtt. Erős, parfümös illata van, számomra kicsit mű. Érzékeny bőröm van, kevés terméket tolerál. Sajnos, ez a testvaj sem fog a kedvencek közé tartozni. Nem szerette a bőröm és ahogy nézem az összetevőket, ezen nem is csodálkozom. Maradok a natúr kakaóvajnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Katka0716

2018. január 12.

Nagyon szeretem, az illata finom és tartós :) valamint nem utolsó sorban, kellemes az állaga és jól hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

creammaniac

2017. április 29.

Szuper testvaj, jól hidratál, egészen gyorsan beszívódik, az illata isteni, melyet esti használatot követően más másnap is érezni lehet. Volt, hogy reggel használtam és még este is éreztem a bőrömön, ilyen testápolóval még nem volt dolgom. Imádom és fáj a szívem, hogy itthon nem lehet beszerezni. :( :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

ayse

2016. április 7.

Imadom..az osszes testvajukat...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 7.

Imadom..az osszes testvajukat...

dkapas

2015. október 29.

Nagyon meg vagyok elégedve a Soap&Glory termékekkel. A Righteous Butter-nek isteni és tartós az illata. A csomagolása cuki, az állaga kellőképpen sűrű, szuperul hidratál. Remek termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

szepjulia

2014. szeptember 18.

Számomra ez az igazi testvaj, nagyon szeretem az állagát, könnyű elkenni, gyorsan felszívódik és hidratál is. Az illata már csak hab a tortán, mennyei és hosszú órákkal a felvitel után is érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

krisztina.nagy

2014. március 10.

Nagyon szeretem én is....az illatától totál kész vagyok... :) Tud valaki segíteni, hogy hol lehet hozzá jutni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 10.

zsuzsika

2014. március 4.

csillagos ötös, nagyon-nagyon szeretem :) jól hidratál, szuper az illata, wow!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 4.

csillagos ötös, nagyon-nagyon szeretem :) jól hidratál, szuper az illata, wow!

onecrimsonnight

2013. december 21.

Nem csodálkozom, hogy a britek kedvenc testápolója lett, mert tényleg nagyon jó kis testvaj ez.
Egy karácsonyi Soap&Glory csomagot tudhatok magaménak, amiben ez a testvaj is ott lapult mini kiszerelésben. Elsősorban a nagy nesszeszer és a hajpánt miatt vásároltam, valamiért nem sokat vártam a termékektől, olyan gagyinak tűnt, hogy mindegyik ilyen Barbie rózsaszín csomagolásban tündököl.
De kellemesen csalódtam, mert bizony minőségi termékeket rejtettek a tubusok és erre a testvajra ez különösen igaz. Nagyon gazdag krém, kiválóan hidratál, nagyon hamar beszívódik és egyáltalán nem hagy ragacsos érzést.
És az illata...na az amiért teljesen odavagyok, olyan tisztaság és üdeség illata van, valamiért a gyerekkoromra és jó élményekre emlékeztet. Ráadásul ha este használom, másnap reggel is érzem ezt az illatot. Ha elfogy a kicsi kiszerelés, tervezem a nagyobb változatot beszerezni, mert egyszerűen kell, hogy a nap végén megkaphassam ezt a kis felüdülést a rózsaszín tégelyből :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.