Solanie

Ár:   4499Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 4 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Gyöngyi90, Módosítva: 2015. március 9.

Ár:   4499Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Alveolashop.com, 4 499 Ft

Összetételénél fogva tökéletesen fertőtleníti, nyugtatja a bőrt, normalizálja a faggyúképződést. Gátolja az aknét okozó baktériumok életműködését, a bőr felülfertőzését. Tökéletesen puhává, simává teszi a bőrt. Segítségével könnyebbé tehetjük a sminkelés folyamatát. Többszörös felvitelével, tökéletes fedőképessége által eltünteti a gyulladás látható jeleit és a kezelt felület kozmetikai hibáit. Rendszeres használatával a bőr "egyre jobban érzi magát"

Ár: 4 499 Ft , Eladó: Alveolashop.com

hdora84

2021. március 20.

Nehéz szépen felvinni, túl folyós. Viszont gyorsan szárad és tényleg fertőtlenít, leszárítja a pattanásokat. Az illatát is szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 20.

vinceorsi

2020. február 18.

Kozmetikus vagyok, megvettem, de hiába. Túl híg, építve sem fed jól, és sokaknak túl sötét. Saját magamon sem tudom használni, egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

encsi17

2016. február 4.

Nagyon jó kis korrektor. Egyetlen baja, hogy az én bőrömre kissé sötét. Jó lenne, ha lehetne kapni különböző árnyalatban, de egyébként hasznos kis termék. Gyulladt pattanásra kenve, kissé eldolgozva és utána szépen lealapozva használom, így a nap végére a pattanás teljesen leszárad. Ezzel a módszerrel nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.