Solanie

Ár:   4799Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 4 799 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2013. július 11.

Ár:   4799Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Alveolashop.com, 4 799 Ft

A liposzómába zárt A- ,E- ,F vitamin és ligetszépe olaj mélyrétegi felszívódásával biztosítja a bőr tartós vitamin ellátását. A biotin bőrsimító, a pentavitin és NMF-komplex gondoskodnak a bőr megfelelő hidratálásáról. Miután a liposzómákat az olajok károsítják, ne keverjük a krémet más készítménnyel. Kezelésnél először a krémet masszírozzuk a bőrbe, majd a teljes felszívódás után, pár perc elteltével alkalmazzuk a masszázstejet, vagy a masszázskrémet.
Alkalmazása:
1. Gyorsan felszívódó, magas hidratáltságot biztosító krém, így bátran ajánlhatjuk otthoni bőrápoláshoz vendégeinknek.
2. Masszírozásnál masszázstejjel, illetve masszázskrémmel kombinálva is dolgozhatunk ve

Ár: 4 799 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Qwerty1234

2019. május 27.

Kozmetikus ismerősöm rendelt nekem. Az extra száraz bőröm helyre tette! Eleinte csak ezt a terméket használtam. Aztán elkezdtem kombinálni Solanie Hialuronsav Szérummal. Az arcom egyszerűen imádta. Most Glamour napok alkalmával vettem egy éjszakai krémet ugyanebbe a termékcsaládba. Így ezeket kombinálva használom mostmár.
De ez a termék egyszerűen fantasztikus. A fiókomban mindig van egy tartalék! Imádja az arcom. Nekem megér 5 csillagot! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

dzsudzsi

2017. április 11.

Édesanyám már több arckrémüket elégedetten használta kozmetikusa által, ezért nekem is rendelt kipróbálni. Reggel és este is használom, nagyon elégedett vagyok, mert a száraz arcbőröm gyorsan beszívja, tudok rá alapozni is, de nem kell külön éjszakai krém se, jól hidratál. Szeretném kipróbálni a többi száraz bőrre való krémüket is, mert azokról is jót hallottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Marcsi0109

2017. március 23.

Száraz vízhiányos bőrömre kerestem hidratálót, mikor ezt a terméket ajánlotta a kozmetikusom. Nagyon finom az illata, de nem jósoltam neki nagy sikert és tévedtem. A krém nagyon jó állagú, hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzést és mégis hidratált a bőröm, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

szianna

2017. január 14.

A télen extaszáraz és vízhiányos bőrömet újra élettel telivé és puhává tette, de kombinált/zsírosabb bőrre sok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

PinkPearl

2016. április 26.

Most így utólag az összetevőket nézve, nem is értem hogy hogyan, de nagyon szerettem ezt is. Nem volt a kozmetikusnál a rozáceás bőrre való, így ezt is kipróbáltam. Nagyon jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

Makk Zsuzsó

2015. június 10.

Mintát próbáltam, de nem lettem a rabja. Csak éjszakára tudtam használni, mert elég sokáig csillogott a zsírtól a képem. A hatása semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.

ronicic

2015. február 18.

Nagyon jónak tartom ár-érték arányban. A kozmetikusom ajánlására vettem, teljesen jól működő nappali krém, szépen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

fruzsi94

2014. június 4.

Imádom, minden nap este használom, különböző olajokkal keverve.
Nappalra is próbáltam, nekem úgy annyira nem vált be, mert nem elég gyorsan szívódott be, de estére tökéletes. Könnyű, krémes, hidratáló csoda az arcomra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

Imádom, minden nap este használom, különböző olajokkal keverve.

kindernay

2014. március 7.

Kombinált bőrre használom, nekem bevàlt de csak este max heti 1-2x kenem be, mert zsírosít és pattanást okoz. Kézre és lábra is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

Rebeka99

2013. szeptember 9.

Alig egy hete használom, a hidratálása jó, viszont ezt a visszazsírosodó érzés nekem is meg van. Azért el kell áruljam, hogy én közben egy más kezelést is csinálok, úgyhogy miután az meg van, úgy rá 5-10 percre szoktam feltenni ezt a krémet. De alapból még így is, jó szerintem.

Update: A nyári kánikula alatt nem használtam ezt a krémet, mert nagyon zsíros lett tőle a bőröm és pattanásos, tehát sok volt neki. Most 1-2 hete álltam rá vissza, de nem az igazi. A zsíros érzése megmaradt, így smink alá nem ajánlott, a hidratálása sem hűha számomra. Viszont pakolásként vastagabb rétegben még úgy ahogy el lehet használni, aztán 10 perc után a felesleget letörölni vagy lemosni. Egyszóval, nem veszem újra az tuti, és a 4-ből már csak 2 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, BHT, Tocopheryl Acetate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Saccharide Isomerate, Fructose, Urea, Inositol, Lactic Acid, Sodium Lactate, Sodium PCA
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Biotin, Panthenol, Niacinamide

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.

Nem szabványos INCI-név, hanem egy négyféle parabénből álló tartósítókeveréket jelöl. Methylparaben, ethylparaben, propylparaben és butylparaben keveréke. Lásd parabének.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.