Solanie

Ár:   1999Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 1 999 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Syd, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Ár:   1999Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Alveolashop.com, 1 999 Ft

Kémiai (gyümölcssavak) és mechanikai peelinget egyesítő krémradír

Bőrsimító hatását növeli a pórusok mélyén tisztító különleges felületaktív anyag, a lipoaminosav. Használatával bársonyossá, hidratálttá válik az elhalt hámsejtektől megtisztított bőr, valamint tökéletesen előkészül a további hatóanyag felvételre. Az aloe, ginkgo, allantoin és pantenol nyugtató, regeneráló hatása kivédi az esetleges irritációt. A benne lévő szőlőmagolaj táplál és megakadályozza a bőr túlzott zsírvesztését. Válogatott hatóanyagai és az igen finom, 50 mikron nagyságú poliamid szemcséi alkalmassá teszik a radírt valamennyi bőrtípus kezelésére.

Ár: 1 999 Ft , Eladó: Alveolashop.com

bettiiiiii

2020. július 15.

Nagyon szuper önmagában is de a legjobb hatást arc radírozó géppel tudom elérni. Nem karcol, és nem irritálja a bőröm sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 15.

Trixi88

2020. április 15.

Nagyon sok Solanie terméketből bevásároltam az utóbbi egy évben, szóval ami fent van km-en azokat igyekszem véleményezni. A mangós radírt ajánlom, ezt nem! Tényleg olyan homokos, nagyon könnyű sérülést okozni vele, akkor is, ha ez szemmel nem látható. Illetve hagy egy furi réteget lemosás után a bőrömön. Lehet csak nekem, de nem tetszik. Visszatértem a hámlasztókra, ezt a terméket már el sem használtam. És nem is venném meg még egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

HDorina

2019. november 25.

A másodéves vizsgámon Solanie-t használtam. Utána otthon ezzel ápoltam a bőrömet. Nagyon finom, könnyed radír. Érzékeny bőrre is kiváló. Én napi használatra is ajánlanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 25.

nyuszi.pok

2019. október 15.

Legjobb, tökéletes. A mechanikai és a kémiai peeling részét is kihasználom! Évek óta heti egyszer radírozok vele. Már azl negyedik tubussal veszem! Nem vagyok hajlandó róla lemondani ❤️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

niki123

2019. július 23.

Nekem nem nagyon jött be. Eleve nem is ezt akartam, hanem a mangós radírt, amiben finom gömbök vannak és nagyon kíméletes, de azt a kozmetikus nem akart adni az AHA miatt, így ajánlotta ezt, mert szerinte ez ugyanolyan jó vagy még jobb... Hát nem. Ezzel a radírral nagyon könnyű mikrosérüléseket okozni a bőrön, mivel homokos, karcolós és egyáltalán nem kíméletes. A másik az, hogy miután az ember lemossa, hagy egy műszőllő illatú réteget a bőrön, ami lehet valakinek tetszik, de nekem nagyon nem. A harmadik pedig az ára. Én 30 ml-nyi termékért fizettem 3000 vagy 3500 forintot... Ez maximum 6 használat. A mangós radír 150 ml pedig 5000 körül van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

Beus1995

2019. március 23.

Jó kis arcradír, nagyon szeretem. Az arcom a használata után puha és mintha szellőzne! Nem kell belőle sok, így sokáig elég. A kabin kiszerelés nekem már nagyon régóta megvan heti egy használat mellett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Lily13

2019. március 20.

Az illata és az állaga nekem bejön. Pont úgy radíroz ahogy kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Az illata és az állaga nekem bejön. Pont úgy radíroz ahogy kell.

angelavaradi

2018. október 27.

Legjobb arcradír,csak ezt használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Legjobb arcradír,csak ezt használom!

egyedorsolya96

2018. január 16.

Nekem nem vált be. Zsíros marad a bőr utána, mintha eltömítené a pórusokat. Kevés, kicsi szemcse van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

Debreczeni

2017. december 27.

Nagyon szeretem az illatát, az arcom puha a használata után. A legkisebb kiszerelés is, sokáig elég heti 1-2x használat mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Panthenol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Laureth-3, Stearic Acid, PEG-40 Stearate, Xanthan Gum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Sodium Cocoyl Glutamate, Triethanolamine, PEG-40 Stearate, Xanthan Gum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Isoeugenol, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal
Parabének: M-E-P-B Paraben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, M-E-P-B Paraben, Imidazolidinyl Urea

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Nem szabványos INCI-név, hanem egy négyféle parabénből álló tartósítókeveréket jelöl. Methylparaben, ethylparaben, propylparaben és butylparaben keveréke. Lásd parabének.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.