Soliteint

Ár:   750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Titia, Módosítva: 2017. november 7.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az A, E, F és B5 vitamint különleges eljárással liposzómába zártuk, mely liposzómák szerkezetük révén behatolnak a bőr legmélyebb rétegeibe és a sérült részekhez szállítják, majd ott bocsátják ki a hatóanyagokat. Ezt a hatást tovább erősíti az aloé gyógyhatású kivonata és a korszerű fényszűrő adalék, mely csökkenti a káros UV sugarak bőröregítő hatását. Az eredmény néhány heti használat után az arcbőr láthatóan megfiatalodik, a ráncok mélysége csökken.

LiiL

2016. október 11.

Nemrég vettem meg, úgyhogy még a kezdeti bizalmatlanság fázisában vagyok vele, de eddig nem okozott apró pattanásokat, ami már egy jó pont. Az én bőröm nagyon gyorsan beszívja, és viszonylag kevés is kell belőle mert elég sűrű. Az illata kellemes, és unblock az arcom is puhítja (ami nem árt, a lemosó után kiszáradt bőrömnek), de feszesítő hatást még nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Szappanoslány

2015. június 12.

Én már az új csomagolású és megváltozott összetételűt használom. Egy hónapja vettem akcióban pár száz forintért. Nagyon megszerettem, kellemes nekem picit citrusos illata van, hamar és könnyen beszívódik, pattanásokat nem okozott. Nappali és éjszakai krémnek is ezt használom. Mivel nagyon kevés is elég belőle , így sokáig elég lesz. Újravevős :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 12.

linda_lepres

2015. június 11.

Én is csak jót tudok róla mondani, nagyon megszerettem. Rossmannban lőttem pár száz forintért anno, viszont idén, amikor meg kerestem, nem találtam már ezt a fehér dobozos fajtát, csak valami megújult rózsaszín dobozos változatát, ami viszont összetevőiben igencsak eltér korábbi, itt a képen szereplő elődjétől. Hol lehet még az "eredetit" megtalálni? Valaki tudja? Segítsetek már plíz. Nekem az kellene, csak az..:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 11.

motorgirl

2015. június 4.

Nemrég vettem én is egyet kipróbálás végett , és szerintem jó kis arckrém, nem kell belőle sokat felvinni így sokáig kitart, hamar be is szívja a bőr, és még az illata is kellemes, nem túl erős, és hamar elillan :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 4.

Cintia12

2015. április 22.

Nagyon jó áron, nagyon jó krém. Könnyű állaga van, nagyon hamar beszívódik én smink alá szoktam használni. Frissebb, üdébb arcbőrt eredményez. Venni fogom máskor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

vaczkor

2015. április 21.

Könnyű krém, jól beszívja a bőröm, nem zsírosít. Pattanásokat nem okoz és a szememet nem csípi, ha belemegy. Arcra, nyakra és dekoltázsra is kenem, szeretem kicsit nedves bőrre felvinni, úgy vékonyabb a réteg és pillanatok alatt beszívódik. Ránctalanító hatását nem fedeztem még fel, kb. 2 hete használom, egyelőre a dekoltázson lévő pókhálókat sem tüntette el (gondolom, az lesz az első, mert azok a legszelídebb ráncaim). De hidratálónak tökéletes és nekem a napvédelem fontos szempont volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 21.

Goldapple

2015. április 12.

Nekem elősegítette a bőröm feszességét. Bőröm megtelt energiával, üdének és frissnek látszik. A használat eredményeként kisimultak a vonásaim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

Rure90

2015. március 5.

Nagyon tetszik ez a hidratáló krém. Nekem sajnos kombinált bőröm van, de napi használat mellett sem okozott semmi problémát. Nem hagy zsíros érzetet, nem növeli a pattanások/mitesszerek számát, a száraz részeket nem marja szét, és az illata számomra nyugtató, így lefekvés előtt telitalálat. Úgy tudom, hogy a márka megváltoztatja a nevét, de nem tűnik el ez a szuper krém, csak megváltozik a külseje:) Féláron jutottam hozzá, így még szívesebben használom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 5.

dylen6628

2015. január 14.

Könnyű állagú krém. Még az illatát is szeretem. Arctisztítás után ezzel hidratálom a bőröm. Már többször újravettem.

A fenti összetevőktől már eltér ami a dobozon látható és így kezdődik: Aqua, Paraffinum Liqiud...

Emiatt nem kap tőlem 5*-ot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 14.

Emiatt nem kap tőlem 5*-ot!

zimmbo

2015. január 14.

Engem akkor győzött teljesen, mikor Borbás Marcsi egyik adását az ezt a krémet is gyártó üzemben forgatta. A "gyártósor" felveszi a versenyt a legmodernebb steril orvosi laboratóriummal. Az adásban nem nevezték meg konkrétan, de elmondták, hogy sok "neves" márkának is gyártanak külföldre krémeket, amiket aztán ki-ki a saját márkajele alatt értékesít.
Én nem használom, mert én szeretem a zsíros krémeket, és ez nagyon könnyed, de anyukám csak ezt használja, mióta kapott tőlem egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 14.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Allantoin
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Propylene Glycol, Phospholipids, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.