Soliteint

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann, Tesco, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2018. július 31.

Lelőhely:   Rossmann, Tesco, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az érettebb bőr ápolására kifejlesztett nappali krém. A különleges, liposzómába zárt hatóanyag, a Milk Peptide Complex® serkenti a bőrben található kollagén rostok és a hialuronsav képződését, ezáltal késlelteti a bőr öregedését. A Centella Asiatica kivonat stimulálja a kollagén szintézist és a mikrocirkulációt, így elősegíti a bőr feszességét. Az értékes makadámia dió olaj, a korszerű vízmegkötő és regeneráló hatóanyagok elősegítik a bőr megújulását, és korrigálják a finom ráncokat. Az A, D és E- vitaminok hatására bőrünk megtelik energiával, üdének és frissnek látszik. A használat eredményeként kisimulnak a vonások. A termék nem tartalmaz mesterséges színezéket, ásványi olaj és parabén származékot.

Eryka

2019. szeptember 10.

nemrég vettem és meglepően kellemes tapasztalatom van. Nagyon nehezen találok megfelelő krémet, ami nem okoz diszkomfortérzetet és nem érzem túl zsírosnak, így nagyon sok-drága terméket kipróbáltam már. Ez a krém messze lekörözi az összes nagy márkát, nekem nagyon bevált. Nagyon kellemes, azonnal beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, kellemes ápolt és feszesítő érzés. Jók az összetevői is és ebből a szempontból is lekörözi majdnem az összes drága márkát, némelyikükben csak szlikon van és semmi más. Bár ebben is van kis mennyiségű szilikon, összességében nagyon jók az összetevői és ez érződik is. Újravevős, új kedvenc, bátran ajánlom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Alka

2019. április 1.

Egy tégellyel használtam el belőle. az illatát szeretem, kellően hidratál, viszont nagyon fénylik utána a bőröm. Zsíros érzetet hagy maga után és sajnos annak ellenére, hogy nem kenem a szem környékére, csípi a szememet. A ráncaimmal nem csinált semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

asztromélia

2019. március 18.

Update 2: csak nem lesz jo. Zavar hogy nem szivodik be es pici piros pottyok illetve pattanasok is megjelentek. Szerintem normal borre ez nem jo. Szaraz borre ajanlom, mert tenyleg feszesit.

Update: Meggyőzött, szemmel láthatóan feszesebb a bőröm. Az illatával már nincs problémám. Szemkörnyékre nem használom a lentebb írtak miatt. Illetve csak éjszakai krém lehet nálam, mert csillog és nem is szívódik be teljesen.
Egy szó mint száz, normál bőrre, éjszakára nekem ez egy remek feszesítő krém. 990 ft volt a Rossmannban. 😂

Ma használtam először, eddig utálom. Csillog az arcom rendesen (normal, kisse mitesszeres, erzekeny) tehat a nappali hasznalat ezzel kilove, csipi a szemem es picit az egesz arcom, es tul illatos is. Ha holnap reggel 18 evesnek nezek ki akkor ejszakara meghagyom, ha par nap alatt sem latok valtozast elkenem testapolonak. Meg jelentkezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Aanyta

2019. február 1.

Az éjszakai mellé gondoltam megveszem a nappali változatot. Nem csalódtam ebben sem, fincsi az illata. Jól beszívja a bőröm, az illatát szeretem ennek is, nekem nem tolakodó. Az ára nevetséges, volt már tízszer drágább szuper reklámos krémem, ez nálam azt is veri! Biztos, hogy újra veszem az éjszakaival együtt. Szétnézek még a márka termékei között.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

bellehercegno

2018. november 23.

Nagyon kellemes állagú és illatú krém,az áráról már nem is beszélve. :) Én nappalra,smink alá használom,arra tökéletes,nem zsírosít. Használtam már luxus arcápoló krémet is,összehasonlítva a két terméket én nem érzek különbséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 23.

blackrose

2018. november 18.

Anyukám kinèzte magának az újságban. Èn jókislánykènt megvettem neki. Ez előtt a krèm előtt egy másikat használt,akkor fakó ès elèg egèszsègtelen volt a bőrkèpe. Mondhatni a másik krèm mintha öregített volna rajta. De amióta ezt használja az arcbőre szabályosan javult, kisimultabb ès nem olyan fakó. Nagyon kellemes illata van a krèmnek,már messziről èrzem rajta ha használta,mindennek ellenère a parfüm nem bántja a bőrèt. Nagyon szereti,kilátásba helyezte hogy ha elfogyik vegyek neki egy újat. Megbeszèltük :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

NagyZsu93

2018. május 3.

Ajándékba kaptam ezt a krémet még évekkel ezelőtt és azóta ezt használom, imádom! Magamtól sosem vettem volna meg mivel 'túl olcsó'-nak tűnik de azt kell mondjam hogy ez a krém a legjobb amit eddig próbáltam. Gyorsan beszívódik, nem ragad, nagyon kellemes az illata és nem zsírosodik tőle a bőröm. Kombinált bőrtípusom van és ez a krém nekem nagyon jó megoldás a szárazabb és a zsírosabb részekre is. Smink alá, nappali krémnek használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 3.

free

2018. április 23.

1-2 napos tapasztalatom van róla, mert, kijöttek gyorsan , az apró pattanások, pirosságok. tőle. Így kézkrém lett belőle, de annak se túl jó, mert túl vizes. Nagy kár, hogy így a makadámia dió olajat, a Milk Peptide Complexet és a Centella Asiatica kivonatot nem tudtam élvezni !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 23.

kismadár

2018. február 9.

Alap krémnek nem rossz, bár szerintem éjszaki krémnek kevés, nappalinak meg majdnem sok. Nappalra óvatosan kell használni, mert kicsit csillog, fénylik tőle a bőr és lecsúszik róla a smink. Egyébként nem rossz krém, átlagosan hidratál, feltölti a ráncokat (persze csak ideiglenesen). Finom, kellemes illata van. Szerettem használni, megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

MariaKov

2018. január 17.

Nekem nincs jó tapasztalatom ezzel a krémmel. Az arcbőröm és a nyakam is pattanásos lett tőle. Sajnos a szilikonos összetevőkre tippelek, ami sajnos eltömíti a pórusokat, nem lélegzik alatta a bőr. Semmiképpen nem venném újra, de másfajta szilikonos összetételű arckrémet sem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Isononyl Isononanoate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Caprylic / Capric Triglyceride, Shorea Stenoptera Butter, Cyclopentasiloxane, Panthenol, Dimethicone, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Cyclohexasiloxane
Emulgeálószerek: Polysorbate-60, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Xanthan Gum, Triethanolamine
Fényvédők: Octinoxate, Octocrylene, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (Nano)
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Polysorbate-60, Xanthan Gum, Triethanolamine, Decyl Glucoside
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, O-Cymen-5-Ol

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gombaellenes tartósítószer.