Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2012. november 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mattító tonik. Aktíc Cink PCA-val segíti szabályozni a bőr fattyútermelését.

Oraculum

2012. november 2.

Az új csomagolásút jobbnak találtam valamennyivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

Az új csomagolásút jobbnak találtam valamennyivel.

Saffy15

2012. február 6.

Nekem nagyon zsíros a bőröm, szóval nekem jó ha szárít, mert túlzottan így sem tudja kiszárítani, csak annyira amennyire kell. Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

Balea11

2011. december 12.

Borzasztóan rossz,mint a legtöbb avonos termék. Nekem az arcomat nagyon szárította és piros kis pöttyök jelentek meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

tmelinda04

2011. október 26.

Annyira kiszárította a bőrömet, hogy utána hetekig azon fáradoztam, hogy hidratáljak... nekem nem vált be, sem a tonik sem a krém, sem a hab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 26.

lucretia

2011. július 9.

Szerintem hasonló a Clearskin-es tonikhoz, nem nagy szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 9.

Szerintem hasonló a Clearskin-es tonikhoz, nem nagy szám.

Holly

2011. július 3.

Nekem is bevált!
Mattítota az arcom, és tényleg csökkenti a faggyú termelést :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. július 3.

Nekem is bevált!
Mattítota az arcom, és tényleg csökkenti a faggyú termelést :)

szhkrisztina

2011. július 2.

Nekem bevált! Szeretem olyan érzés mikor használom, mintha teljesen felfrissülne az arcom. Hátamra is szoktam használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 2.

BabaCica92

2011. május 13.

Nekem iszonyatosan kiszárította a bőrömet!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 13.

Nekem iszonyatosan kiszárította a bőrömet!!

stiffi90

2011. április 25.

Igazából nem kell bővebben kifejtenem. Nem vált be. A minősége megegyezik a gyártó többi arcápolójának minőségével.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 25.

ágica

2011. március 13.

Nekem pattanásokat okozott!Bár ha megnézem az összetevőket, nem is csodálkozom ezen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 13.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Zinc PCA, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Pyridoxine HCL

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.