Sothys

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hemish77, Módosítva: 2012. június 4.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Tonik Normál és Kombinált bőrre.

Alkotóelemek: hamamelisz, zsurló és uborkakivonat. Alkoholmentes.

Kiszerelés: 200 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

livi

2012. szeptember 4.

Csúcsminőségű termék!!!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Csúcsminőségű termék!!!!!!

hemish77

2012. május 22.

Egyszer vettem a kozmetikusom ajánlotta (8000 forintba került) nem tudom mi ütött belém, talán az a semmihez sem hasonlítható finom illata...nagyon diszkrét, nem tolakodó illat, sőt nagyon kellemes.
Anno 2 éve vettem, még nem fogyott el a 200ml-s flakon. Valamiért nem tudom huzamosabb ideig használni, mindig lecserélem, persze eddig visszatértem rá.
Most, hogy látom az összetevőket le vagyok döbbenve. Ez a termék elvileg prémiumnak is a luxus kategóriája. Az már eddig is biztos volt, hogy nem veszek még egy flakonnal, de most már az is biztos, hogy ignorálom a Sothys termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 22.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer

nagylevelű csodamogyoró különböző részeiből készülő kivonat - jellemzően a levelek, gallyak és kérgekből vonják ki, ezek a különböző részek pedig eltérő mennyiségű biológiailag aktív összetevőt (tannint, katechint és galluszsavat) tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Sárga színű kémiai színezék. A nyálkahártyákra allergizálható hatással lehet, ezért sminkszerekben tilos alkalmazni.

Színezék. Lilás piros.