Best of Beauty 2019

Sothys

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hemish77, Módosítva: 2012. június 4.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Tonik Normál és Kombinált bőrre.

Alkotóelemek: hamamelisz, zsurló és uborkakivonat. Alkoholmentes.

Kiszerelés: 200 ml

livi

2012. szeptember 4.

Csúcsminőségű termék!!!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Csúcsminőségű termék!!!!!!

hemish77

2012. május 22.

Egyszer vettem a kozmetikusom ajánlotta (8000 forintba került) nem tudom mi ütött belém, talán az a semmihez sem hasonlítható finom illata...nagyon diszkrét, nem tolakodó illat, sőt nagyon kellemes.
Anno 2 éve vettem, még nem fogyott el a 200ml-s flakon. Valamiért nem tudom huzamosabb ideig használni, mindig lecserélem, persze eddig visszatértem rá.
Most, hogy látom az összetevőket le vagyok döbbenve. Ez a termék elvileg prémiumnak is a luxus kategóriája. Az már eddig is biztos volt, hogy nem veszek még egy flakonnal, de most már az is biztos, hogy ignorálom a Sothys termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 22.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Sárga színű kémiai színezék. A nyálkahártyákra allergizálható hatással lehet, ezért sminkszerekben tilos alkalmazni.

Színezék. Lilás piros.