Splat

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokirhnn, Módosítva: 2015. szeptember 29.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Erősíti a fogzománcot és véd a fogszuvasodással szemben. Hatékonyan tisztít és ragyogóan fehérít. A karbamid-peroxidos mikrogranulátumok és az Sp. White system technológia gyengéden fehéríti a fogakat és kíméletesen oldja a lepedéket. A fogtisztítást követően 20 percig ajánlatos tartózkodni az evéstől és az ivástól. Használata 14 éves kortól ajánlott.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Andrea1992

2019. július 11.

Felváltva használom más fogkrémmel. rendelői fogfehérítsem utan kezdtem el, hogy megtartsam a fehérséget. szeretem hogy "radíroz" tisztábbnak érzem tőle a fogaim. biztosan újraveszem.nálam nem okozott semmilyen érzékenységet

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

GyorfiBernadett

2018. november 4.

Elhasznaltam egy tubussal,nagyon szerettem. Feherito hatast is eszrevettem, viszont par honapja hogy nem ezt hasznalom(csak amiatt hogy mindig volt itthon mas)eszre is vettem hogy elmult az a csillogas,az a feherseg . Ugyhogy ujravevos .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

KissMicu

2016. november 22.

Láthatóan fehéríti a fogakat és finom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Láthatóan fehéríti a fogakat és finom

Hidratálók: Sorbitol, PEG-8

Sorbitol h 1 1

PVP 0 0

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.